banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj,ahoj,ahoj - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
jsem doma z dovolené, bylo to moc fajn, tam jsem sice byla ve spojení, ale odpočívala jsem od internetu a nakoukla jen občas. Postupně až bude čas vložím fotky a nějaké povídání. Snad se tu nic nezměnilo a je tu stále stejná dobrá parta. Hezký večer !!!
Příjde mi, že jsi tady nebyla věčnost.
vitej zpatky
ahoj
Ahoj kočko!Chyběla jsi tu. Tož vítej, ztracená dcero

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

22 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

15 %
18 hlasů

45 %
54 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 119 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici