Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pláč dítěte

Dobrý den, mám takový problém. Malé je deset měsíců a už třetí den má neutišitelný záchvat pláče, hysterie a vzpírání. Začalo to na návštěvě u rodičů v sobotu. Musela jsem s ní odejít a jak jsme vyšly, tak přestala. Pak byl celý den klid. V neděli jsme šly jako každé ráno ven, aby se malá prospala. Ze spánku se začala kroutit, plakat a vzpírat se. Musela jsem ji probudit a pláč se zvrhnul v hysterický řev, až se dávila. Přijely jsme domů, chvilku ještě poplakávala a pak přestala. Celý den v pohodě, odpoledne, když jsme šly ven, to bylo taky v pohodě. A dnes ráno opět to samé co předešlý den. Usnula a začala plakat ze spaní, vzpírat se a po probuzení zase měla hysterák. Přijely jsme domů, ještě chvilku brečela a teď je klid. Absolutně to nechápu. Oblečená byla stejně jako každý jiný den, zuby nám sice rostou, ale těm to moc nepřikládám, protože by plakala i v noci. Prosím poraďte, co mám dělat. Zuzs (Zuzanarubnerova)

Odpověď

Tento pláč může souviset s vývojovým obdobím negativismu u dětí, trvá různě dlouhou dobu, s vývojem se uklidní. Doporučila bych pro podporu vitamin skupiny B - Pyridoxin 1x denně 1/2 tablety.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Pláč dítěte - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×