banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj bolky- radost i zkusenost :-) - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
mam taaaakovou rados nas Jakub 11tydnu se dnes sam vykakal:-)a to 2krat:-)ja vim je to zvlastni radost ale uz v porodnici nebyl prutokovej ohrivac mel stolici tak 2-3krat za den a to plne kojim pak doma to bylo horsi mel koliky zabirala vedsinou jen rourka,pak jsme vyskouseli spoustu odvaru,kapicek....na prdiky to zabiralo ale stolici mel jen jednou tydne a to za pomoci rourky:-(a tak nas poslala nase Dr k neurolozce i kuli tomu ze zvracel a byl v zaklonu(uz v 6tydnech se otacel z briska na zada)neurolozka nam doporucila ho davat pres den na brisko,a poslala nas na rehabilitaci,tak sme davali 2 tydny pres den na brisko a tak mel malej stolici po 3-4dnech ale to sme mu museli taky pomahat rourkou,lip mu odchazeli prdiky,zacal lip drzet hlavicku kdyz byl na brisku,min zvraci,a hlavne mi zacal pres den spat a hodne se zklidnil:-)pak jsem s nim sla na rehabilitaci kde cvici vojtovu metodu,fyzioterapeutka mi ukazala kde mu mam mackat body aby zacal sam stahovat spravne brisni svaly a cvicit nozickami,cvicim s nim tak 2-3krat denne, je to tak 10 dnu zpatky od te doby ma stolici po 3 dnech a kaka sam a prijde mi ze i lip mu odchazej prdiky,nema u toho takove krece a taky nam prijde ze uz nema to brisko tak rozplacli ale ze se mu pomaloucky zacina spevnovat brisni svalstvo,a dnes kdyz uz to bylo podruhy tak jsem se s vami chtela podelit o radost i o zkusenosti s cvicenim Vojtove metodydoufam ze jsem nikoho neznechutila svou "morbidni radosti"ale musela jsem to nekomu rict:-)
Já vím, o čem mluvíš, prošly jsme tím taky a taky jsem měla radost z každého ho.... :-)
@Fík diky za podporu:-)))))macka se bod pod bradavkou,kdyz se dite diva do leva tak pod levou bradavkou jakoby mezi zebrami,vyviji se takovej tlak az se zacne svalstvo na brisku stahovat k pupiku a zacne zvedat nozicky pak to samy na druhou stranu je to neprijemny v tom ze mimco u toho pekne rve a breci:-(neboli ho to ale je nuceno delat pohyby ktere nezna:-(taky se u toho muze pocurat,vyprdikovat i vykakat ale to se nam jeste nepovedlo to prichazi az potom hlavne to prdikovani:-))
@mimka Taky cvičíme Vojtovku,zrovna deláme cvik co popisuješ,naštěstí u nás je to bez breku, ale musím na malou dělat šílený opičky a blbiny,aby se zabavila. Kdyby mě při tom někdo viděl, .... no škoda mluvit
@Fík no kdyz je doma pritel tak dela ruzne opicky tak malej tolik nerve:-)na nej lip reaguje:-)))ja se sprvu bala jestli to nedelam nejak spatne ale kdyz se malej rozkakal a vidim to i na tom brisku ze ma jinaci tvar ze uz neni tak rozkydle tak si myslim ze chvicime spravne v pondeli jdeme zase na dalsi cviceni tak uvidim co nam reknou:)))
gratuluju, vážně.Sama vím, jaké to je, když to nejde, když jsem bulela na záchodě a tloukla hlavou do zdi, kdo nezažil, nepochopí!!tak at to prdolkovi jde už pořád!!!!
Skvele, ted uz to bude jen lepsi. A jake body se na zapojeni brisnich svalu mackaji? To je zajimave
@janasmile Tak to je paráda. Musí to být fajn, když si už dokáže tvůj brouček sám ulevit. Uvidíš, že to bude čím dál větší.
To je bezva! Trápení s bolavým bříškem znám, tak se vůbec tvojí radosti nedivím
Tak to je fobře,chápu tvojí radost.
tak to je skvělá zpráva hlavně teď bude spokojenější

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici