Inzerce
Inzerce
Inzerce

Restaurace, kavárny

Máte v okolí restauraci nebo kavárnu s dětským koutkem či jinou zajímavostí. Nebo v ní vaří vynikající kávu? :-)  Podělte se o tip s ostatními, nezapomeňte, prosím, uvést lokalitu, kde se nachází.

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

 

Zveme vás do nově otevřeného FRESH café-bistra, kde si v útulném a nekuřáckém prostředí vychutnáte svou kávu. K ní si vyberete lákavý dortík, čerstvě křupavý croissant, oblíbenou bagetu, zapečený toast nebo panini. Pro mlsné jazýčky máme osvěžující bílý jogurt s müsli a ovocem, mléčné a jogurtové koktejly, zmrzlinové shakes a různé druhy zmrzliny a nanuků. Zveme k nám i vaše děti, na které čeká velký a hezky vybavený dětský koutek.

Na své si přijdou i v našem menu ( kostíci, přesnídávky, lívanečky...).Najdete nás v rušném centru Prahy v ulici Žitná č.42,budova Sokol Pražský, kde se s vámi čas zklidní, pozve vás vůně kávy a jiných dobrot. S prvními teplými dny pro vás otevřeme rozlehlou zahrádku ve vnitrobloku budov, bez hluku a "vůní" aut.

POŘÁDÁME narozeninové oslavy, dětské párty, firemní akce.

 

autor: GabiBE    Poslední změna: 23.03.2012 00:11:17
Předchozí článek Kravál na větvi, Praha 6 Suchdol Další článek CHOCO LOCO café
Diskuze
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×