Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jídlo v 9 měsících

Dobrý den, dceři je 9 měsíců, chtěla jsem se zeptat, co vše již může jíst? Příkrmy má od 4,5 měsíců, dáváme veškerou zeleninu, rýži, brambory, těstoviny. Z masa měla kuřecí, králičí, krůtí. Nevím, jak s mléčnými výrobky. Dcera pije v noci nutrilon, přes den čaj. Chtěla bych jí dělat kaši, puding... z kravského mléka. Je to možné? Jaké jogurty jsou vhodné? Co tvaroh? Kdy může jíst stravu jako dospělý? Děkuji.

Odpověď

Pro děti do 1 roku nejsou vhodné neadaptované výrobky z kravského mléka. Tj. do 1 roku může dítě dostávat adaptované mléko - Nutrilon, Sunar, Beba, Hipp, kaše v adaptovaném mléce - tedy kojenecké kaše kupované v lékárně, do kterých se přidává jen kojenecké voda, od 8. měsíce jogurt bílý čistý - Danone, Dobrá máma, Hopandia.
Výrobky z klasického kravského mléka lze zařazovat do jídelníčku až od 1 roku věku dítěte - tvarohy, kravské mléko, pribiňáky, pudink.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jídlo v 9 měsících - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×