Veronika testuje odsávačku, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI

Seznámení s produkty LOVI

Ahoj,

hned na úvod bych ráda poděkovala značce LOVI za možnost otestování balíčku, který obsahoval elektrickou dvoufázovou odsávačku mateřského mléka LOVI Prolactis, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI.

Dvoufázová elektrická odsávačka LOVI Prolactis

Dvoufázová elektrická odsávačka LOVI Prolactis

Odsávačka se skládá z krytu, membrány, držáku membrány, silikonové masážní vložky, trychtýře odsávačky, zpětného ventilu, adaptéru na láhev a samotné láhve. Všechny díly do sebe lehce pasují a dle mého názoru celá odsávačka nejde složit jinak, nemůže se stát, že by ji někdo špatně složil. Takto složená odsávačka se propojí pomocí hadičky s ovládacím panelem a následně se připojí k síťovému adaptéru (zapojit přímo do zásuvky). Je zde však i možnost použít 4 alkalické baterie typu AA 1,5V pak není potřeba již zmíněného síťového adaptéru. V balení se také nachází díly, pomocí kterých se z elektrické odsávačky stane ruční. 

Dvoufázová elektrická odsávačka LOVI Prolactis Dvoufázová elektrická odsávačka LOVI Prolactis

Příprava před použitím

Před prvním použitím je nutné všechny části odsávačky, které přijdou do styku s mateřským mlékem převařit po dobu 5 minut, všechny části odsávačky musí být ponořené. Poté je nutné části osušit nebo nechat oschnout. Po každém dalším použití je nutné díly umýt v horké vodě s šetrným mycím prostředkem.

Odsávačka má velmi praktický modrý kufřík, kde je vše přehledně složeno.

Samosterilizující láhev LOVI  

Láhev je praktických tvarů a designově velmi moderní. Skvěle padne do ruky a je velmi lehká. Oceňuju na ní především silikonovou savičku na konci, které se při sání prodlužuje (jako prs). Dítěti zároveň neteče mléko tak rychle jako z jiných láhví, které jsem měla možnost vyzkoušet.

Snížené riziko kolik

Při aktivním sání dítěte je díky ventilu zachována koordinace sání – polykání – dýchání a díky tomu se snižuje riziko kolik. 

Velmi se mi líbí také to, že se láhev sama sterilizuje v mikrovlnné troubě za 90 vteřin a to díky víčku pro sterilizaci a sterilizačních kleští.

Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance 

Tampóny se mi na první pohled velmi líbily, především díky praktické tělové barvě. Přišly mi nejdříve velmi tenké, měla jsem dojem, že nebudou moc sát, což se po vyzkoušení nepotvrdilo (jsou dobře savé). Mám možnost srovnání s jinou značkou a ty byly velmi silné a tím pádem také nepohodlné v podprsence.

Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veronika testuje odsávačku, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI - diskuze

Poradna

Dobrý den,
během října 2016 jsem nastoupila na nemocenskou dovolenou s rizikovým těhotenstvím a zároveň mi koncem října skončil pracovní poměr na dobu určitou. Splňovala jsem všechny požadavky (+ jsem byla v ochranné lhůtě) a tak jsem měla nárok na MD. Dcera se narodila v březnu 2017 a momentálně jsem tedy na rodičovské dovolené. Nečekaně jsem znovu otěhotněla a termín porodu je 12.8.2018. Moje otázka zní - mám nárok na MD nebo po porodu nastoupím hned na další RD? Děkuji za odpověď a přeji hezký den, Dana

Dobrý den, protože vám prac. poměr netrvá a již nejste v ochranné lhůtě, tak vám nárok na další PPM nevznikne a budete čerpat pouze RP od data narození dítěte.

Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline | dnes, 10:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce