Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Denisa: V porodnickém balíčku Bella Happy je vše potřebné pro maminku i miminko

Ahoj maminky,

ve 33. týdnu jsem obdržela balíček od sponzora Rodíme ONLINE Bella Happy. Měla jsem možnost vybrat si ze dvou velikostí, M/L a XL. Konfekční velikost mám M, a tak jsem zvolila menší velikost M/L.

Porodnický balíček byl opravdu velký

 • Balíček obsahoval:
 • plenky Happy New Born, 42 ks
 • Bella Intimní gel Sensitive, 4x
 • Happy čistící ubrousky sensitive
 • Mamma Basic a Comfort prsní vložky, Natural Care krém 50 ml, 
 • Natural Care mycí gel na tělo a vlasy, 300 ml, 
 • 2x Mamma síťované kalhotky vel. M/L
 • Happy hygienické tyčinky,
 • Happy dětské podložky, 
 • 2x Mamma porodnické vložky po 10 kusech
 • Bella Intimní ubrousky, 
 • plyšovou přítulku, 
 • milníkové kartičky,
 • velkou textilní tašku Happy.

Do porodnice jsem měla celkem 2 tašky

Do porodnice jsem si balila tašky dvě, jednu malou na porodní sál a jednu na pokoj šestinedělí.

Na porodní sál jsem měla sbalené pantofle, košilku, do které jsem se převlékla, doklady, gumičky do vlasů, oblečení pro miminko vel. 56, látkovou plenu, Mamma síťované kalhotky.

Inzerce

Pleny Bella Happy Izabelce vyhovují

Z porodnického balíčku Bella Happy jsem si zabalila plenky, intimní gel, jedno balení čistících ubrousků, 2x Mamma porodnického vložky a síťované kalhotky. 

Dále jsem měla sbalené dvě kojící košilky, kojící podprsenky, 5x kalhotky, hygienické potřeby a kosmetiku.

Inzerce

Pro miminko jsem měla sbalené 4 bodýčka, ponožtičky, šumícího muchláčka ZAZU a zavinovací mušelínovou plenu.

Několik plenek jsem pro Izabelku dostala v porodnici, stejně tak vzorky krémů a olejíčků. Balení plenek Bella Happy jsem si tedy skoro celé vezla domů a spotřebovala ho během týdne doma. Izabelce tyto plenky moc vyhovují, hezky sajou a zatím nemáme problémy s opruzeninami, a tak v jejich používání spolu s látkovými plenami pokračujeme. 

Inzerce

Nejvíce jsem ocenila síťované kalhotky Mamma

Mléko se mi začalo tvořit den před propuštěním z porodnice, a tak mi skoro celé balení prsních vložek zůstalo ještě na doma. Po spotřebování těchto jednorázových vložek jsem sáhla po vložkách bambusových, které se dají vyprat. 

Porodnické vložky jsem měla dostupné z nemocnice, a tak jsem si MAMMA vložky vezla všechny domů. Nebyly tak prodyšné, jako vložky z porodnice. Co jsem ale v porodnici ocenila, byly síťované kalhotky. Nejdřív jsem se bála, že mi budou malé, ale skvěle se přizpůsobily mému tělu. Nikde mě netlačily, a vložku skvěle držely, takže se nikam neposouvala. Po prvním porodu jsem měla jednorázové poporodní kalhotky z lékárny a hrozně mě tlačily, takže okamžitě letěly do koše.

Happy dětské podložky jsem nechala doma a zatím jsem využila pouze jednu, když jsem neměla po ruce žádnou látkovou podložku. Zbytek mám tedy stále v šuplíku a myslím, že mi jejich spotřeba bude ještě trvat. Popravdě si nedokážu představit každodenní používání jednorázových podložek.

Inzerce

Ze čtyř balení vlhčených ubrousků mám ještě dvě zabalené. Doma často používám na zadeček pouze perlan z lékárny namočený ve vodě.

S produkty Bella Happy bez opruzenin

Žádný z produktů nezpůsobil mně ani Izabelce alergickou reakci a zatím se nám ani nestalo, že by byla Izabelka opruzená.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost tento balíček do porodnice od Bella Happy vyzkoušet.

Maminka Denisa

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Denisa: V porodnickém balíčku Bella Happy je vše potřebné pro maminku i miminko - diskuze

Poradna

Rodičovská dovolená

| GK77 | 10.06.2021, 20:47

Dobrý den. Potřebovala bych radu. Syn bude mít 12.10.2021 3 roky a bude mi končit rodičovská dovolená. Ale jelikož ho nevzali do školky, nemohu jít do práce a musím zůstat doma. Jak mám postupovat?
Je lepší si prodloužit rodičovskou dovolenou do čtyř let nebo si vyřídit denní péči o dítě do čtyř let?
Podotknu, že smlouvu mám na dobu neurčitou, ale už teď vím, že se vrátit nemůžu, protože je to z ruky a se dvěma malými dětmi nejde dojíždět. Pokud zaměstnavatel nepřistoupí na neplacené volno, jak postupovat dál?
Děkuji Gábina

Dobrý den,
rodičovskou dovolenou není možné prodloužit do 4 let, maximální délka je do 3 let věku dítěte, poté se můžete dohodnout se zaměstnavatelem na čerpání neplaceného volna. Spolu s dohodou o neplaceném volnu byste se měla se zaměstnavatelem dohodnout také na řešení zdravotního pojištění. Nejjednodušší je prodloužení čerpání rodičovského příspěvku, maximálně to lze do 4 let věku dítěte. Pokud se se zaměstnavatelem nedohodnete na čerpání neplaceného volna a nemůžete do práce nastoupit, je potřeba včas ukončit pracovní poměr výpovědí nebo dohodou.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 11.06.2021, 22:08
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce