banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj berušky moje, my jsme pořád u našich, ale zítra už frčí... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj berušky moje, my jsme pořád u našich, ale zítra už frčíme domů. na víkend jsme jeli i s našima k prababi do Jeseníků. včera jsme odpo po spinkání vyrazily i s babi do Vaňkovky, kde jsem měla sraz s kamoškou, která čeká v září mimi, na kafíčko. babi tam byla jako chůva, bo jak začla malá chodit, už tuplem neposedí a neřekly bysme si s Terkou nic. po srazíku jsme kukly ještě do pár obchodů. dnes jsem dopo vyslala malou ven se strejdou, já jí zatím uvařila. odpo jsme šli i s babičkou ven, obešli jsme sídliště, zašli do Schleckera, před Albertem měl akci Netbox, malá dostala balónek, tancovala na hudbu a chtěla na skákací hrad, ale to měla smůlu, bo by ju tam někdo zašlápl, babi házela kostkou, aby měla internet na nějakou dobu zadarmo a skončili jsme v cukrárně
Krásně si návštěvu u vašich užíváš
Měli jste pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
4 hlasy

78 %
18 hlasů

4 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40