Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Andrea: ColiPrev zklidnil bolavé bříško

Milí čtenáři,

jsem moc ráda, že jsem se mohla se svým měsíčním synem Tobiášem zúčastnit testování doplňku stravy ColiPrev proti bolestem bříška. Od sponzora jsme obdrželi celkem 2 balení ColiPrevu 15 ml na 1 měsíc.

Bolesti bříška se objevily 3 týdny po narození

Ihned po narození Tobi se zažíváním problém neměl, ovšem zhruba ve 3 týdnech nastal zlom a objevily se bolesti bříška, které se nejvíce objevovaly kolem 6. hodiny ranní a většinou jej probudily i ze spánku. Během dne se pak bolesti objevovaly nepravidelně, někdy více, někdy méně.

Enzym laktáza pro správné trávení

Na doporučení dětské lékařky jsme začali užívat oba probiotika a syn na nadýmání Espumisan, kde jsem však neshledávala žádnou změnu - úlevu. Proto jsem se rozhodla přihlásit do testování ColiPrevu, který na rozdíl od ostatních přípravků na trhu obsahuje přírodní enzym laktáza pro správné trávení laktózy a je složen jen z přírodních ingrediencí, což mě velmi zaujalo a bylo pro mě příjemným bonusem.  Byla jsem zvědavá a těšila jsem se, až ColiPrev vyzkoušíme a zda konečně synovi ulevím od bolestí.

Inzerce

Jednoduché a pohodlné dávkování ColiPrevu

Užívat ColiPrev jsme začali ihned v den doručení. Začali jsme s dávkou 11 kapek, kdy jsme si tuto hodnotu určili podle dávkovací tabulky, kterou má výrobce uvedenou přehledně na svých stránkách. Tabulka je rozdělena pro kojené děti podle věku a pro děti s umělou stravou podle množství mléka.

Syn ColiPrev bez problému ze lžičky přijal a moc mu chutnal

Podání kapek je velmi jednoduché a pohodlné. Stačí nakapat adekvátní množství kapek na sterilovanou lžičku a dát dítěti přímo do úst. Syn ColiPrev bez problému ze lžičky přijal a velmi mu chutnal. Vždy po podání totiž zamlaskal, a pokud plakal, tak se vždy i uklidnil. Po podání kapek jsem syna nakojila a tento proces jsme opakovali během celého dne zhruba po 3 hodinách, takže jsme si za dobu testování vytvořili již takový rituál: přebalování – podání ColiPrevu – krmení – spánek.

Inzerce

Úleva od bolesti a lepší vyprazdňování

Po měsíci užívání jsem zaznamenala u syna menší bolesti bříška, které již nejsou pravidelné. Ranní bolesti skoro odezněly, nejsou pravidelné a Tobiáš se lépe vyprazdňuje. Změnu jsem také zaznamenala ve vyšší plynatosti, což přisuzui právě podávání ColiPrevu. Celkově se syn více zklidnil, méně se kroutí a v noci dokonce spí i 6 hodin.

Inzerce

Výhody a nevýhody ColiPrevu

Jako hlavní benefity shledávám obsah enzymu laktáza, přírodní složení, praktické a pohodlné dávkování, chuť.  Dále také jako maminka oceňuji dobrou informovanost na webu, včetně praktické dávkovací tabulky. Jako nevýhodu bych uvedla objem produktu 15 ml, kdy nám 1 balení při používání cca 6-8x za den vydrželo týden.

Větší informovanost maminek o problému laktózy

ColiPrev jsem dříve neznala a ani jsem se s ním nesetkala, proto si myslím, že by bylo vhodné jej více dostat do povědomí maminek a seznámit je více s funkcí laktózy a její případnou intolerancí.

Inzerce

Jediný přírodní produkt na našem trhu proti bolestem bříška

ColiPrev bych doporučila k vyzkoušení všem maminkám u dětí, které trápí bolesti bříška. Jedná se o jediný přírodní produkt na našem trhu s unikátním enzymem laktáza, který odstraňuje křeče, nadýmání a ulevuje od bolestí bříška.

Přeji ColiPrevu další spokojená miminka se spokojenými bříšky!

Maminka Andrea

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

ColiPrev přinesl úlevu od bolestí bříška - diskuze

Poradna

Dobrý den, potřebovala bych vysvětlit, jak se počítá celkový počet dnů pro účast na nemocenském pojištění, když je potřeba splnit aspoň 270 kalendářních dnů v posledních dvou letech před nástupem na PPM. Pokud bych měla nastoupit na mateřskou 1. 9. 2021, znamená to, že se účast na nemocenském pojištění počítá od září 2019, nebo až od ledna 2020? V období 05/2020 - 4/2021 jsem kvůli covidové situaci pracovala jako OSVČ, předtím a poté jsem byla vždy zaměstnaná. Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne.

Dobrý den,
v uvedené situaci se bude počítat období od září 2019, nejedná se o kalendářní roky.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 22.07.2021, 20:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce