Inzerce
Inzerce
Inzerce

Restaurace, kavárny

Máte v okolí restauraci nebo kavárnu s dětským koutkem či jinou zajímavostí. Nebo v ní vaří vynikající kávu? :-)  Podělte se o tip s ostatními, nezapomeňte, prosím, uvést lokalitu, kde se nachází.

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Kde? : V rodinné nekuřácké kavárně a cukrárně na Praze 1, Jakubská 6 (kousek od Staromáku, mezi Ungeltem a OD Kotva) "ČAROVNÁ KAVÁRNA" (http://www.carovnakavarna.cz)Kdy? : v neděli 31.1.2010 od 15. do 17.hod.Jak? : Pod vedením hudební skupiny "MYŠ a MAŠ" s rozmanitým hudebním repertoárem pro děti.(http://www.mysamas.cz)Proč? : Ochutnat dobroty z domácí cukrářské výroby, odpočinot si, zatancovat a vyřádit se Zkrátka ten nejlepší způsob jak zakončit nedělní procházku Prahou! Speciální program pro rodiče:přednáška od společnosti BASIC (http://www.basic.cz) na téma: co způsobuje studijní problémy a jak je zvládnout. Vstupné: 80,- Kč/dítě, rodiče zdarma.


autor: mysamas    Poslední změna: 20.01.2010 12:31:03
Předchozí článek CHOCO LOCO café Další článek kavárna BAMBOO
Diskuze
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×