Maminka Denča: Látkové Gaga´s pleny předčily mé očekávání

Milé maminky, 

musím říct, že pokud bych nedostala balíček od sponzorů za deníčky do seriálu Rodíme ONLINE, asi bych nikdy nepřistoupila k tomu látkové pleny koupit. Vždycky jsem si myslela, že to je hrozně náročné a nehygienické. Avšak člověk míní, život mění :-) Kuba zhruba v jednom měsíci začal vždy hodně brečet, když se chystal čůrat a uklidnil se až ve chvíli, kdy jsme mu rozepli plenku. Což mě dovedlo k tomu, začít bezplenkovou metodu. A co se k tomu perfektně hodí? No přece látkové pleny :-)

S látkovými Gaga´s pleny šetříte životní prostředí i svoji peněženku

Nyní používáme vlastně takovou kombinaci všeho. Když jsme doma a je klid, Kuba má látkovou plenu a ta spíš více funguje jako taková jistota, kdybychom to nestihli, což se samozřejmě stále často stává. Jinak má svůj kyblíček, který funguje jako takový nočník, ale pro kojence. A když jsme venku, tak používáme jednorázové pleny, a to hlavně kvůli pohodlnosti. V tu chvíli člověku ale dojde, že to však není starost navíc, ale že to je starost téměř stejná jako užívání jednorázových, avšak oproti tomu nejen šetříte peněženku, ale i životní prostředí.

Krásný design látkových Gaga´s plen

První, co vás zaujme, je design. Celý balíček je v krásných a pestrých barvách, a přesto že mám raději jednoduchost, u tohoto produktu mi to vůbec nevadí, ba naopak. Plenky mají spoustu cvočků, takže si je přizpůsobíte na své miminko přesně dle potřeby. 

Vkládací bambusová plena může do sušičky

Bambusová plenka je příjemná na dotek a zadeček miminka zůstává opravdu v suchu. Jelikož u nás letí pryč vše, co nevydrží sušičku, tak je naprosto skvělá zpráva a pro mě velké překvapení, že bambusová vkládací plena se může dávat do sušičky.

Nepromokavou podložku používáme s Kubíčkem neustále

V balíčku také byla přebalovací nepromokavá podložka. Ta je naprosto senzační, já ji používám stále, a to nejen při přebalování, ale třeba když chci Kubu na chvilku vyvětrat a sundat mu plenku, tak dám podložku, na ni deku a na deku Kubu. Kuba je moc spokojený a já také, protože máme všude koberce a nehrozí žádné riziko. 

Nepromokavý pytlík od Gaga´s plen je určitě skvělým pomocníkem

Dalším skvělým pomocníkem v balíčku je nepromokavý pytlík. Ten já tedy zatím nepoužívám, protože látkovou plenku má Kuba pouze doma, avšak věřím, že ženám, které chtějí plně používat látkové pleny, bude sloužit jako skvělý a důležitý pomocník. Pro nepromokavý pytlík najdu v budoucnu třeba i jiné využití než na pleny. 

Slintáček nám již nesmí chybět

A naprosto skvělý doplněk v balíčku byl slintáček. Já jako prvorodička vůbec nevěděla, že se mi něco takového bude vůbec hodit a jak moc. Kubovi ho dávám stále a vyvaruji se tomu, že je celý poslintaný. Díky tomu jsem jich teda i spoustu dalších nakoupila.

Inzerce

Takže ač jsem zpočátku byla trochu skeptická, tak jsem opravdu moc ráda za možnost balíček otestovat a musím říct, že naprosto předčil má očekávání.

Děkuji a přeji krásné léto.

Inzerce

S pozdravem

maminka Denča

Inzerce
 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Látkové Gaga´s pleny předčily mé očekávání - diskuze

Poradna

Výsledky cytologie

| aksilE | 14.09.2021, 08:15

Dobrý den,
na cytologii mám podle výsledků nález, který již nestačí sledovat, ale musí se již dle doktorky řešit. Mám dvě možnosti, buďto biopsii nebo konizaci čípku, pro kterou je moje doktorka spíše nakloněna. Četla jsem však, že výsledky z 1 cytologie nemusí být přesné a výsledek může být nad/podhodnocený či falešně pozitivní. Napadlo mě, zda není lepší pro kontrolu udělat ještě jeden stěr a to již placený LAB test. Nechce se mi věřit, že bych najednou měla takový problém, na prohlídky chodím pravidelně, jsem očkována a mám několik let stálého partnera. Mám 3měsíční mimi a doporučení po zákroku je nezvedat těžké věci, což si nedovedu v mém případě představit. Plánujeme později ještě jedno a tak se obávám, zda chir. zásahem bych pak neměla problémy např. s donošením.
Je mi 26 let.

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, bohužel bez popsání nálezu a jeho závažnosti vám adekvátně nemohu sdělit svůj názor na váš případ. Samozřejmě jako všechny metody, testování nemusí být zcela přesné, ale pokud je nález natolik závažný, že se paní doktorka spíše i ve vašem věku kloní ke konizaci, převažují zřejmě benefity zákroku nad riziky. V případě konizace a následného těhotenství záleží na tom, kolik tkáně čípku je odstraněno (tzn. jak velký konus byl vytnut), jelikož se musí vyříznout taková část čípku, která obsahuje změněné buňky, aby zůstal takzvaný "zdravý okraj". Pokud je tento konus standartní velikosti (nedochází prakticky k amputaci čípku) a dobře se zhojí po zákroku, není důvod k obavám. Samozřejmě během těhotenství tím pádem bude čípek více sledován z důvodu předchozího zákroku, aby se rychleji nezkracoval, ale naprostá většina žen později nemá s tímto potíže. Pokud nakonec na zákrok přistoupíte, je důležité také myslet na dostatek času ke zhojení, nežli se rozhodnete znovu otěhotnět. Držím vám palce, věřím, že vše dobře dopadne ke vší spokojenosti, hezký den.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | 17.09.2021, 20:48
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×