Inzerce
Inzerce
Inzerce

Ryby v jídelníčku

Dobrý den, ze všech stran slyším jezte ryby! Naše rodina má ryby ráda, ale problém je v tom, kde koupit kvalitní rybu. Jsem z Brna a nejsem schopná koupit kvalitní mořskou rybu. Ryby mražené obsahují tolik vody, že jsem docela zněchucená a už je kupuji jen výjimečně. Zkoušela jsem hyperobchody i rybenu, všude je to stejné. Mraženou rybu po rozmrazení vymačkám jako kus hadru a chlazenou nevím, kde koupit. Nevím jak je možné, že ČOI dovolí, aby se takto šidilo.

Odpověď Mgr. Jany Eliášové, nutriční terapeutky:

Dobrý den, je pravdou, že dostupnější ke koupi je mražená ryba. Výsledek, který bude ležet na talíři, ale také záleží na její přípravě. Není vhodné opakované zamražování a rychlé rozmražování (nejlépe na ledu). Např. filé zpracováváme hned po vyjmutí z mrazáku. Sama mohu doporučit nákup v Brně v Makru, kde je dobrý výběr chlazených ryb s příjemným kvalifikovaným personálem. Existuje e-shop s dovozem – http://www.cerstverybybrno.cz/, se kterým nemám osobní zkušenost.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Ryby v jídelníčku - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×