Inzerce
Inzerce

Veronika: Minimalismus a láska k přírodě. Nové dudlíky nás uchvátily.

Milí rodiče,

se synem Mirečkem jsme se zúčastnili testování velmi zajímavé novinky od značky NUK, která patří mezi naše nejoblíbenější dětské značky. Když byl Mireček ještě malé miminko, velmi mu sedly jejich úzkohrdlé lahvičky. Nyní jsme už přešli na nekapající pohárky Magic Cup taktéž od značky NUK. Když bylo na stránkách Babyonline.cz testování a soutěž o tyto magické hrníčky, bohužel jsme štěstí neměli, tak jsme Mirečkovi hrníček koupili, protože mě popis hrníčku velmi zaujal. A opravdu nelituji, Mireček Magic Cup má opravdu rád a hlavně nikde není ani kapka vylitá, takže to byla super investice. Když se Mireček narodil, dudlík od značky NUK nám moc nesedl, pravděpodobně Mirečkovi vadil silikon na savičce. Byla jsem velmi zvědavá, jak u Mirečka uspějí tyto přírodní kaučukové dudlíky. 

Potěšilo mě papírové balení

Když nám dudlíky přišly, velmi mne překvapil krásný obal, který byl kompletně z papíru, takže minimálně zatěžujeme přírodu. V drogerii nenajdete snad jiný dudlík takhle zabalený jen v papírove krabičce. Takže takový pocit mě hřeje u srdíčka a je to moc fajn. Na druhou stranu je to sice jen papír a někdo si může říct, že je to nehygienické, ale krabička je vyrobena tak pečlivě, že dovnitř nečistoty nemají šanci proniknout. 

Teplá a příjemná savička z kaučuku, kterou dítě neprokousne

Po otevření jsem byla uchvácena materiálem dudlíků. Savička byla velice měkká, přesto pevná. Působila na mne teple a příjemně. Výhoda kaučukového dudlíku je, že ho dítě jen tak neprokousne. U silikonových saviček je prokousnutí zcela běžné. Takto nám starší syn prokousal všechny savičky u lahviček, když byl malý, u kaučukové se nám to nikdy nestalo. 

Plast na dudlíku je takový jiný, než u běžných dudlíků znám. Je vyrobený z udržitelných surovin. 

Inzerce

Dudlíky na mne působí jednoduše a přesto elegantně. Mají v sobě ducha minimalismu a lásku k přírodě. 

Syn si dudlík zamiloval, kojení nám to nenarušuje

Jsou snad ještě lehčí než dudlíky jiné. Mireček si dudlík hned zamiloval. Je to velký milovník dudlíku a na dudání je pravý odborník. Když mu dám vybrat z misky, kde mám všelijaké dudlíky, nejprve všechny vyzkouší, vždy to ale nakonec vyhraje jeden z těchto ekologických. 

Dudlík NUK for Nature nenarušuje správný vývoj dětských zoubků díky svému tvaru. Savička krásně sedí do každé pusinky. Dudlíky se vyrábějí ve dvou velikostech a třech nádherných designech, takže si vybere jistě každý, kdo má přírodu rád. Mirečka stále kojím a rozhodně nemám pocit, že by nám to kojení narušilo. 

Inzerce

První dvě děti jsme dudlíkům odnaučovali asi v jednom roce. Nyní u dalších dvou dětí už mám na dudlík docela jiný pohled. Pokud ho dítě nemá neustále v pusince, rozhodně si nemyslím, že by to bylo na škodu. Dítě dudlík pěkně zklidní a přijde mi, že dudlík NUK for Nature uklidňuje děti ještě více než jiné. Mirečkův starší bráška sám dudlík odložil definitivně asi ve dvou letech. Myslím, že dudlík patří k dětství a Mirečka opravdu nijak neomezuju, když vidím, že vše je, jak má být. Na svůj věk přiměřeně mluví. 

Doporučuji všem rodičům, kteří mají rádi přírodu

Údržba dudlíku je velmi jednoduchá, v podstatě stejná jako u jiných. Sterilizace je zde samozřejmě povolená. 

Dudlík NUK for Nature rozhodně doporučuji všem rodičům, kteří mají přírodu rádi a není jim jedno, kde budou jejich děti vyrůstat. Myslím, že v dnešní době, plné chemie kolem nás, je třeba si opět hledat cestu zpátky k přírodě. 

Inzerce

Velmi děkujeme za tuto milou možnost dudlíky vyzkoušet. 

Maminka Veronika

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Minimalismus a láska k přírodě. Nové dudlíky nás uchvátily. - diskuze

Poradna

Oteklé a červené oko

| gnikol12 | 03.10.2022, 09:01

Dobry den,
Dcera (14denní) už má přes týden červené, oteklé očičko… dětský lékař nám předepsal kapičky Gentamicin WZF Polfa, kapat co nejčastěji a po zlepšení pozvolna během dne, plus masírovat kanálky. I po týdnu oko stále oteklé a červené, vytýká hnis.. je vidět, že ho lépe otevře, ale dělá mi to starost. Není to třeba spíše alergická reakce (po těle žádné flíčky nemá) než zánět spojivek? Děkuji za odpověď

Dobrý den. Podle fotografie nelze spolehlivě posoudit, kontaktujte očního lékaře.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 04.10.2022, 09:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×