Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nespavost 2letého dítěte

Mám dcerku (v prosinci jí budou 2 roky), je veselá, zdravá, hravá, prostě je vše, jak má být. Ale je veliký problém ji uspat, když ji nakonec uspím, spinká hodinku (třeba po obědě) a večer usne kolem 10 hodin, aby spala celou noc. Zkoušela jsem ji nedávat spinkat po obědě, jestli bude hezky večer spinkat, nezabralo, spala od 8-12 hodin a začla si hrát. Opět kolem 3. hodiny usnula až do 7:30. Čím dál víc roste, tak je s tím větší boj!! Má doktorka na to říká pouze, že to musíme vytrpět, že je to normální. A ještě jsem se chtěla zeptat, kolik bych jí mohla dát Diazepanu Slovakofarma 5mg - prý je to na zklidnění dítěte. Dcerka má 22 měsíců a váží 11 kilo.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Nespavost u dětí bývá častá, zvláště u velmi živých dětí, které vyžadují pozornost a někdy jsou k neutahání.
Diazepam určitě nepoužívejte, ten je jen k terapeutickému použití  při nebezpečí křečí.
Zkuste přidat dítěti 1x1 dražé B komplexu, podporuje vývoj mozkových funkcí. Existuje homeopatický sirup na zklidnění. Sedalia - 1x - 3xdenně kávovou lžičku.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Komerční sdělení

Související články

Nespavost 2letého dítěte - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×