Inzerce
Inzerce

Martina testuje v porodnici produkty Bella Happy

Ahojky holky,

v rámci seriálu Rodíme online 2017, kde jsem se svěřovala se svými zážitky z těhotenství, jsem dostala balíček od Bella Bohemia, abych vyzkoušela jejich výrobky pro Tobíka, který se nám narodil 29. 7. 2017 s váhou 3570 gramů a délkou 47 cm.

 

Do porodnice jsem si sebou vzala: 

Inzerce
  • plenkové kalhotky BELLY HAPPY velikost 1
  • poporodní kalhotky BELLA MAMMA
  • porodnické vložky BELLA MAMMA
  • Comfort prsní vložky do podprsenky
  • vlhčené ubrousky HAPPY
  • jednorázovou podložku HAPPY
  • krém na ruce Evita Simply

Plenkové kalhotky BELLA HAPPY

V porodnici jsem měla k dispozici 7 plenek na den od jiné firmy a tak jsem plenky střídala, abych ozkoušela více druhů a zjistila, co nám bude nejlépe vyhovovat.

Plenky nám pěkně seděly, nebyly ničím parfemované a šikovný byl i proužek na indikátor vlhkosti. I když stejně se vždycky přesvědčujeme i nakouknutím kolem nožičky, jak moc máme plno v plence. :-) Určitě kladně hodnotím výřez na plence na pupíček, díky tomu se plenka nemusí ohýbat, jako to bývá u jiných značek. Suché zipy s možností opakovaného odepínání opravdu fungovaly, jak slibovaly, i když se mi zdálo, že se nám většinou nedařilo dosáhnout dobré přilnavosti plenky na zádíčkách a tak byla trochu odlepená, ale nikdy se nám nestalo, že by něco vyteklo, tak to možná byl jen náš pocit.

Inzerce

Jinak při používání plenek a namazání rybilkovou mastí je Tobíkova prdelka bez opruzenin a podráždění.

Poporodní kalhotky BELLA MAMMA

Z poporodních kalhotek jsem měla také dva druhy, protože jsem si první koupila už před doručením balíčku od sponzora, když jsme objednávali první drobnosti. Nakonec jsem nosila pouze kalhotky od sponzorů první 3 dny, pak už jsem si udělala pohodlí ve vlastním pyžamu s kraťásky, aby jizva po císařském řezu více větrala.

Kalhotky byly velice elastické, prodyšné, držely vložku na místě a byly vhodné i pro silnější postavu, protože se přizpůsobily. Můžu je doporučit i pro silnější maminky.

Inzerce

Porodnické vložky BELLA MAMMA

Tady jsem střídala s erárními, které byly k dispozici v porodnici. Ty jsem využívala prvních pár dní, jelikož byla veliká spotřeba nejen na očistky, ale sestřičky mi poradily s nimi sušit po sprše i jizvu. Na lepší verzi vložek od Belly jsem tedy přešla od třetího dne a doma je používám doteď.

Normálně nejsem zvyklá nosit vložky, proto řešit pohodlí u takhle tlustých vložek mi asi nepřísluší, ale jsou z příjemného materiálu, nikde neškrábou, neprotékají ani nedráždí intimní partie.

Inzerce

Comfort prsní vložky do podprsenky

Vložky do podprsenky jsem začala využívat od třetího dne po porodu, kdy se mi spustila laktace a využívám je i dále doma. Jsou z velmi příjemného materiálu, výborně sají a tak jsem ještě ani jednou neměla žádné fleky na oblečení. Bradavky se v nich nezapařují, ani je nedráždí. Lepítko sice drží vložku na jednom místě, ale jelikož je využívám ve sportovní podprsence, drží na místě i bez lepítka.

Vlhčené ubrousky HAPPY

Tady bych asi řekla klasické ubrousky, jelikož mi vlastnosti přijdou stejné jako jiné konkurenční značky. V porodnici jsem si namáčela papírové ubrousky do vody, protože jsme nechtěli používat moc chemie, ale doma jsme postupně přistoupili k ubrouskům, jelikož i po mazání zadečku mastí po každém kakání se nám zdála Tobíkova pokožka vysušená a s ubrousky se to zlepšilo. 

Jednorázová podložka HAPPY

Prvotním použitím podložky jsem se nechala inspirovat maminkou Bárou, která už má také chlapečka a testování již také posílala. Připravila jsem si jí do kabelky, co jsem měla na porodní sál a pro jistotu jsem si jí dala pod sebe v autě, kdyby pokračoval odtok plodové vody, takže první použití bylo trochu odlišné od původního záměru výrobce.

Podložka je z příjemného materiálu, používala jsem ji hlavně na posteli v porodnici při přebalování a doma ji pak máme umístěnou na přebalovacím pultu. 

Podle deníčku Martiny zpracovala Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související témata

Komerční sdělení

Související články

Martina testuje v porodnici produkty Bella Happy - diskuze

Poradna

Vigantol

| LendaV | 03.04.2021, 23:28

Dobrý den,

prosím o informaci, jakou alternativu byste mi doporučila místo Vigantolu? 2,5 měsíční dcera trpí nadměrnou plynatostí. Chtěla bych vyzkoušet šetrnější kapičky s vitamínem D. Užívat má 2 kapky denně.

Děkuji

Dobrý den, vhodný je Vitamín D3 Theresia.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 05.04.2021, 12:56
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce