Inzerce
Inzerce
Inzerce

Iva testuje elektrickou dvoufázovou odsávačku, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI

  1. Seznámení s produkty LOVI
  2. Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis
  3. Testování láhve a tampónů LOVI
  4. Závěrečné zhodnocení testovaných produktů LOVI

Seznámení s produkty LOVI

Testování elektrické odsávačky, samosterilizující láhve a tampónů do podprsenky LOVI!Milí čtenáři

po netrpělivém vyčkávání jsem obdržela balíček od Babyonline s možností testovat výrobky značky LOVI. Obsah balení mě mile překvapil. Nacházela se zde elektronická odsávačka LOVI Prolactis, Samosterilizující láhev LOVI 150 ml 0% BPA Super vent, Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance 20ks v černé barvě a kromě časopisu a dalších prospektů i milé blahopřání.

Elektronická odsávačka LOVI Prolactis

Po rozbalení přišlo další překvapení. Elektronická odsávačka LOVI Prolactis lze použít i jako manuální a součástí krásného praktického kufříku jsou i náhradní díly a samozřejmě návody k použití. 

Inzerce
Elektronická odsávačka LOVI Prolactis Elektronická odsávačka LOVI Prolactis

Samosterilizující láhev LOVI

Samosterilizující láhev LOVI 150 ml 0% BPA Super vent je vyrobena z polypropylenu. Mám raději skleněné lahve, ale doufám, že při testování mě tato plastová lahev přesvědčí, že se dá srovnávat se skleněnou. Při rychlém přečtení manuálu pro sterilizaci jsem si použitím byla trochu nejistá, ale věřím, že až to jednou vyzkouším, tak bude vše veselejší a já si tento způsob ještě oblíbím.

Samosterilizující láhev LOVI Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance

Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance

Poslední položkou k testování jsou Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance 20 ks. Tyto tampóny jsou v černé barvě a jednotlivě baleny. Ještě jsem se doposud nesetkala s černou variantou, ale je příjemné vědět, že se někdo zamyslel nad tím, že kojící maminky nosí také černé prádlo. Při prvním pohledu jsou mnohem tenčí, než bych očekávala a těším se, až je budu moci použít.

Inzerce

Iva

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Zdravím maminky,

nadešel den, kdy plna očekávání vyzkouším elektronickou odsávačku LOVI Prolactis. 

Inzerce

Odsávačka LOVI je uložena v praktickém kufříku i s popruhem

Všechny díly jsou uloženy v praktickém modrém kufříku, který jde na pohled lehce udržovat čistý pouze otřením vlhkým hadříkem. Po otevření se ukázalo, že kufřík obsahuje i pásek a tak se dá snadno nosit nejen v ruce, ale i přes rameno. Považuji za příjemné, když se potřebujete s miminkem a odsávačkou někam přemístit. Hodíte popruh přes rameno a obě ruce můžete plně věnovat bezpečí děťátka. Úžasné je, že značka LOVI myslí i na pohodlí ženy a tak do kufříku přibalila tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance v bílé barvě.

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Inzerce

Elektronickou odsávačku lze použít i jako manuální

Značka LOVI přináší jedno překvapení za druhým. Elektronická odsávačka lze použít i jako manuální a kufřík obsahuje i náhradní díly. Pro sestavení a použití jsou zde dva samostatné návody. Nejdříve jsem si toho nevšimnula a tak jsem vzala první návod a dala se do sestavování. Už při vybírání vhodných dílů k sestavení jsem si říkala, že nevím, kam připojím ovládací panel. No jo, já si vzala návod pro manuální použití odsávačky. Návod je zcela podrobně popsán a celé složení odsávačky je celkem jednoduché. Dokonce mi stačilo jedno složení dle návodu a následně už jsem dokázala odsávačku v mžiku znova z hlavy poskládat. 

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Použití odsávačky je velice jednoduché

Použití elektronické odsávačky mi přijde velice jednoduché a musí to zvládnout opravdu každý. Samozřejmě před prvním použitím je potřeba všechny díly, které přicházejí do styku s mlékem nejdříve umyté ponořit do studené vody a 5 minut nechat převařit a následně dobře vysušit. I na tuto záležitost vás upozorní návod k použití.    

Testování dvoufázové elektrické odsávačky LOVI Prolactis

Zvukové upozornění vám připomene další odsávání

Ovládací panel může být napájen pomocí síťového kabelu, či čtyřmi tužkovými bateriemi (přeci jen každý nemá zásuvku u pohodlného křesla). Nejdříve jsem na panelu nastavila čas. Díky tomu si mohu nastavit zvukové upozornění pro další odsávání. Já tuto funkci moc nevyužiji, protože moje miminko je zatím zcela nevyzpytatelné a nikdy nevím, kdy se probudí, že má hlad nebo si zrovna bude chtít povídat.  Ale později jak bude nastaven režim a dítko se dokáže zabavit samo, tak vidím upozornění jako velice pozitivní funkci.  

2 fáze odsávání – stimulace a sání

Dle návodu jsem přiložila odsávačku k prsu a spustila odsávání. Odsávačka se nejdříve spustí do fáze stimulace a následně automaticky přejde do fáze hlubokého sání. Jakmile se spustí mléko již ve fázi stimulace, je možné přepnout manuálně do fáze sání. Změnu intervalu mezi stimulací a sáním změníte a uložíte za pomoci jediného stisku tlačítka. 

Všechna data jsou automaticky uložena

Odsávačka si automaticky uloží i sílu sání, kterou jste naposledy použila v obou fázích a vy už můžete jen bezstarostně koukat na oblíbený film bez sledování odsávačky. Při prvním použití jsem nechala nasazenou silikonovou masážní vložku na trychtýři. Bohužel při velikosti mého poprsí se mi mléko dostávalo pod ní i po snížení síly sání jak radí v návodu. Vložku jsem tedy sundala a odsávání mi přišlo i nadále komfortní. 

Odsávačku lze přeměnit i na manuální se stejnými funkcemi

V případě, že není k dispozici elektrický proud a baterie zrovna dojdou, lze několika málo tahy elektronickou variantu odsávačky přeměnit ve chvilce na manuální. Samozřejmě i u této varianty lze využít dvě fáze sání a to pouze snadným posunutím rukojeti na trnu s regulátorem podtlaku. Při této variantě bych já osobně potřebovala trochu více cviku. A proto si raději do kufříku přidám ještě jedny náhradní baterie. :-)

Iva

Testování láhve a tampónů LOVI

Samosterilizující láhev LOVI 

Samosterilizující láhev LOVI Samosterilizující láhev LOVI 150ml 0% BPA Super vent je vyrobena z polypropylenu. Mám trochu strach, že naše testování této lahve nebude zcela úspěšné, protože moje malá raubířka odmítá všechny druhy a typy dudlíků, ale láhev jsme ještě nezkoušely. 

LOVI myslí na pohodlí dítěte 

Při čtení příbalových informací mě zaujalo, jak značka LOVI myslí na pohodlí dítěte a zároveň i na to, aby lahvička, respektive dynamický dudlík nezkazil správné přisávání k prsu. Tento fakt je pro mě velice důležitý, protože kojení je pro nás primární. Láhev budeme využívat jen v případě, že bych musela být déle mimo domov a tatínek, či babička by museli miminko nakrmit ze zásob odsátého mateřského mléka. 

Ochrana sacího reflexu a odvzdušnění dudlíku 

Pozitivní pro mne je ochrana sacího reflexu díky dynamickému dudlíku, který ovlivňuje i správný vývoj celé ústní dutiny. Široká, tvarovaná základna, která zabraňuje vzniku podtlaku a je stabilní oporou pro rty. Díky celkovému tvaru se dítě učí správně dýchat při pití z lahve a zároveň pomáhá minimalizovat vzniku dětské koliky unikátním odvzdušňováním dudlíku SUPER vent. 

V krabičce jsou dva příbalové letáky. V jenom se píše, že před prvním použitím je potřeba láhev a příslušenství vyvařit 5 minut ve vroucí vodě a ve druhém pak, že k hygienické samosterilizující láhvi LOVI nepotřebujete ke své sterilizaci vyvařování ve vodě a ani použití parního sterilizátoru. Domnívám se, že první leták je obecný ke všem lahvím a druhý je určen přesně pro tento typ lahve. 

Obsahem krabičky je:

  • víčko a kleště důležité pro sterilizaci v mikrovlnné troubě,
  • těsnící disk, díky kterému z lahve můžeme udělat těsnící nádobu pro uchování a převážení mléka,
  • šroubovací víčko, kterým připevňujeme buď dudlík, či těsnící disk,
  • dudlík, jenž je dynamicky tvarovaný a jeho kanálky jsou umístěny po obvodu, tak aby kopírovaly laktační kanálky v prsu,
  • lahev s profilovaným tvarování usnadňujícím držení láhve,
  • krycí víčko/hrníček s odměrkou

Samotná sterilizace je opravdu jednoduchá 

Samosterilizující láhev LOVI Nejdříve se všechny díly pečlivě umyjí. Do víčka se po rysku nalije převařená, již studená voda. Vloží se těsnící disk, šroubovací víčko, dudlík, na kterém jsou umístěny kleště a celé se to přiklopí lahví. 

Do mikrovlnky můžete vložit až 6 lahví najednou a čas sterilizace najdete na samolepce na víčku. Pro jednu lahev by to mělo být 1,5 minuty při výkonu od 450 W do 1100 W. 

Po vypnutí necháme láhev ještě 2 minuty v mikrovlnce. Následně vyndáme a rozložíme na dvě části. Do láhve nalijeme potřebné množství mléka, kleštěmi nasadíme dudlík, který si stále přidržujeme a celé zajistíme šroubovacím víčkem. Zbytek vody můžeme vylít.

Jak dopadlo testování?

Dle mého očekávání bohužel nemohu posoudit spokojenost miminka s lahví, protože při kontaktu úst se silikonem mi ho automaticky vytlačuje jazykem místo požadovaného sání. Velice mě tedy potěšilo, že v krabičce je i hrníček s odměrkou, též používané jako krycí víčko a já mohu svého miminko pohodlně nakrmit a těsnícím diskem si zajistit lahvičku proti vytékání mléka při přepravě. 

Jsem ale velmi ráda, že jsem se mohla do tohoto testování zapojit a láhev tak máme připravenou do budoucna. :-) Určitě bych ji všem maminkám díky svým jedinečným vlastnostem doporučila.

Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance

Tampóny do podprsenky LOVI Discreet Elegance

V krabičce je umístěno 20 ks jednotlivě balených Tampónů do podprsenky LOVI Discreet Elegance. Prozatím jsem vyzkoušela dvě konkurenční značky, ale s těmito jsem spokojena nejvíce. 

V černé barvě jsem tampóny ještě nikde neviděla

Líbí se mi, že jsou v černé barvě, což jsem u konkurence nikde neviděla. Jsou mnohem tenčí a i přesto splní svůj účel. 

Příjemné jsou i dva body na přilepení k prádlu a hezky řešený okraj simulující vzhled krajky. 

Ideální i pro přepravování

Jednotlivé balení je hygienické a kdykoli si jej můžu dát do kabelky pro jistotu, bez toho abych musela hledat nějaké řešení pro hygienické přepravování. 

Iva

Závěrečné zhodnocení testovaných produktů LOVI

Ahoj maminky,

hlasím se s posledním deníčkem a chtěla bych poděkovat společnosti Babyonline, s.r.o. za možnost testovat produkty značky LOVI. 

Díky odsávačce LOVI může být odsávání pohodlné a bez námahy

Věděla jsem, že mléko se dá odsávat a uchovávat na horší časy nebo pro případy, kdy se o maličkou bude muset postarat tatínek, či babičky. Díky testované dvoufázové Elektronické odsávačce LOVI Prolactis jsem ale zjistila, že odsávání může být i pohodlné a bez námahy, třeba při sledování oblíbeného pořadu, či čtení dobré knihy.

Se samosterilizující láhví LOVI se nebudu bát svěřit dceru někomu jinému

Jsem nadšena, že LOVI myslí na kojící maminky a proto vyvinula Samosterilizující láhev LOVI 150ml 0% BPA Super vent, která svým tvarem dudlíku simuluje ženský prs a dopomáhá k tomu, aby dítě mělo pocit, jako by sálo mléko přímo od maminky. Na dudlíku není pouze jedna dítka na vrcholu, jako u konkurence. Po obvodu jsou otvory, které jsou systematicky rozděleny jako mlékovody v ženském prsu. Nesmím opomenout ani antikolikovou funkci SUPER vent a jednoduché samo sterilizování za pomoci mikrovlnné trouby a trochu převařené vody. S touto lahví a odsátým mlékem se nebudu bát svěřit dcerku na hlídání babičkám.

Zalíbení jsem našla i v elegantních tampónech LOVI

LOVI opravdu myslí na vše a proto jsem našla zalíbení v Tampónech do podprsenky LOVI Discreet Elegance. Jsou prakticky zabaleny, mnohem tenčí, než od konkurence a světe div se, konečně si někdo uvědomil, že maminky nemají jen bílé prádlo. LOVI totiž vyrábí tampóny kromě bílé barvy, také v barvě tělové a černé. Konečně se nemusím bát, že mi z černé podprsenky vykoukne a zazáří bílý tampón. 

Díky produktům značky LOVI se tedy mohu “vystajlovat“ a vyrazit zase mezi lidi. Nebo se zapojit opět do pracovní činnosti, kterou jsem chtěla vykonávat z domova na zkrácený úvazek s minimální návštěvou pracoviště.

Díky LOVI!

Iva

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Iva testuje odsávačku, samosterilizující láhev a tampóny do podprsenky LOVI - diskuze

Poradna

Vřed

| petran99 | 18.06.2021, 14:10

Dobrý deň. Našla som si medzi pošvou a análnym otvorom niečo ako vred. Mám to už približne 4 roky a nemizne to. Pokúsila som sa to prepichnúť a šla z toho hlavne krv. Sem tam sa tam nachádza aj hnis, ale nie typický pre vred, skôr je to starší a tvrdý hnis a je ho veľmi málo. Na začiatku to bolo skôr mäkké, ale teraz je to skôr tvrdý vred. Obávam sa, že to môže byť syfilis, ale žiadne iné príznaky som nespozorovala. Ďakujem.

Dobrý den, na syfilis to nevidím, pokud opravdu máte tento vřídek takto dlouho, tak za tu dobu by se vřed zahojil, ať už by k léčbě došlo či nikoliv a měla byste i jiné příznaky. Nicméně určitě bych zašla k lékaři, aby se na to naživo podrobněji podíval a popřípadě i odebral vzorek a navrhl řešení.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | 18.06.2021, 17:51
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce