Iva testuje elektrickou dvoufázovou odsávačku, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI

  1. Seznámení s produkty LOVI
  2. Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Seznámení s produkty LOVI

Testování elektrické odsávačky, samosterilizující láhve a tampónů do podprsenky LOVI!Milí čtenáři

po netrpělivém vyčkávání jsem obdržela balíček od Babyonline s možností testovat výrobky značky LOVI. Obsah balení mě mile překvapil. Nacházela se zde elektronická odsávačka LOVI Prolactis, Samosterilizující láhev LOVI 150 ml 0% BPA Super vent, Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance 20ks v černé barvě a kromě časopisu a dalších prospektů i milé blahopřání.

Elektronická odsávačka LOVI Prolactis

Po rozbalení přišlo další překvapení. Elektronická odsávačka LOVI Prolactis lze použít i jako manuální a součástí krásného praktického kufříku jsou i náhradní díly a samozřejmě návody k použití. 

Elektronická odsávačka LOVI Prolactis Elektronická odsávačka LOVI Prolactis

Samosterilizující láhev LOVI

Samosterilizující láhev LOVI 150 ml 0% BPA Super vent je vyrobena z polypropylenu. Mám raději skleněné lahve, ale doufám, že při testování mě tato plastová lahev přesvědčí, že se dá srovnávat se skleněnou. Při rychlém přečtení manuálu pro sterilizaci jsem si použitím byla trochu nejistá, ale věřím, že až to jednou vyzkouším, tak bude vše veselejší a já si tento způsob ještě oblíbím.

Samosterilizující láhev LOVI Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance

Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance

Poslední položkou k testování jsou Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance 20 ks. Tyto tampóny jsou v černé barvě a jednotlivě baleny. Ještě jsem se doposud nesetkala s černou variantou, ale je příjemné vědět, že se někdo zamyslel nad tím, že kojící maminky nosí také černé prádlo. Při prvním pohledu jsou mnohem tenčí, než bych očekávala a těším se, až je budu moci použít.

Iva

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Zdravím maminky,

nadešel den, kdy plna očekávání vyzkouším elektronickou odsávačku LOVI Prolactis. 

Odsávačka LOVI je uložena v praktickém kufříku i s popruhem

Všechny díly jsou uloženy v praktickém modrém kufříku, který jde na pohled lehce udržovat čistý pouze otřením vlhkým hadříkem. Po otevření se ukázalo, že kufřík obsahuje i pásek a tak se dá snadno nosit nejen v ruce, ale i přes rameno. Považuji za příjemné, když se potřebujete s miminkem a odsávačkou někam přemístit. Hodíte popruh přes rameno a obě ruce můžete plně věnovat bezpečí děťátka. Úžasné je, že značka LOVI myslí i na pohodlí ženy a tak do kufříku přibalila tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance v bílé barvě.

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Elektronickou odsávačku lze použít i jako manuální

Značka LOVI přináší jedno překvapení za druhým. Elektronická odsávačka lze použít i jako manuální a kufřík obsahuje i náhradní díly. Pro sestavení a použití jsou zde dva samostatné návody. Nejdříve jsem si toho nevšimnula a tak jsem vzala první návod a dala se do sestavování. Už při vybírání vhodných dílů k sestavení jsem si říkala, že nevím, kam připojím ovládací panel. No jo, já si vzala návod pro manuální použití odsávačky. Návod je zcela podrobně popsán a celé složení odsávačky je celkem jednoduché. Dokonce mi stačilo jedno složení dle návodu a následně už jsem dokázala odsávačku v mžiku znova z hlavy poskládat. 

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Použití odsávačky je velice jednoduché

Použití elektronické odsávačky mi přijde velice jednoduché a musí to zvládnout opravdu každý. Samozřejmě před prvním použitím je potřeba všechny díly, které přicházejí do styku s mlékem nejdříve umyté ponořit do studené vody a 5 minut nechat převařit a následně dobře vysušit. I na tuto záležitost vás upozorní návod k použití.    

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Zvukové upozornění vám připomene další odsávání

Ovládací panel může být napájen pomocí síťového kabelu, či čtyřmi tužkovými bateriemi (přeci jen každý nemá zásuvku u pohodlného křesla). Nejdříve jsem na panelu nastavila čas. Díky tomu si mohu nastavit zvukové upozornění pro další odsávání. Já tuto funkci moc nevyužiji, protože moje miminko je zatím zcela nevyzpytatelné a nikdy nevím, kdy se probudí, že má hlad nebo si zrovna bude chtít povídat.  Ale později jak bude nastaven režim a dítko se dokáže zabavit samo, tak vidím upozornění jako velice pozitivní funkci.  

2 fáze odsávání – stimulace a sání

Dle návodu jsem přiložila odsávačku k prsu a spustila odsávání. Odsávačka se nejdříve spustí do fáze stimulace a následně automaticky přejde do fáze hlubokého sání. Jakmile se spustí mléko již ve fázi stimulace, je možné přepnout manuálně do fáze sání. Změnu intervalu mezi stimulací a sáním změníte a uložíte za pomoci jediného stisku tlačítka. 

Všechna data jsou automaticky uložena

Odsávačka si automaticky uloží i sílu sání, kterou jste naposledy použila v obou fázích a vy už můžete jen bezstarostně koukat na oblíbený film bez sledování odsávačky. Při prvním použití jsem nechala nasazenou silikonovou masážní vložku na trychtýři. Bohužel při velikosti mého poprsí se mi mléko dostávalo pod ní i po snížení síly sání jak radí v návodu. Vložku jsem tedy sundala a odsávání mi přišlo i nadále komfortní. 

Odsávačku lze přeměnit i na manuální se stejnými funkcemi

V případě, že není k dispozici elektrický proud a baterie zrovna dojdou, lze několika málo tahy elektronickou variantu odsávačky přeměnit ve chvilce na manuální. Samozřejmě i u této varianty lze využít dvě fáze sání a to pouze snadným posunutím rukojeti na trnu s regulátorem podtlaku. Při této variantě bych já osobně potřebovala trochu více cviku. A proto si raději do kufříku přidám ještě jedny náhradní baterie. :-)

Iva

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Iva testuje odsávačku, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI - diskuze

Poradna

Dobrý den,
během října 2016 jsem nastoupila na nemocenskou dovolenou s rizikovým těhotenstvím a zároveň mi koncem října skončil pracovní poměr na dobu určitou. Splňovala jsem všechny požadavky (+ jsem byla v ochranné lhůtě) a tak jsem měla nárok na MD. Dcera se narodila v březnu 2017 a momentálně jsem tedy na rodičovské dovolené. Nečekaně jsem znovu otěhotněla a termín porodu je 12.8.2018. Moje otázka zní - mám nárok na MD nebo po porodu nastoupím hned na další RD? Děkuji za odpověď a přeji hezký den, Dana

Dobrý den, protože vám prac. poměr netrvá a již nejste v ochranné lhůtě, tak vám nárok na další PPM nevznikne a budete čerpat pouze RP od data narození dítěte.

Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline | dnes, 10:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce