Inzerce
Inzerce

Noční výživa v 6 měsících

Dobrý den, mám půlročního syna a v noci se docela často budí. Většinou ho nakojím kolem 19. hodiny, a pak kolem 22. hod. se probudí, a to mu dám kaši, které vypije 200 ml. Myslela jsem si, že po té kaši bude spát alespoň 4 hodiny v kuse, ale on se už po 2-3 hodinách vzbudí a musím ho opět nakojit. Většinou ho kojím v noci kolem 1 hodiny a pak kolem 4. ráno. Myslíte, že má opravdu hlad, nebo je to jen závislost? Tahá většinou 4 minuty, potom usne. Zkoušela jsem vydržet a nechat ho, ať vydrží déle, ale on mrčí, kouká a prostě neusne bez prsa. Děkuji.

Odpověď

Po kaši může dítě spát celou noc, ale jsou i takové děti, které si nadále po 3 hodinách žádají kojení. Zkuste podat kaši v 19 hodin a potom, jakmile si zažádá, zkuste čaj, nebo kojeneckou vodu. Dítě může mít pouze žízeň. Kojení nabízejte v 1 hodinu a ve 4 hodiny. Jakou dáváte kaši? Bezlepková a nemléčná je hladová, od 6. měsíce lze podávat krupicovou kaši v adaptovaném mléce - kojenecké kaše kupované v lékárně.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Noční výživa v 6 měsících - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×