Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lenka: Viditelné změny zatím nepozoruji, účinky Bactodermalu mohla zpomalit nemoc

Milí čtenáři,

dne 26. 11. 2021 jsme obdrželi balíček s Bactodermal baby k tříměsíčnímu testování a udělalo nám to obrovskou radost. Máme dvě dcerky Kristýnu a Kateřinu. U starší Kristýny (5 let a 9 měsíců) se objevil atopický ekzém zhruba v půl roce a od roka a půl je léčena ve FN Hradec Králové na kožní klinice. U mladší dcery Kateřiny (2 roky a 10 měsíců) se objevil zhruba v roce a taktéž je léčena ve FN Hradec Králové na kožní klinice. Obě mají lehčí průběh atopického ekzému a mají ho hlavně na tvářích a v horní části rukou, ale dost nás to trápí. Již jsme vyzkoušeli mnoho různých krémů, mastiček, koupelí a „babských“ rad, kortikoidy a nic nezabralo, aby byl ve tváři znatelný pokrok či vymizení.

Ekzém se horší hlavně v zimě

Testování se dle pokynů zúčastnila pouze mladší dcera Kateřina. S testováním jsme začali 29. 11. 2021. Kačenka žádné doplňky stravy nebere, ani žádné léky. Tváře se jí někdy zhorší v zimě. Máme od kožní lékařky mastičky, po kterých se jí to trochu zlepší a spíše je to ve fázi jako na fotografiích. Má i dost suchou kůži, takže často promazáváme a promašťujeme kůži.

Inzerce

 

Výsledky testování po 1 měsíci užívání

Bactodermal baby dceři chutná

Mladší dcerka Bactodermal baby poctivě pije každý den, míchám jí ho do pití. Moc jí chutná, protože je slaďoučký a vždycky ráno mě upozorní, že ještě neměla „sloníka“.

Stav ekzému je zatím stejný, možná i vlivem nemoci

Dne 5. 12. 2021 začala chodit do mateřské školky, po třech dnech ovšem dostala střevní problémy s teplotou, týden na to zánět horních cest dýchacích, ale naštěstí jsme oboje zvládli vcelku dobře a rychle. Teploty při střevních potížích měla 2 dny, kdy zvracela a při zánětu horních cest dýchacích také dva dny. Je možné, že k rychlejšímu uzdravení přispělo i užívání Bactodermal baby.

Inzerce

Na tvářích nějaký posun nevidím (viz foto) a myslím, že je stav stále stejný, ale může to být tím, že byla nemocná a tudíž se účinky Bactodermalu mohly zpomalit. Uvidíme za další měsíc.

Doufáme, že do nového roku vstoupíme všichni více zdraví a dcerky nebudou tak často nemocné.

Inzerce

Lenka

Pozn. redakce: Testování probíhá 3 měsíce, finální výsledky budou publikovány v březnu 2022.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Viditelné změny zatím nepozoruji, účinky Bactodermalu mohla zpomalit nemoc - diskuze

Poradna

Umělé mléko a vitamín D

| makinaki | 12.01.2022, 14:50

Dobrý den, jsme od začátku na umělém mléku přešli jsme z hipp na bebu senzitive z důvodu podezření na alergii a dočetla jsem se že je tam dostatek vitamínu D denní dávku splňuje vypije 170ml 5krat denne malému jsou 2 měsíce a měl poslední dobou dost problémy s bříškem vysadili jsme biogaiu s vit.D protože jsou tam stejné kmeny laktobacilů jako v té bebě. Je potřeba dodávat vitamin D ještě v jiné formě nebo je to mleko dostatečné. Vigantol brat nechceme jestli je nutné dodat dečko tak jaké alternativy a nemůže se předavkovat? Děkuji Krejčí Markéta

Dobrý den, i k mléku Beba je vhodno doplnit D vitamin. Alternativy jsou D3 Theresia.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×