Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Denča: Látkové Gaga´s pleny předčily mé očekávání

Milé maminky, 

musím říct, že pokud bych nedostala balíček od sponzorů za deníčky do seriálu Rodíme ONLINE, asi bych nikdy nepřistoupila k tomu látkové pleny koupit. Vždycky jsem si myslela, že to je hrozně náročné a nehygienické. Avšak člověk míní, život mění :-) Kuba zhruba v jednom měsíci začal vždy hodně brečet, když se chystal čůrat a uklidnil se až ve chvíli, kdy jsme mu rozepli plenku. Což mě dovedlo k tomu, začít bezplenkovou metodu. A co se k tomu perfektně hodí? No přece látkové pleny :-)

S látkovými Gaga´s pleny šetříte životní prostředí i svoji peněženku

Nyní používáme vlastně takovou kombinaci všeho. Když jsme doma a je klid, Kuba má látkovou plenu a ta spíš více funguje jako taková jistota, kdybychom to nestihli, což se samozřejmě stále často stává. Jinak má svůj kyblíček, který funguje jako takový nočník, ale pro kojence. A když jsme venku, tak používáme jednorázové pleny, a to hlavně kvůli pohodlnosti. V tu chvíli člověku ale dojde, že to však není starost navíc, ale že to je starost téměř stejná jako užívání jednorázových, avšak oproti tomu nejen šetříte peněženku, ale i životní prostředí.

Krásný design látkových Gaga´s plen

První, co vás zaujme, je design. Celý balíček je v krásných a pestrých barvách, a přesto že mám raději jednoduchost, u tohoto produktu mi to vůbec nevadí, ba naopak. Plenky mají spoustu cvočků, takže si je přizpůsobíte na své miminko přesně dle potřeby. 

Vkládací bambusová plena může do sušičky

Bambusová plenka je příjemná na dotek a zadeček miminka zůstává opravdu v suchu. Jelikož u nás letí pryč vše, co nevydrží sušičku, tak je naprosto skvělá zpráva a pro mě velké překvapení, že bambusová vkládací plena se může dávat do sušičky.

Nepromokavou podložku používáme s Kubíčkem neustále

V balíčku také byla přebalovací nepromokavá podložka. Ta je naprosto senzační, já ji používám stále, a to nejen při přebalování, ale třeba když chci Kubu na chvilku vyvětrat a sundat mu plenku, tak dám podložku, na ni deku a na deku Kubu. Kuba je moc spokojený a já také, protože máme všude koberce a nehrozí žádné riziko. 

Nepromokavý pytlík od Gaga´s plen je určitě skvělým pomocníkem

Dalším skvělým pomocníkem v balíčku je nepromokavý pytlík. Ten já tedy zatím nepoužívám, protože látkovou plenku má Kuba pouze doma, avšak věřím, že ženám, které chtějí plně používat látkové pleny, bude sloužit jako skvělý a důležitý pomocník. Pro nepromokavý pytlík najdu v budoucnu třeba i jiné využití než na pleny. 

Slintáček nám již nesmí chybět

A naprosto skvělý doplněk v balíčku byl slintáček. Já jako prvorodička vůbec nevěděla, že se mi něco takového bude vůbec hodit a jak moc. Kubovi ho dávám stále a vyvaruji se tomu, že je celý poslintaný. Díky tomu jsem jich teda i spoustu dalších nakoupila.

Inzerce

Takže ač jsem zpočátku byla trochu skeptická, tak jsem opravdu moc ráda za možnost balíček otestovat a musím říct, že naprosto předčil má očekávání.

Děkuji a přeji krásné léto.

Inzerce

S pozdravem

maminka Denča

Inzerce
 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Látkové Gaga´s pleny předčily mé očekávání - diskuze

Poradna

Dobrý den,
od ledna 2020 jsem nepřetržitě zaměstnaná u jedné firmy na HPP a od září 2021 jsem na nemocenské z důvodu rizikového těhotenství. Termín porodu mám 22.1.2022. Pokud se nepletu, tak bych měla nastoupit na mateřskou nejpozději ve 34. tt, tedy asi 18.12.2021 (nevím zda se počítá od začátku nebo konce 34. tt,). Vím, že formulář se žádostí o PPM by mi měl vydat gynekolog, ale nikde jsem se už nedočetla kam ho odevzdávají ženy, které přecházejí na mateřskou z nemocenské. Sice jsem stále zaměstnanec, ale nemocenskou mi v tuto chvíli vyplácí OSSZ. Můžete mi, prosím, poradit kdy je pro mě nejzazší termín pro odevzdání formuláře (další poradnu mám až 23.12., tak mám strach, abych něco neprošvihla) a hlavně kam ho odevzdat - zda zaměstnavateli nebo na OSSZ? Případně by mě zajímalo, zda ho stačí zaslat nebo ho musím donést osobně. Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
na mateřskou dovolenou a peněžitou pomoc v mateřství můžete nastoupit v rozmezí od počátku osmého do počátku šestého týdne před termínem porodu, který uvede lékař v žádosti o PPM. Při termínu porodu 22. 1. vychází tedy nástup v rozmezí 27. 11. až 11. 12. Domluvte se s lékařem ještě před plánovanou kontrolou, aby podle zvoleného nástupu na PPM ukončil pracovní neschopnost.
Žádost o PPM předáváte zaměstnavateli, ten ji odešle na OSSZ s přílohou. Pozdější odevzdání žádosti o PPM nevadí, ale nástup na mateřskou dovolenou byste zaměstnavateli měla oznámit předem.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 30.11.2021, 15:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×