Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Pavlína: V porodnickém balíčku Bella Happy bylo vše důležité, nic jsem nemusela dokupovat

Milý deníčku, ráda bych ti ještě jednou poděkovala za ty všechny balíčky, které jsi mi zaslal. 

Vše potřebné bylo v porodnickém balíčku od Bella Happy

Ten poslední porodnický balíček jsem využila a využívám do teď. Vše mi bylo po porodu po ruce a nic jsem nemusela dokupovat.

S Eliškou využíváme z balíčku vše

Spotřebovala jsem síťované kalhotky, které byly poddajné. Tampony do podprsenky nebyly v podprsence vidět, a přece splnily svůj účel. Kosmetiku na naši holčičku mám připravenou na umyvadle a používám ji při každém koupání. Milníkové kartičky jsem použila hned, jak jsme přišli domů s naším novorozencem. A plyšové zvířátko má pořád u postýlky. Jen toho času tolik už na tebe nemám. Mám pocit, že nic jiného nedělám než jen kojím :-)

Inzerce

Hezký den, maminka Pavlína

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Pavlína: V porodnickém balíčku Bella Happy bylo vše důležité, nic jsem nemusela dokupovat - diskuze

Poradna

Rodičovská dovolená

| GK77 | 10.06.2021, 20:47

Dobrý den. Potřebovala bych radu. Syn bude mít 12.10.2021 3 roky a bude mi končit rodičovská dovolená. Ale jelikož ho nevzali do školky, nemohu jít do práce a musím zůstat doma. Jak mám postupovat?
Je lepší si prodloužit rodičovskou dovolenou do čtyř let nebo si vyřídit denní péči o dítě do čtyř let?
Podotknu, že smlouvu mám na dobu neurčitou, ale už teď vím, že se vrátit nemůžu, protože je to z ruky a se dvěma malými dětmi nejde dojíždět. Pokud zaměstnavatel nepřistoupí na neplacené volno, jak postupovat dál?
Děkuji Gábina

Dobrý den,
rodičovskou dovolenou není možné prodloužit do 4 let, maximální délka je do 3 let věku dítěte, poté se můžete dohodnout se zaměstnavatelem na čerpání neplaceného volna. Spolu s dohodou o neplaceném volnu byste se měla se zaměstnavatelem dohodnout také na řešení zdravotního pojištění. Nejjednodušší je prodloužení čerpání rodičovského příspěvku, maximálně to lze do 4 let věku dítěte. Pokud se se zaměstnavatelem nedohodnete na čerpání neplaceného volna a nemůžete do práce nastoupit, je potřeba včas ukončit pracovní poměr výpovědí nebo dohodou.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 11.06.2021, 22:08
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce