Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Silvie: Pozitivní efekt pozoruji od prvního dne

Milé maminky a tatínkové,

do testování jsem se přihlásila s velkým nadšením, o to větší radost jsem měla, když jsem zjistila, že jsem byla vybrána jako jedna z testerek.

Dcera trpěla novorozeneckými kolikami a přípravky na ně nezabíraly

Moje nyní již 3měsíční Laurinka totiž již od druhého týdne svého života trpěla na veliké bolení bříška, problémy s vyprazdňováním, stručně a jasně novorozeneckými kolikami. Bylo to na denním pořádku, často ji bolení budilo ze spánku, u kojení se neustále kroutila, pořád dokola pouštěla a znovu se přisávala k prsu, takže napolykala hromadu vzduchu, který jí pak dělal neplechu v bříšku. Z usměvavého miminka bylo v mžiku miminko uplakané a mě to rvalo srdce. Ne jednou jsem ze zoufalství, že ji neumím pomoci, plakala.

Zkoušela jsem jistá probiotika, která nebyla zrovna levná, ale ani ta v kombinaci s kapičkami na bolení bříška nezabírala. A tak když jsem viděla toto testování, byla to pro mě doslova výzva. Vkládala jsem do ColiPrevu velké naděje.

Inzerce

Změnu pozoruji od prvního dne užívání

ColiPrev jsem Laurince začala podávat hned první den od obdržení, podávám jí ho ze lžičky, velmi dobře mi jej tak přijímá, asi ji zkrátka chutná. Poté ji jednoduše nakojím. Je plně kojená. Nejprve jsem kapky používala 3krát denně, po týdnu užívání už jen 2krát denně a nyní po 3 týdnech už jen 1krát nebo podle potřeby, když se mi zdá, že je dcera nafouklá. Ke změně došlo prakticky okamžitě během jednoho pouhého dne. Opravdu. Sama jsem tomu nechtěla věřit, protože do té doby nám nic jiného nepomohlo. Laurinka se po požití ColiPrevu téměř pokaždé do 15 minut krásně vyprázdní nebo vyprdí, obvykle ještě dříve, a pak je úplně vysmátá. Je na ní vidět úleva, nemusí u toho namáhavě tlačit, jde to jako po másle. A já mám konečně šťastnou a veselou holčičkou, která se směje. Za mě jsou kapičky teda naprostý TOP mezi kapičky.

Mají jedinou nevýhodu, ale ta je zanedbatelná. Laurinka se tak krásně vyprázdní, že ani plenka nemá šanci to pojmout, a pak mám obvykle nad ránem nadělení i v posteli. :-)

Inzerce

ColiPrev doporučuji, zaujal i naši dětskou lékařku

Ukazovala jsem kapičky naší pediatřičce a ta říkala, že to vypadá dobře, psala si název kapiček, no prostě ji zaujaly.

Určitě bych kapičky doporučila všem maminkám, jejichž děti trápí bolení bříška, i když se samozřejmě může stát, že jim nepomohou. Nám tedy výrazně pomohly. Tímto moc děkuji za možnost přípravek vyzkoušet.

Inzerce

Silvie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

ColiPrev na bolesti bříška doporučuji, zaujal i naši dětskou lékařku - diskuze

Poradna

Dobrý den, potřebovala bych vysvětlit, jak se počítá celkový počet dnů pro účast na nemocenském pojištění, když je potřeba splnit aspoň 270 kalendářních dnů v posledních dvou letech před nástupem na PPM. Pokud bych měla nastoupit na mateřskou 1. 9. 2021, znamená to, že se účast na nemocenském pojištění počítá od září 2019, nebo až od ledna 2020? V období 05/2020 - 4/2021 jsem kvůli covidové situaci pracovala jako OSVČ, předtím a poté jsem byla vždy zaměstnaná. Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne.

Dobrý den,
v uvedené situaci se bude počítat období od září 2019, nejedná se o kalendářní roky.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 22.07.2021, 20:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce