Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hrníček LOVI 360° RETRO kolekce

Jaké maminky hrníček LOVI 360° testovaly?

  • maminka Silvie - Retro kolekce růžová
  • maminka Veronika - Retro kolekce modrá

Maminka Silvie

Obdržení balíčku a první seznámení s hrníčkem LOVI

Milé maminky,

na testování nového hrnečku od LOVI jsem se moc těšila. Máme za sebou už několik hrnečků, ale každý zatím tekl, tak jsem byla velice zvědavá, jaký bude tento.

Hrníček od LOVI se systémem 360° mě na první pohled překvapil, design je úžasný

Na první pohled mě hrneček LOVI překvapil. Musela jsem zjistit, jak funguje. Jeho design je úžasný. Moc se mi líbí, že ta ucha jsou oddělávatelná. 

Inzerce

Pogumované dno a horní ochranné víčko

Dále na mě udělalo skvělý dojem pogumované dno. Je fajn, že hrneček má i horní ochranné víčko s prostorem pro vzduch, takže se nezapaří a místo, kde dítě pije je stále čisté.

Hrníček od LOVI neteče, hurá!

Hlavní a asi druhé nejdůležitější kritérium bylo, jak jsem již zmiňovala to, aby hrneček netekl. Testujeme již týden a můžu s klidným svědomím říct, že neteče, hurá! :) Jediné co, ale s tím se počítá a nevadí, je, že trochu vody vyteče, když hrneček spadne, ale dál neteče, což je super. Úžasné je i to, že dítě může pít z jakékoliv strany hrnečku. To mě hodně překvapilo, nedokázala jsem si to totiž představit.

Inzerce

Rozhodli jsme se pro koupi stejného hrníčku i pro starší dceru

Dceři Veronice je jeden rok a pochopila hned, jak z hrnečku pít. Se starší dvouletou Sabinkou se o hrneček střídají a pijí z něj obě. Hrneček nás natolik uchvátil, že jsme se rozhodli koupit hrneček i jí, aby měla každá svůj (jen budeme muset koupit větší, protože tento 210 ml je stále prázdný. :) 

Údržba je rychlá a jednoduchá

Složení hrnečku LOVI se mi líbí, neobsahuje nic škodlivého, takže jej mohu s klidným svědomím dětem dát. Údržba hrnečku je rychlá a jednoduchá. 

Inzerce

Jsme velice nadšení a moc děkujeme za možnost testovat. 

Silvie

Inzerce

Závěrečné hodnocení hrníčku LOVI

Hrneček LOVI 360° nás zaujal a přesvědčil 

Dcery už chápou, že hrneček patří na stůl a ne na zem, takže hrneček LOVI leží neustále na stole. Když je žízeň, napijí se. 

Systém 360° je skvělý a osvědčil se nám

Dcery pochopily jak pít z hrnečku hned, takže to je také perfektní. Design je úžasný. Dcery si jej oblíbily okamžitě.

Konečně jsem našla hrneček, který se nevylévá

Nevylévá se, opravdu ne a za to moc děkuji. Hledala jsem opravdu dlouho a díky LOVI jsem ten správný hrneček našla. 

Údržba je rychlá a snadná

Rozebrání hrnečku je snadné a není nic složitého na vymývání, žádné zbytečnosti apod., takže údržba rychlá a snadná.

Já už vlastně vše důležité popsala a za tím si stojím. 

Z hrnečku jsme nadšení všichni a jeho testování jsme si užili. :)

Děkujeme.

Silvie

Maminka Veronika

Obdržení balíčku a první seznámení s hrníčkem LOVI

Zdravím všechny maminky, 

které přemýšlí o koupi hrnečku LOVI 360°. Dostala jsem možnost, testovat hrneček LOVI 360° a vybrala jsem si RETRO hrneček. Proč RETRO? Strašné se mi líbila matná barva pro kluky. Hrneček LOVI se systémem 360°, konkrétně ten, který testuji je pro děti od 9 měsíců. Mému synovi je 21mesicu, jenže pořád jsme nenašli správný hrneček, který by tolik nevytékal.

Když přišel balíček, jediné, co jsem stihla otevřít, byla krabice, zbytek otevřel můj syn Christian.  Dále to probíhalo asi takhle, jelikož mám ještě jedno dítě, musela jsem za naším nejmladším synem a Christianka jsem nechala s hrnečkem, který nebyl ještě pořádně ani vyndaný. Christianek nějakým záhadným způsobem hrníček vyndal z obalu a první co bylo, snažil se ze svojí flašky přelít pití do hrnečku. Jenže hrneček byl zavřený. Takže když jsem přišla, bylo všude mokro, protože ta flaška, kterou máme, tak samozřejmě teče. Takže jsem hned Christiankovi hrneček vzala a začala studovat, jak se do něj dostanu. Ze začátku mi to dalo zabrat, protože i když na hrnečku je napsáno „PRESS HERE“, tak mi to prostě nejdříve nešlo. Ale po chvíli jsem to pochopila.

Vymývání hrnečku LOVI 360°

Poté co jsem pochopila, jak hrneček rozložit, tak to potom byla sranda. Hrneček jde krásně vymývat. Jelikož u hrnečku jde všechno vyndat i po „gumu“, která tam braní právě tomu, aby z hrnečku netekla tekutina, takže díky tomu, že vše jde vyndat, tak vím, že hrneček je naprosto skvěle vymytý. Hrneček je dost široký a krásně se dá vymýt houbičkou. Složení už je v podstatě hračka.

Jak můj syn přijal LOVI hrneček?

Christianek přijal hrníček kupodivu velice rychle a dobře, to je co říct. Protože ať jsme vyzkoušeli jakoukoli flašku či hrníček, byl to boj. Buď mu to neteklo, nebo se mu snad asi nelíbil design, vůbec nevím. U hrníčku LOVI 360 jsem se také bála, jak se mu z něho bude pít. Když přišel můj přítel, tak sem mě ptal, kudy to vůbec teče.  A byl též mile překvapený, že u hrnečku LOVI 360 je jedno odkud bude pít, protože mu to bude téct pokaždé. Myslím si, že si hrneček opravdu oblíbil a popravdě ho může i otočit a nevytéká jako ostatní hrnečky. Maximálně pár kapek, což jsem ráda, protože Christianek otáčí se všemi flaškami a hrnečky. Ale zatím hrneček máme par dní, takže vás o všem ještě budu informovat.

Veronika

Závěrečné hodnocení hrníčku LOVI

Ahoj maminky,

máme za sebou 14dní testování hrnečku LOVI se systémem 360.  

Hrneček LOVI 360 vydrží skoro vše a má za mě velké plus

Musím říct, že hrneček LOVI si náš syn velice oblíbil, a málo kdy ho dá z ruky.  Na to, jak náš syn s hrnečkem zachází, tak se divím, že drží stále pohromadě a za to má hrneček u mě veliký plus.

I po 14 dnech hrneček LOVI krásně drží a neteče

Musím uznat, jak jsem ze začátku hrnečku moc nevěřila, že našeho syna přežije skrz to, že s ním hází nebo to že se snaží stále vylívat tekutinu, tak opak je pravdou. Hrneček i po 14dnech krásně drží a opravdu neteče! Jak jsem psala výše tak výhoda hrnečku je, že má okolo „gumu“, která se snaží tekutinu udržet a náš syn může pít odkudkoliv. To je další výhoda hrnečku. Hrneček mu krásně pasuje do ruky skrz ucha, která se dají vydat a nemusí tam být. Náš syn rád otáčí hrnečkem dnem nahoru, a pokud s hrnečkem opravdu nebude mlátit, tak tekutina sama nevyteče. 

Doporučuji všem maminkám, my LOVI pořídíme i pro druhého syna

Hrneček LOVI 360 doporučuji všem maminkám, které doteď nenašly žádný vhodný hrneček pro své malé rošťáky jako je náš syn. Hrneček od LOVI bude naše první volba i pro druhého syna, nebudu přemýšlet o žádných jiných, s tímto jsem velice spokojena!! 

Hrneček LOVI má u mě samé pozitivum 

Kdybych mohla hrneček známkovat, tak ve všem má u mě samé pozitivum. Tímto chci i poděkovat, že jsem měla tu možnost testovat právě tento druh hrnečku LOVI se systémem 360.

Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Hrníček LOVI 360° RETRO kolekce - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní doktorko,
ráda bych Vás požádala o radu ohledně dvou problémů.

Můj pětiměsíční syn začal vleže na podložce na zádech dělat "sklapovačky". Zvedá hlavu i třeba 7cm nad podložku a občas zároveň i nohy. Potom ale hlavu často "upustí", místo aby ji pomalu položil. Nechávám ho na hrací dece na zemi, teď jsem ji ještě podložila obyčejnou dekou. Na podlaze je lino. I tak mě vždy vyděsí, že se při bouchnutí hlavou ozve zadunění. Syn nicméně nevypadá, že by mu to vadilo. Může se mu něco stát, když je takto podložen? Měla bych ho raději podkládat víc, nebo je to dostatečné? Nechtěla bych zase, aby byl úplně na měkkém, četla jsem, že tvrdá podložka je lepší pro vývoj.

A druhý dotaz - syn od narození dost zvrací, někdy i natrávené mléko třeba 2h po kojení. Konzultovala jsem s doktorkou, ve 3 měsících, říkala, že pokud přibírá, tak to nevadí. Je to stále normální i v 5 měsících, nebo už se mám začít obávat? Zatím stále plně kojím. Jak bych poznala, že nezvrací z přejedení, ale jde o vážnější problém, který mám urgentně konzultovat? Předem mnohokrát děkuji za Váš čas a odpovědi.

Dobrý den, podložení hlavy je v pořádku, jakmile se bude více kutálet a postaví se na 4, pohyb zvedání hlavičky ustane.
V 5 měsících by dítě mělo dostávat už nějaké příkrmy a tím se bude ublinkávání upravovat. Ublinkávání je způsobeno refluxem, který se postupem času upravuje, vláknina z příkrmů tomu velmi napomáhá.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 13:51
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce