banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj holky,já dneska vařím druhou várku kečupu a je dobrý,uv... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj holky,já dneska vařím druhou várku kečupu a je dobrý,uvařím oběd a umyla sem okno v obýváku hlavně žaluzie a odpo si jedem pro adu včera sme byly ve měste a potkaly sme je byly nakupovat,Ada má spoustu npvých věci a my byly koupit Matymu ještě dárky k narozkám a vybral si takovýho hezkyho robota chodí a mluví fakt pěknej,tak je nadšený mějte s ehezky
Hezký nedělní večer
Pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici