Inzerce
Inzerce

Příprava předškoláka pomocí Předškolákových týdeníčků

Pokud máte doma předškoláka, můžete při jeho přípravě využít publikaci Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky, první komplexní přípravy dítěte pro školu i pro život. Příprava je koncipována na 40 týdnů.

Předškolákovy týdeníčky se skládají ze 4 dílčích:

- Hlavičkové úkoly dítě rozvíjejí mentálně.

Inzerce

- Jízda tužkou se věnuje grafomotorice.

- Pohybovky seznamují předškoláka s pohybovými aktivitami.

Inzerce

- Praktik pro život dítěti ukazuje, jak co v životě chodí.

Pro více informací o publikaci a možnosti objednání navštivte: http://www.prochytrehlavicky.cz/predskolak/predskolakovy-tydenicky-pro-chytre-hlavicky.

Inzerce
Inzerce

PŘEDŠKOLÁKOVY TÝDENÍČKY

představení předškolní přípravy

Předškolákovy týdeníčky jsou první komplexní přípravou dítěte nejen pro školu, ale i pro život. Obsahuje 4 sešity pro 40 týdenní přípravu: Jízda tužkou je věnována grafomotorice, Hlavičkové úkoly dítě rozvíjí mentálně, Praktik pro život se věnuje světu kolem nás, praktickým situacím, se kterými se dítě v životě setká, Pohybovky zdokonalí pohybovou zdatnost dítěte. Nechybí ani motivační prvek – 160 nálepek, které si dítě za splněné úkoly lepí do kosmické mapy. S Předškolákovými týdeníčky pracují i v Centru nadání v Praze – viz recenze pedagožky.

Ucelená řada vzdělávacích knížek Babyonline pro děti 0-7 let s videi.

Po dětské literatuře jsme se zaměřili na 2 důležitá období v životě ženy: těhotenství – kniha Zdravé těhotenství a po 40 – kniha Žena po 40 – sebevědomá a v kondici.

Inzerce

www.prochytrehlavicky.cz

 

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×