Inzerce
Inzerce
Inzerce

Helena: Červené fleky zmizely, po ekzému zůstávají jen sušší místa

Dobrý den,

jmenuji se Tereza. Předčasně jsem se narodila na přestupný rok 29. 2. 2020. Tím, že jsem nebyla úplně dopečené miminko, trápily mě různé problémy. Od narození jsem měla velmi silný reflux, proto mě maminka nemohla kojit. Dále jsem měla velmi suchou a velmi citlivou pokožku, nesnesla jsem žádnou komerční kosmetiku.

S podzimem se ekzém vrací

S podzimem přišly červené fleky na zádech a nožičkách. Paní doktorka mamince řekla, aby flíčky promazávala, bohužel se mi fleky stále vracely. V roce nám bylo sděleno, že to bude tedy suchý atopický ekzém. Maminka mi v lékárně koupila Linola Fett Ölbad a Uriage Xémose relipidační zklidňující mast. Ekzém mi vždycky od jara do podzimu úplně zmizel a já měla konečně klid. S podzimem se ekzém znovu vrátil. Ekzém jsem měla velmi suchý a velmi svědivý. Fleky jsem měla na ručičkách, nožičkách a zádech o velikosti dvacetikoruny.

Inzerce

Ocenila bych prášek rozpustný ve vodě

Na podzim jsme se s maminkou zapojily do testování BACTODERMAL BABY. Chvilinku jsme s mamkou bojovaly, než jsem se naučila prášek mít ráda. Po pár dnech jsem si krásně zvykla, i když si myslím, že praktičtější by pro nás prcky byl prášek, který by se rozpustil ve vodě. Maminka mi dělá 1x týdně olejovou koupel a ob den maže suchá místa tou zázračnou mastičkou. Zatím se s přípravkem seznamujeme a těšíme se na výsledek.

Inzerce

Výsledky testování po 1 měsíci užívání

Po atopickém ekzému zbyla jen sušší místa

Po měsíci užívání BACTODERMAL BABY vidíme s maminkou velké změny. Olejovou koupel mi už maminka téměř nedělá, stačí denně prášek BACTODERMAL BABY a 1x týdně pořádně promazat od Uriage mastičkou. Nemám již žádné červené fleky, mám místa po atopickém ekzému pouze sušší než ostatní části pokožky.

Zatím jsme s maminkou velmi spokojené. Děkujeme za možnost testování.

Tereza s maminkou Helenou

Inzerce

Pozn. redakce: Testování probíhá 3 měsíce, finální výsledky budou publikovány v březnu 2022.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Červené fleky zmizely, po ekzému zůstávají jen sušší místa - diskuze

Poradna

Umělé mléko a vitamín D

| makinaki | 12.01.2022, 14:50

Dobrý den, jsme od začátku na umělém mléku přešli jsme z hipp na bebu senzitive z důvodu podezření na alergii a dočetla jsem se že je tam dostatek vitamínu D denní dávku splňuje vypije 170ml 5krat denne malému jsou 2 měsíce a měl poslední dobou dost problémy s bříškem vysadili jsme biogaiu s vit.D protože jsou tam stejné kmeny laktobacilů jako v té bebě. Je potřeba dodávat vitamin D ještě v jiné formě nebo je to mleko dostatečné. Vigantol brat nechceme jestli je nutné dodat dečko tak jaké alternativy a nemůže se předavkovat? Děkuji Krejčí Markéta

Dobrý den, i k mléku Beba je vhodno doplnit D vitamin. Alternativy jsou D3 Theresia.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×