Inzerce
Inzerce
Inzerce

Savičky - od kdy se používají?

Od kdy miminko používá savičky. Je to uvedené ve výbavičce. Pokud to dobře chápu, je to na čajík. Ale od kdy může miminko pít čaj?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Pokud je dítě plně kojeno, nemusí dostávat jiné tekutiny, lze nakojit i na žízeň. Pokud dostává adaptovoané mléko, lze podávat tekutinu - čaj, nebo jen kojeneckou vodu savičkou, nebo lžičkou. Kojeným dětem lze tekutiny podávat lžičkou v době horka, nebo po zavedení příkrmů - od 4. nebo 6. měsíce, opět lžičkou, nebo savičkou. Pokud je dítě plně kojeno, pozor na odstavení savičkou!

Pokud je dítě plně kojeno, nemusí dostávat jiné tekutiny, lze nakojit i na
žízeň.Pokud dostává adaptovoané mléko, lze podávat tekutinu - čaj, nebo jen
kojeneckou vodu savičkou, nebo lžičkou.Kojeným dětem lze tekutiny podávat lžičkou v
době horka, nebo po zavedení příkrmů - od 4.nebo 6. měsíce, opět lžičkou, nebo
savičkou.Pokud je dítě plně kojeno, pozor a odstavení savičkouPokud je dítě plně kojeno, nemusí dostávat jiné tekutiny, lze nakojit i nažízeň.Pokud dostává adaptovoané mléko, lze podávat tekutinu - čaj, nebo jenkojeneckou vodu savičkou, nebo lžičkou.Kojeným dětem lze tekutiny podávat lžičkou vdobě horka, nebo po zavedení příkrmů - od 4.nebo 6. měsíce, opět lžičkou, nebosavičkou.Pokud je dítě plně kojeno, pozor a odstavení savičkou!
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Savičky - od kdy se používají? - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×