Inzerce
Inzerce
Inzerce

Spánek ročního dítěte

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na jednu věc. Mám roční dcerku, která od konce šestinedělí spala celou noc bez jediného probuzení. Avšak kolem 11. měsíce se začala v noci probouzet co dvě hodiny a vyžaduje mléko, ne každé probuzení, ale za noc třeba jednou až dvakrát vypije po 150ml UM. Přes den jí řekla bych dost, sní v podstatě vše, není vybíravá, 6x týdně maso, denně jogurt, ovoce, zelenina, nyní již i tvaroh, apod. Rostou jí teď třenové zuby, už to trvá dost dlouho, ale noční buzení bylo i době, kdy žádné zuby nerostly. Můžete mi prosím poradit, jak s nastalou situací naložit? V čem může být problém? Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Často v tomto věku je noční buzení způsobeno růstem zubů, píšete, že to bylo i v době, kdy zuby nerostly, ale ono to nemusí být vidět a v dásni to děti tlačí a jsou z toho netrplivé, hlavně v noci, špatné spí vyžadují mléko, pochování, pohlazení. Vytrvejte, jakmile se zoubky proříznou, problém ustane.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Komerční sdělení

Související články

Spánek ročního dítěte - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×