
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
A k té slivovici - ano, moje kamarádka je dětská lékařka a doporučila mi to (tedy pro syna fakt jen na tu lžičku), ona je to moc prima ženská, taková lidová, od rány, prostě do života (sama je maminkou dvou bezva kluků). Třeba od jiného lékaře, pokud by byl nějak upjatější, bych se takové rady nedočkala, nevím, jisté však je, že to fungovalo. (Tedy jestli to fungovalo a ve zdraví jsme přežili jen díky slivovici, to zpětně posoudit nemůžu, každopádně to byla prima léčba)
Ale bacha - fakt pokud jde o dítě, tak v případě Faraonovy pomsty (tak se těm průjmům a křečím do břicha říká), bych raději kontaktovala lékaře, mají s tím zkušenosti, prý i vlastní léky (snad ještě účinnější, než náš Ercefuryl).

Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků