Inzerce
Inzerce

Hrníček LOVI 360° FOLLOW THE RABBIT kolekce

Jaké maminky hrníček LOVI 360° testovaly?

  • maminka Alena - Follow the rabbit kolekce růžová
  • maminka Eva - Follow the rabbit kolekce modrá

Maminka Alena

Obdržení balíčku a první seznámení s hrníčkem LOVI

Dobrý den, 

testovací balíček od LOVI dorazil 14. 11. a ještě ten den jsme ho rozdělali. Potěšilo nás i přiložené přáníčko.

První seznámení s hrníčkem LOVI se systémem 360°

Hned druhý den ve čtvrtek jsme hrneček začaly používat, vypláchla jsem ho jen teplou vodou a poměrně rychle jsem přišla na to, jak rozebrat hrneček - jen "vyšupnout" střed  z druhé strany víčka a je to :-). Dala jsem do hrnečku šťávu, aby to dcerce lépe chutnalo, protože teď  často bere láhev své sestře Šárce, která už chodí do páté třídy. Je to ten typ lahve s vysouvacím středem. Linda pochopila, jak má z hrnečku pít docela rychle, naklonila ho správně, ale pila z opačného kraje, takže ji to nejprve neteklo, ale pak na to přišla.

Inzerce

Hrneček od LOVI je ideální i na procházky, zabraňuje vytékání

Ten den jsme šli i s Matým na odpolední procházku a hrneček jsme si vzali s sebou, víčko jde též zaklapnout a zabraňuje vytékání kapiček. Vím, že primárně hrneček není netekoucí. Linda nechtěla venku moc pít, protože bylo o poznání chladněji než předešlý den. V pátek jsme hrneček zkoušely, ale zatím má nejraději Šárky láhev, i když to taky není úplně pravda, protože nejraději má cumlání z prsa, je kojená ještě docela dost i přes den, láhev je až na dalším místě... 

Inzerce

Dcera prozatím upřednostňuje spíše kojení a venku moc nepije

V sobotu jsme šli procházkou přes Zámeckou zahradu, ale pití z hrnečku se nekonalo. Možná si trochu cucla, nic víc, ale ona celkově málo pije venku, i když jsme používali lahvičku Lovi s dudákem, jak říkám je ještě hodně kojená a do lahvičky jsem nedávala mléko. 

Hrníček LOVI má Linda stále k dispozici

Hrneček od LOVI má Lindí stále k dispozici, včera si ho vzala sama od sebe dvakrát. 

Inzerce

Hezké dny přeje Ali (matali) s 16ti měsíční Lindou, 13tiletým Matým a 10tiletou Šárkou 

Závěrečné hodnocení hrníčku LOVI

Dobrý den, 

Inzerce

po 14 dnech testování musím říct, že hrneček LOVI 360 splnil to, co jsem od něj očekávala. 

Linda si na hrneček od LOVI zvykla a pije z něj ráda

Lindí si už na něj zvykla, drží se jí dobře, pije z něj, ale samozřejmě když mě vidí s normálním hrnečkem, tak to chce taky zkoušet. Pokud mám třeba ovocný čaj, tak ji hrneček s trochou pití přidržím a dám ji napít. 

Je vhodný na procházky a budeme mít i jeden nový z RETRO kolekce

Hrneček LOVI 360 nosíme i na procházky a trochu z něj i venku pije. Myslím, že hrneček budeme používat dál a k lahvičce se savičkou se vracet už nemusíme. Stačí, že ještě dost kojíme. Pod stromečkem bude mít Linda ještě jeden hrneček z RETRO kolekce, který jsme měli to štěstí vyhrát, tak je budeme mít na prostřídání. 

Nevím, co by se na hrníčku LOVI mělo změnit, je opravdu perfektní

Dobře se i čistí, fakt nevím, co by se na něm mělo zlepšit. Moje starší děti mívaly u hrnečku okousaná pítka a musela jsem kupovat potom častěji nový hrneček, to tady nehrozí, savičku také už Linda jednu prokousla. U toho hrnečku je vyměnitelná membrána, tak až bude potřeba, koupíme membránu a nemusí se kupovat nový hrneček. 

S testováním jsme velmi spokojeni

Děkujeme za možnost testování. Linda je myslím s hrnečkem spokojená a já také. S lahvičkou se savičkou někdy docela kropila koberec, takže jsem ji do lahvičky nemohla dávat jiné pití než vodu, jinak bychom to těžko z koberce dostávali.

Hezké dny Ali s 16-ti měsíční Lindou.

Maminka Eva

Obdržení balíčku a první seznámení s hrníčkem LOVI

Ahoj,

ráda bych se s vámi podělila o testování hrníčku LOVI se systémem 360° v designu Rabbit.

Vzhled hrnečku LOVI je úžasný

Vzhled hrnečku od LOVI je úžasný na první pohled. I našemu malému štěstí se moc líbil a hned ho chtěl vyzkoušet.

Je velmi šikovný do ruky a nepropustí ani kapku

Hrneček je šikovný do ruky pro děti i dospělé a velmi dobře se drží. Má praktické víčko, které nepropustí ani kapku, takže je vhodný i na cesty. Dobře se montuje a vyplachuje, což je další velké plus.

Zatím ještě s pitím syn bojuje, neví, jak na to 

Jako dospělá jsem hned přišla na to, jak se z hrnečku pije. Ale musím říct, že se mi z něj moc dobře nepije. Může to být tím, že už jsem dospělá a nemám sací reflexy. ? Nicméně náš dvouletý syn na to doteď nemůže přijít. Přes veškerou snahu mu to ukázat, vysvětli, mu to stále nejde. Takže si hrníček rozšroubuje a používá ho jako kelímek. Když všechno pití vylije, tak pak jako hračku. Zatím to ale nevzdávám a snažím se dál.

Hrneček je skvělý na údržbu a velmi praktický

Hrneček od LOVI je skvělý na údržbu. Dobře se vše vypláchne a vymyje, takže nikde nezůstává pití. Umytý je za pár chvilek a znovu použitelný.

Mně osobně se hrneček LOVI moc líbí a zdá se mi praktický, tak doufám, že náš malý uličník na to časem přijde a uvidí to stejně.

Eva

Závěrečné hodnocení hrníčku LOVI

Po 14 dnech syn systém pití z hrnečku LOVI pochopil

Seznámení s hrnečkem LOVI u nás trvalo téměř 14 dní. Když už jsem to začala vzdávat a přemýšlet o tom, že membránu vyndám, aby si syn zkusil pití bez ní, tak konečně pochopil, že musí sát a začal z hrnečku normálně pít. Teď ho nedá z ruky. Stále chodí a ucucává pití. Tak mám obrovskou radost. 

Těším se, až netekoucí hrneček vyzkoušíme na cestě k lékaři

I tak se snaží hrneček rozmontovat, protože viděl mamku, jak ho rozebírá. Tak budu doufat, že se mu to jen tak nepovede. Příští týden jedeme na kontrolu k lékaři, tak se těším, až hrneček vezmeme s sebou a já nebudu mít za cestu plnou kabelku pití. Tento netekoucí hrneček od LOVI je prostě super. Ideální matná barva, na které není hned vše vidět, takže lidi na nás nebudou koukat jak na nějaké šmudly.

Hrneček LOVI vyřešil problém s kousáním dudlíků

Pocity z hrnečku ze začátku nebyly zrovna úplně nadšené, ale postupem času, jak jsem se pokoušela synovi vysvětlit, jak z hrnečku pít, jsme se s ním seznámili oba lépe a dnes jsme z něj oba nadšení. I přes to, že se to naše malé žvejkátko mermomocí snaží alespoň kousek membrány rozkousat, tak se mu to nedaří. Dudlík na flašce mu vydržel tak den, dva. A tím, že bydlíme na vesnici, bylo nákladné jezdit pro nové dudlíky. Hrneček LOVI to vše vyřešil.

Za mě je LOVI nejlepší hrneček na trhu

Závěrem chci říct, než jsem dostala možnost LOVI testovat, koukala jsem po něm v obchodě a váhala jsem, zdali koupit nebo ne. Dnes už vím jistě, že bych po něm sáhla bez menšího zaváhání. Za mě je to rozhodně nejlepší hrneček, co syn měl a nebylo jich zrovna málo. Už teď vím, že ho našemu druhému pokladu, co se za chvilku vyklube na svět, pořídím také. Tak že maminky neváhejte a hrneček LOVI 360 pořiďte i svým drobečkům i třeba přes nelehký start, to za to stojí. 

Eva

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Hrníček LOVI 360° FOLLOW THE RABBIT kolekce - diskuze

Poradna

Dobrý deň. Prosím Vás, chcela by som sa opýtať na očkovanie proti kliešťovej encefalitidě. Syn má 3 roky a máme ist za týzdeň na očkovanie. Vzpomenula som si, že som mala KE a mám proti nej protilátky (v těhotenstve odběr krvi omylom na KE). Nemohol syn tie protilátky odo mna získat? Že by som ho nemusela dávať očkovať. Vopred Vám moc ďakujem za odpověď. Pekný deň

Dobrý den, protilátky proti KE se nepřenáší na plod, nechejte syna naočkovat.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 21.04.2021, 16:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce