Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování mléka Nutrilon 3

  1. Maminka Edita
  2. Maminka Marie
  3. Maminka Barbora

Maminky Edita, Marie a Bára měly možnost otestovat nové mléko Nutrilon 3 se svými dětmi od 12 měsíců. Jak nové mléko hodnotí? Objevte s námi novou generaci mlém Nutrilon i vy!

Více o produktech na  https://www.nutriklub.cz/produkty/pro-zdrave-deti

 

Inzerce

 

Edita s Bertíkem (12 měsíců)

Hodnocení po 14 dnech užívání

Dobrý den,

Inzerce

jsem ráda, že jsme se synem Bertíkem dostali tu možnost, otestovat mlíčko Nutrilon. Bertík byl kojen do jednoho roku svého života, jenže pak bylo již bohužel mléka málo, až najednou nechtěl. Takže jsme se začali rychle rozhlížet po trhu, co se nabízí a co by synovi chutnalo. Ochutnali jsme jednu značku, musím přiznat, že Nutrilon to nebyl, proto jsme tolik ocenili tuto příležitost a byla bych ráda, kdybychom u něho mohli eventuálně zůstat, abychom značky nestřídali jak na běžícím páse, jako s mým starším synem.  

Testování mléka Nutrilon 3

Inzerce

K mému nadšení hned v pondělí dorazil balíček, který obsahoval 2x balení Nutrilonu 3, o velikosti 800 g. Večer jsem ho už nechtěla rozbalovat, proto jsme testování zahájili v úterý ráno. A také tentýž den jsem se rozhodla sepsat první poznatky a postřehy. 

První den - příprava, ochutnání, postřehy

Testování mléka Nutrilon 3Když testování, tak pořádně. Přečetla jsem si nejdříve návod a dávkování. Pro dítě 12-24 měsíců je doporučeno minimální dávkování na den 2x166 ml, tzn. připravit 150 ml vody a přidat 5 odměrek mléka Nutrilon. Zdálo se mi to málo, doteď jsme praktikovali dávkování 180 ml vody a 6 odměrek mléka, ale co když je toto mléko více výživnější, obsahuje více prospěšných látek, více zasytí? Zkusíme to tedy dle návodu. Mléko jsem připravila, synek už pobrukoval „ňam ňam“ a zasedli jsme ke stolu. Čekala jsem, co se bude dít, bude lahvičku odstrkovat, bude se divit nové chuti? Nic takového neproběhlo, ještě naopak si lahvičku sám přidržoval a nakláněl, jak potřeboval. Mléko mu evidentně chutnalo. Ubývalo a ubývalo… až jsem slyšela takové to sání naprázdno a najednou řev…. Jasně, bylo to málo :-). Vydrž, běžím přidělat, tak ještě rychle 60 ml a dle rozpočítání 2 odměrky…. Syn čekal na místě, jenže jsme už chvátali se starším synem do školky, a proto jsem mu dala lahvičku do kočárku. Po cestě zbytek vypil. Takže co z toho pro nás vyplývá? Mléko je „ňam ňam“ a musím toho dělat o malinko více, než je uvedeno v návodu :-).

Inzerce

Dávkování a příprava Nutrilonu je jednoduchá

Samotná příprava je jednoduchá - převařit pitnou vodu, nechat ji vychladnout v konvici přibližně 30 minut na 40°C. Na dávkování používám přiloženou odměrku a prášek v ní zarovnám pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Do láhve s vodou přidám prášek mléka, láhev uzavřu, protřepu a podáváme :-). Musím říct, že se prášek dobře rozpouští a netvoří hrudky.

Velký výběr balení dle potřeb a praktická dóza

Oceňuji výběr balení, které NUTRILON nabízí.  Ať sáčky na cesty, nebo malé balení na vyzkoušení. Kdo má již vyzkoušeno, tomu doporučuji jednoznačně dózu, která je opravdu skvělým pomocníkem. Na rozdíl od krabice má větší obsah mléka, 800 g balení. U krabice chybí růžek na otření odměrky a má menší velikost (600 g), ale to už se obsah dá přesypat do té dózy… Dóza má navíc prakticky upevněný držák na odměrku na víku zevnitř, takže nemusíte odměrku neustále hledat, je doslova na očích, když dózu otevřete.

Testování mléka Nutrilon 3

Testování mléka Nutrilon 3S naším malým hladovcem je radost testovat. Od prvního napití bylo mimčo spokojené, vypilo lahvičku a vyrazilo nabito energií do nového dne s vidinou skvělé poslední večeře před spinkáním. :-)

Testování po 14 dnech

Miminko je spokojené, mlíčko mu chutná a spotřeba byla ta jedna celá dóza 800 g balení. Zachovali jsme poměr vody a mléka, jen jsme zvýšili o 30 ml vody a o jednu odměrku na jedno podávání. Abychom toho malého hladovce uspokojili.

Děkujeme, Edita a Bertík :-)

Hodnocení po 3 týdnech užívání

Dobrý den,

naše testování plyne jako voda…. Už nám zbývá pouze polovina jedné dózy, což značí už jen jeden týden do konce testování. Takže nám obsah balení vydrží úplně přesně. Opět musím vyzdvihnout funkčnost dózy, protože se dá krásným způsobem využít i po vyčerpání obsahu.

Ke správnému vývoji nám pomohl i Nutrilon

Během testování jsme udělali velký pokrok - malý se pustí nábytku a stojí samostatně bez držení a má z toho ohromnou radost. Takže nám ke správnému vývoji určitou měrou – správnou výživou – pomohl i Nutrilon. Obsahuje totiž následující prospěšné látky a vitamíny a má vliv na tělesný rozvoj miminka:

  • Podpora imunity - pokračovací mléka Nutrilon obsahují vitamíny A, C, D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému
  • Unikátní kombinace prebiotik a prospěšných látek - mléka Nutrilon obsahují unikátní klinicky testovanou směs prebiotik, které napodobují funkci prebiotik mateřského mléka. Dále obsahují prospěšné látky, které jsou významné pro trávicí mechanismy. 
  • Růst kostí - pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí.
  • Rozvoj mozku - pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku.

Na nové receptuře nejvíce oceňuji obsah vitamínů a prebiotik, protože udržet imunitní systém v pořádku je pro mne důležité, nejen teď na podzim a zimu, ale po celý rok. A také fakt, že je receptura po vzoru mateřského mléka. Pro maminky, které již nemohou kojit, je to velké plus a pro miminko rovněž. 

Náš ranní rituál s Nutrilonem

Testování po 3 týdnech: Miminko je moc spokojené, hlavně brzy po ránu mě tahá z postele se slůvky „ňam ňam“, tak chtě nechtě musím vstát a udělat mu mlíčko, vypije ho ani nevím jak, odříhne si, zasměje se… a po chvíli letíme na toaletu přebalovat. Ano ano, tak rychle to u nás funguje. :-)

Děkujeme, Edita a Bertík

Hodnocení po 4 týdnech užívání

Dobrý den,

naše testování je u konce. Zahájili jsme ho úterní snídaní a ukončili po 4 týdnech nedělní večeří. 

V pondělí jsme vyrazili nakoupit další zásobu Nutrilonu

Obě dózy prázdné, hlavní tester nadšený, takže jsme hned v pondělí vyrazili koupit další zásobu. Tím se přesouvám k otázce, zda budu s podáváním Nutrilonu pokračovat i nadále. Ano, budeme. Byli jsme moc spokojeni, mlíčko chutnalo, tak netřeba měnit již tak dobře zavedený ranní a večerní rituál.

/FOTO vpravo- konec testování, jdeme koupit další várku/

Nutrilon bych doporučila všem, kteří chtějí dát svému miminku to nejlepší

Rozhodně bych mléko Nutrilon doporučila všem rodičům, kteří chtějí dát svému miminku to nejlepší. Obsahuje spoustu vitamínů a pro zdraví a imunitu prospěšných látek, snadno se rozpouští, netvoří hrudky, má příjemnou vůni… Vaše děti si ho zamilují! :-)

Syn je obratnější, usměvavější a spokojenější

Testování po 4 týdnech: Miminko pěkně přibralo, je obratnější, spokojenější, pořád se směje a občas taky lumpačí. Jsme oba moc rádi, že jsme dostali tuto možnost otestovat Nutrilon, je skvělý, moc doporučujeme a přejeme dobrou chuť!

Maminka Edita a syn Bertík :-)

Marie s Julinkou (13 měsíců)

Hodnocení po 14 dnech užívání

Ahoj maminky,

Julinka mléko přijala a chutnalo jí

Naší Julince mléko Nutrilon moc chutná, vždy vypije celou lahvičku večer a ráno, někdy také před odpoledním spaním. Neosypala se a lahvičku v pohodě přijala. Vydržela spát celou noc, což oceňuji hlavně já. :-) 

Testování mléka Nutrilon 3

Nová receptura Nutrilonu

Mlíčko má pěknou barvu, dobře voní a složením se mi líbí, že je obohaceno o prebiotika a vitamíny, které podporují imunitu. Naše dcerka zatím naštěstí nebyla ani jednou nemocná.

Testování mléka Nutrilon 3 Testování mléka Nutrilon 3

Balení v praktické dóze a následná příprava mléka

Testování mléka Nutrilon 3Nutrilon má absolutně nejlepší balení, když srovnám veškeré výrobce. Líbí se mi větší hmotnost (800 g) ve srovnání s konkurencí (500 nebo 600 g). Dóza má praktickou úchytku na odměrku a zarovnávací roh, který pokaždé využívám.

Mléko Nutrilon bych dalším maminkám a tatínkům doporučila

Na mlíčko Nutrilon jsme zvyklí a vyhovuje nám, takže s jeho podáváním pokračujeme. Rozhodně bych ho doporučila ostatním maminkám, jelikož se dobře rozpouští a ať jsem se bavila s kýmkoliv, všem Nutrilon vyhovoval.

Marie

Hodnocení po 3 týdnech užívání

Dobrý den,

testování probíhá v plném proudu.

Nutrilon dáváme 2x denně – ráno a večer

Nutrilon dávám vždy ráno a večer, pokaždé cca 210 ml a někdy také v poledne před spaním (150 ml). 

Mléko Nutrilon je krásně sypké, voní a nehrudkovatí

Mlíčko naší Julince vyhovuje, i když je krabice déle otevřená, nehrudkovatí, je krásně sypké, má příjemnou světle žlutou barvu a krásně voní. 

Krabice je praktická s odměrkou a dá se vylepšit ubrouskovou technikou

Krabice je praktická, má zarovnávací roh a praktickou odměrku. Na internetu jsem viděla spoustu návodů, jak ji vylepšit ubrouskovou technikou a udělat si tak pěkné dózy, tak na to se chystám, až budou vypité. 

Na lahvičku se Julinka vždy těší a nikdy ji neodmítne

Julince chutná, vždy vypije celou lahvičku až do dna. Zasytí ji maximálně, jelikož se v noci nebudí hladem. Na lahvičku se vždy těší a nikdy ji neodmítne. 

S Nutrilonem budeme pokračovat

Žádná alergická reakce nebo nevolnost se u Julinky neobjevila, určitě tedy budeme s Nutrilonem pokračovat. 

Jednoporci Nutrilonu mám vždy u sebe pro případ nouze

V obchodech navíc bývají množstevní slevy, v kabelce také nosím jednoporcovky pro případ nouze. Dají se jednoduše přesypat do lahvičky a nemusím se bát, že se mi malá krabička někde rozsype. 

Za mě je to nejlepší mléko na trhu!

Marie

Hodnocení po 4 týdnech užívání

Milé maminky,

naše patnáctiměsíční dcera Julinka posledních pár týdnů pila pouze mlíčko Nutrilon, nestřídali jsme jej s jinou firmou a musím říct, že nedošlo vůbec k žádnému problému. 

Julince mléko Nutrilon vyhovuje a prospívá

Krásně si na něj zvykla, vyhovuje jí, neobjevila se žádná alergická reakce anebo nevolnost.

Nutrilon má mezi ostatními mléky bezkonkurenční obal

Já značku Nutrilon miluji, vyhovuje mi větší balení (800 g) a také zarovnávací roh pro odměrku. Prázdné balení si vždy nechávám, a kdybych měla jiné mlíčko, přesypu jej, jelikož obal má Nutrilon opravdu bezkonkurenční. 

Chutnají nám od Nutrilonu i mléčné kaše

Vyzkoušeli jsme také mléčné kaše od Nutrilonu a všechny naší Julince chutnaly, od jiných značek ji některé nechutnaly.

Nutrilon je prostě sázka na jistotu – za nás je to TOP

S Nutrilonem budeme pokračovat i nadále, jelikož je to nejlepší umělá výživa, dítě je spokojené, není hladové, mlíčko se krásně rozpouští a nehrudkuje. Stalo se nám, že levnější mlíčko zanechávalo na skleničce takové mastné zrníčka, anebo že mlíčko strašně zhoustlo a přes dírku v lahvičce neproteklo, toto se u Nutrilonu nestalo nikdy, ani když byl dlouho otevřený, je to prostě sázka na jistotu. Vyzkoušeli jsme všechny značky na trhu a Nutrilon považuji za TOP.

Marie

Bára s Adámkem (16 měsíců)

Hodnocení po 14 dnech užívání

Testování mléka Nutrilon 3Dobrý den,

píši své první dojmy po testování mléka Nutrilon se synem Adámkem. Velice se mi líbí vzhled balení a jeho praktičnost (otvírání a zavírání).

Nutrilon synovi extrémně chutná, až jsem koukala

Můj syn zkouší různá mléka, takže s přijímáním nemá problém, mléko dáváme ve věku 16ti měsíců 2x denně (ráno po probuzení a večer před spaním, někdy pokud se probudí uprostřed noci, tak rovněž tehdy) a musím říct, že mu Nutrilon extrémně chutnal, až jsem koukala, jak rychle ho vypil.

Ne že by s jinými typy mlék měl nějaký problém, ale ne všechny dopíjí a na tomto bylo opravdu zřejmé, jak mu chuťově sedlo

Množství sacharidů

Testování mléka Nutrilon 3

Na druhou stranu, co musím říct, že já vnímám lehce negativně množství sacharidů, konkrétně z toho cukr, který ve srovnání s ostatními mléky je výrazně vyšší (srovnávala jsem se dvěma běžně dostupnými mléky, které jsem zrovna měla doma a jsou běžně dostupné).

 

Vysvětlení k obsahu sacharidů od nutricionistky M. Brandejsové, Nutricia a.s.:

Mléko má vyšší množství laktózy, mléčného cukru, což je pro batolata pozitivní.

Příprava mléka je bezproblémová

Příprava mléka je standardní, nehrudkuje se a má příjemnou konzistenci.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Barbora

Hodnocení po 3 týdnech užívání

Milé maminky,

pomalu dopíjíme první balení Nutrilonu 3 a mému 16ti měsíčnímu synovi opravdu velmi chutná. 

U Nutrilonu máme vždy prázdnou lahvičku

Troufám si říct, že syn toho vypije více než u jiných mlék (můj syn je sice jedlík a nikdy se nad ničím neofrňuje, ale při večerním pití mléka se dříve stávalo, že kolikrát nechtěl anebo hodně nechával, ale u tohoto mléka zůstaly vždy jen prázdné lahvičky, z čehož mám radost). 

Obal je příjemný a snadno uzavíratelný

Minule jsem chválila balení, ale mám k němu jednu připomínku, a to jest to, že při otevření a odtržení celofánové krytky mi tím, že mléko přesypávám do jiného obalu, vždy nešlo vysypat celé a musela jsem na tom strávit hodně času, jinak je ale obal příjemný, snadno uzavíratelný

Bára

Hodnocení po 4 týdnech užívání

Dobrý den, maminky,

celkově hodnotím nové mléko Nutrilon velmi kladně, od počátku synovi velmi chutná. 

Příprava je velmi snadná a mléko je bez hrudek

Mléko připravuji 2x denně (ráno a večer), příprava je velmi snadná a mléko sypký prášek se velmi lehce promění v mléko bez jakýchkoliv problémů a hrudek. Struktura je jemná.

Mně samotné mléko Nutrilon velmi chutnalo

Sama jsem mléko ochutnávala, je velmi chuťově příjemné a slaďoučké. U syna jsem měla pocit, že mu velmi chutná.

Balení je praktické a znovu uzavíratelné

Balení je praktické, znovu uzavíratelné, u mě malinkatá výhrada jen v případě, kdy jsem chtěla obsah balení přesypat do jiné dózy, protože po odtrhnutí tam kus hliněné fólie zůstává a obsah tak nejde jednoduše vysypat najednou (ale samozřejmě je možné uchovávat ve stávajícím balení!).

Děkujeme za testování, byli jsme moc spokojení,

Barbora Dundálková a syn Adam (17 měs.)

Podle deníčků maminek upravila Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Testování mléka Nutrilon 3 - diskuze

Poradna

Nárok na porodné

| Janice78 | 19.02.2020, 13:46

Dobrý den,
ráda bych se na Vás obrátila s dotazem či pomocí ve věci zamítnutého nároku na porodné.
Jsem samoživitelka, OSVČ.
Dotaz, proč nedosáhnu na porodné jsem zaslala úředníkovi, který mou žádost vyřizoval na jeho email i do datové schránky. Níže zasílám svůj dotaz a jeho odpověď. Nechápu ale, proč po mě chtěl úředník dokládat i zálohy z pssz a ze zdravotní pojišťovny pro účely zjištění nároku na porodné, když se ve finále odkazuje na odstavec ze zákona, kde vycházejí z průměru a ne z mých skutečných příjmů.
Z jakého důvodu se neřídili odstavcem 4?
(4) Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost, započítává se jí jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu za každý měsíc

a) jedna dvanáctina příjmů uvedených v daňovém přiznání za kalendářní rok, který bezprostředně předchází kalendářnímu roku, do něhož spadá počátek období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku, a to bez ohledu na to, kolik měsíců osoba ve zdaňovacím období samostatnou výdělečnou činnost vykonávala a zda tato činnost byla ve zdaňovacím období vykonávána jako činnost hlavní či vedlejší, nebo
b) jedna dvanáctina příjmů, jde-li o příjmy podléhající dani z příjmů stanovenou paušální částkou, ze kterých byla stanovena daň paušální částkou, není-li dále stanoveno jinak.

Zde zasílám emailovou komunikaci
Dobrý den,

odkazuji Vás na ustanovení § 5 odst. 5 písm. a) zákona č. 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře:

„Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost jako hlavní činnost, započítává se jí však jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu vždy nejméně částka 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství.“

a odst. 7)

„Částka průměrné měsíční mzdy se zjišťuje za kalendářní rok předcházející období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku a vyhlašuje ji Ministerstvo práce a sociálních věcí ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv sdělením podle průměrné mzdy v národním hospodářství vyhlášené Českým statistickým úřadem, s tím, že tuto částku zaokrouhluje na celé stokoruny dolů.“

Více Vám již sdělit nemohu. Proti vyrozumění se neodvoláváte, odvolání je proti rozhodnutí. Vyrozumění je pro Vás možnost se písemně nebo osobně vyjádřit, vyjádření e-mailem není považováno za písemnou formu, protože e-mail není opatřený elektronickým podpisem, a vysvětlení Vám poskytuji pouze jako odpověď na dotaz. Vzhledem k tomu, že jste s dítětem sama, pak hranice příjmů, pod které se musíte dostat, je velmi nízká a díky tomu nárok pak podle platných ustanovení zákona nevzniká.

Považuji tuto odpověď za dostačující a dále na případné e-maily nemohu odpovídat, mám zde dalších 500 žádostí o dávky, které čekají na zpracování.

S přáním hezkého dne,

cid:image001.png@01D5B035.29F5AF60

Lukáš Marek
Odborný referent – pracovník SSP a dávek PP pro správní obvod Praha 15 a 22
E: lukas.marek@uradprace.cz

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Praha 10
Vršovická 1429/68
Vršovice
101 00 Praha 101

Datová schránka: w7aznwp
http://www.uradprace.cz

From: Jana Dlouhá <D.Jana@seznam.cz>
Sent: Tuesday, February 18, 2020 4:57 PM
To: Marek Lukáš (UPA-ABJ) <lukas.marek@uradprace.cz>
Subject: Porodné, spis.zn.2730-20-AB

Dobrý den, pane Marku,

na základě Vašeho vyrozumění ohledně možného nároku na porodné bych se chtěla touto cestou
odvolat a požádat o vysvětlení, jak jste k finální příjmové částce 14700Kč dospěl.
Dle DAP za rok 2017, z kterého se má nárok vypočítávat byl základ daně 153.070,-Kč,
což je po vydělení 12, měsíční příjmová částka 12755,80 Kč
Jiné příjmy jsem v tomto roce neměla. Není mi tedy známo, jak jste k výsledné částce dospěl
a žádám tedy o vysvětlení

Předem děkuji

S pozdravem

Dlouhá J.


Neobtěžovala bych Vás s tímto dotazem, ale podle pana Marka je jeho odpověď dostačující a už se k ní zřejmě nehodlá vyjadřovat. Proto zkouším Vás, zda by jste byli ochotni mi danou záležitost vysvětlit, případně pomohli s odvoláním a přezkumem jejich výsledku

Předem velice děkuji

S pozdravem

Jana Dlouhá

Dobrý den,

postup úřadu je v souladu se zákonem. Pokud jste v rozhodném období vykonávala samostatnou výdělečnou činnost, zjišťují se příjmy podle § 5 odst. 4). Pokud se ale jedná o hlavní činnost a jsou takto zjištěné příjmy nízké, tedy nedosahují nejméně 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, započítává se místo Vašich skutečných příjmů právě těchto 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, tak jak to uvádí § 5 odst. 5) a související odst. 7). Pokud byste vykonávala samostatnou výdělečnou činnost v rozhodném období, ale v předchozím zdaňovacím období byste ji nevykonávala, postupovalo by se podle odst. 6).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 21.02.2020, 09:54
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce