banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky:-) - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, tak se po delší odmlce zase ozýváme:-)Předminulý týden od středy večer začal malý zvracet, jeli jsme na pohotovost, vše o.k... drželi jsme dietní režim, ve čtvrtek přišly teploty, v pátek už Tobiášek přestal i pít čajík, jak ho bolelo v krčku...jeli jsme k naší mudr a vyklubala se z toho nějaká forma angíny...dostali jsme ATB a za týden na kontrolu...Tobiášek po antibiotikách začal zase zvracet, tak jsme jeli v sobotu zase na pohotovost, byly nám vysazeny...podotýkám, že malý od středečního večera vůbec nic nejedl, jen pil po lžičkách čaj s glukopurem...když jsem to říkala mudr na pohotovosti, tak mi bylo sděleno, že mám být ráda, že si vezme aspoň ten čaj a poslala nás domů...no v pondělí to šlo ráz na ráz...jeli jsme k naší mudr, ta zjistila velký úbytek váhy - za těch , pět dní to bylo 3/4kg, pak domů pro věci k hospitalizaci, hned do nemocnice a malý skončil na JIPce...pondělní den byl pro mě jedním z nejhorších v životě...nesměla jsem být u něj, tak jsem vysela pořád na telefonu, jak to vypadá...po jednom dni zjistili, že by se malý zřejmě uřval, tak jsem za ním mohla dojít a přeložili nás na oddělení...kapačky měl do středy a v pátek nás pustili domů...prodělal rotaviry a ještě k tomu měl nějakou bakterii ve střevech, která běžně nebývá...musím ho ale moc pochválit, jak se s tím popral a že po skoro 14 dnech máme doma zase spokojené, usměvavé a pořád hladové sluníčko
To je teda hrozné, že maminka nemůže být se svým mimi. Já to nechápu ten přístup. ikdyby jsi přeci měla spát někde na madračce. Ale štěstí že je už vpořádku Tak ať je už jen lépe a jste zdraví.
jejda, kulíšek maličkatý, hlavně, že už jste z nejhorší venku! Uplně zírám za ten přístup nemocnice, to já bych jim tam asi udelala takovou scénu, že by mě tam nechali, stejně by doma do mě nic nebylo a uplně s tebou cítím, muselo Ti být fakt hrozně! Držíme dál palečky, at je to lepší a toto nebo něco horšího vás už nepotká!
kočičko zlatá, jsi hrdinka, že jsi to přežila a nezbláznila se z toho!!! oběma přejem s vendou nejenom zdravíčko!!!!
To je hrůzaHavně,že je Tobiášek už v pořádku,ale ty nervy musely být strašné
Je dobře,že to takto dopadlo.A už buďte jen zdraví.
tak at jste hlavne zdravi a v poradku
to je teda síla,tak hlavně,že na to přišli( i když myslím,že mohli dřív)a ne vás trápi atb.na nějakou angínu,ty rotaviry jsou hnus,doufám,že nás to nepotká a jsem ráda,že jste to tak dobře zvládli,neumím si to bez prtouska představit,jsi dobrá,že jsi to vydržela i když ono člověku nic jinýho nezbyde,já bych se asi ubulela.Tak hlavně at už jste jen zdraví a veselý
To je hrozný. Tak hlavně, že už je zase v pohodě.
Mám husinu a vzpomínám, jak jsme byli týden v nemocnici s tříměsíčním Elískem, naštěstí spolu, ale i tak jsem byla na omdlení pravidelně, když mi ho odnášeli na ošetřovnu a já na chodbě slyšela ten šílenej pláč. Vraceli mi ho bez dechu úplně hotovýho a ještě se divili, že jsem nějaká zelená.Sestřičky byly naprostý...no nechci být sprostá, člověk se až diví, co pracuje na DĚTSKÉM oddělení.Moc kulíška pozdravuj a už nikdy více pro nás všechny!
@Terča80 ahojky, plně s tebou souhlasím, že toto už nikdy:-((( malej taky plakal, když ho každý den brali na odběry, ale s tím jsem holt nemohla nic udělat...jen některé sestřičky by se mohli trošku vcítit do těch maminek, kterým ten pláč rve uši i srdce...kdyby to šlo, tak bych vše odtrpěla za něj, ale takovou schopnost maminky bohužel nemají:-((a musím teda říct, že když jsem tam viděla samotné děti v postýlkách bez rodičů, tak mi bylo hooodně smutno...snad nás už nic takového nepotká:-)
@Markus Přesně tak, to není povolání, ale poslání. Chápu, že jsou nezaplacený a přepracovaný, ale...fakt radši nekomentovat, byly chvíle, kdy jsem měla sto chutí někomu rozbít ústa.
Ježíš,bobek malý...To je hrozná představa,když víš,že je mu zle a ještě nemůžeš být s nímProč tě tam nejdřív nechtěli nechat?Já bych se normálně zbláznila...Kamarádka teď byla taky s malým v nemocnici kvůli střevním potížím a když mi líčila,jak se mu asi hodinu snažili napíchnout žílu a ona slyšela,jak hrozně řve,tak normálně omdlelaNavíc jí ho vrátili s boulí na hlavě,na jedno oko vůbec neviděl...Jedna sestra tam byla nepříjemná a pěkná sadistkaNo,mě se chtělo úplně brečet.Umím si představit,jak ti bylo,když byl Tobiášek tak nemocný.Jsem moc ráda,že už je mu dobře,dej mu za mě a Karolínku pusinku

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40