banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj holky, tak jsem opět po dlouhé době zavítala, ale jen n... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, tak jsem opět po dlouhé době zavítala, ale jen na chviličku. Máme za sebou 14 krásných dní v Chorvatsku, pak honem vyprat a zabalit na pár dní na Orlík, v úterý jsme dorazili a zase vyprat a zabalit Ondru na tábor, odjíždí zítra na 12 dní a jede poprvé, tak se bude stýskat mě a jemu ještě víc. Až bude trochu času, tak dám i nějaké fotky. Užívejte léta, trochu se nám teď ochladí, ale myslím, že to snad ani nikomu moc nevadí, v pondělí se sluníčko vrátí

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40