Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Denisa: Látkové Gaga´s pleny šetří pokožku děťátka

Ahoj maminky,

díky seriálu Rodíme ONLINE jsem dostala možnost otestovat látkové Gaga’s pleny. Balíček obsahoval jednu látkovou plenu, přebalovací podložku, 2x bambusový ubrousek, nepromokavý pytlík a slintáček. 23.3. se nám narodila druhá dcera Izabelka, a tak jsem výbavičku konečně mohla vyzkoušet. 

Inzerce

Látkové Gaga´s pleny mají oproti jednorázovým plenám mnoho výhod

S první dcerou jsem se látkování vyhýbala, a tak jsem po celou dobu používala pleny jednorázové. Poté, co k nám dorazil balíček s produkty od Gaga’s jsem byla rozhodnuta, že dám látkování tentokrát šanci. Látkové pleny mají oproti jednorázovým plenám spoustu výhod. Šetří životní prostředí, šetří naše peníze, a především šetří pokožku našeho děťátka. 

Po vyprání mohu látkovou plenu použít opakovaně

Balíček obsahoval jednu rostoucí látkovou plenu. Jde o systém AIO s nepropustnou kapsou, kdy látková plena funguje vlastně jako jednorázová, s tím rozdílem, že po vyprání ji můžeme znovu a znovu používat. Je možné ji dát do sušičky, a tak ji můžeme za pár hodin opět miminku nasadit. Nastavuje se podle miminka pomocí cvočků a kolem stehýnek se dá stáhnout gumička, aby zabránila protékání. Do kapsy se vloží vkládací plena, která zajistí savost a v případě potřeby se do kapsy může vložit více vkládacích plen. Protože Izabelka je zatím ještě malinká, plenku jsem musela upravit na nejmenší velikost a dost stáhnout gumičky kolem stehýnek. Poté mi dělalo větší problém vložit správně do kapsy vkládací plenu, která se dost krčí. Místo vkládací pleny jsem se tedy zatím rozhodla používat klasické čtvercové pleny. 

Nepromokavý pytlík je šikovný na cesty

Na použité pleny jsem také obdržela nepromokavý pytlík, který využívám na cestách. Hodí se na mokré pleny, špinavé oblečení, ale vložit do něj můžeme vlastně cokoliv. 

Přebalovací podložka je skvělá náhrada jednorázové podložky

Také jsem v balíčku obdržela přebalovací podložku se vzorem lišek, kterou nosím neustále v přebalovací kabelce. Hodí se na návštěvy, k doktorce a využiji ji i doma, když Izabelku nechám volně bez plenky. Je to skvělá náhrada jednorázové podložky.

V naší výbavičce nesmí chybět slintáček a bambusový ubrousek 

Mezi další produkty, které jsme měli možnost vyzkoušet patří slintáček a bambusový ubrousek. Vzhledem k tomu, že naše Izabelka dost ublinkává, se nám nesmírně do výbavičky hodí. Používám bambusové ubrousky denně a určitě pro ně ještě dlouhou dobu najdu využití.

K látkování si zatím hledám cestu. Používám tedy pleny látkové i jednorázové a zbytek výbavičky jsem doplnila látkovými plenami z druhé ruky a zkouším, který systém mi bude nejvíce vyhovovat. 

Inzerce

Maminka Denisa

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Látkové Gaga´s pleny šetří pokožku děťátka - diskuze

Poradna

Dobrý večer,
prosím ráda bych se zeptala, zda mám nárok na vyplacení rodičovského příspěvku až porodím.
V tuto chvíli jsem těhotná a termín porodu mám v květnu. Ale rodičovský příspěvek mám do konce října.
Manžel dal teď výpověď s tím, že k 31.3.22 končí a od 1.4.22 jde pracovat na volnou živnost do Německa. Já jsem v tuto chvíli nezaměstnaná. Měla jsem smlouvu na dobu určitou, která mi skončila 11/2019.
Každý mi tvrdí něco jiného a už v tom mám popravdě zmatek. A paní na úřadě si sama nevěděla rady.
Děkuji za odpověď, hezký večer.

Dobrý den,

na Váš dotaz neumím jednoznačně odpovědět, doporučuji dotaz zaslat specialistovi dávek státní sociální podpory na krajském pracovišti Úřadu práce. Z dotazu mi není jasné, jestli Váš manžel bude spadat pod český nebo německý systém sociálního zabezpečení. Kontakty na ÚP najdete tady:

https://www.uradprace.cz/web/cz/krajske-pobocky

Pokud nečerpáte nyní maximální částku rodičovského příspěvku, můžete požádat o navýšení ještě nyní v lednu.

Přeji hezký den

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 20.01.2022, 09:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×