Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hrníček LOVI 360° FOLLOW THE RABBIT kolekce

Jaké maminky hrníček LOVI 360° testovaly?

  • maminka Alena - Follow the rabbit kolekce růžová
  • maminka Eva - Follow the rabbit kolekce modrá

Maminka Alena

Obdržení balíčku a první seznámení s hrníčkem LOVI

Dobrý den, 

testovací balíček od LOVI dorazil 14. 11. a ještě ten den jsme ho rozdělali. Potěšilo nás i přiložené přáníčko.

Inzerce

První seznámení s hrníčkem LOVI se systémem 360°

Hned druhý den ve čtvrtek jsme hrneček začaly používat, vypláchla jsem ho jen teplou vodou a poměrně rychle jsem přišla na to, jak rozebrat hrneček - jen "vyšupnout" střed  z druhé strany víčka a je to :-). Dala jsem do hrnečku šťávu, aby to dcerce lépe chutnalo, protože teď  často bere láhev své sestře Šárce, která už chodí do páté třídy. Je to ten typ lahve s vysouvacím středem. Linda pochopila, jak má z hrnečku pít docela rychle, naklonila ho správně, ale pila z opačného kraje, takže ji to nejprve neteklo, ale pak na to přišla.

Inzerce

Hrneček od LOVI je ideální i na procházky, zabraňuje vytékání

Ten den jsme šli i s Matým na odpolední procházku a hrneček jsme si vzali s sebou, víčko jde též zaklapnout a zabraňuje vytékání kapiček. Vím, že primárně hrneček není netekoucí. Linda nechtěla venku moc pít, protože bylo o poznání chladněji než předešlý den. V pátek jsme hrneček zkoušely, ale zatím má nejraději Šárky láhev, i když to taky není úplně pravda, protože nejraději má cumlání z prsa, je kojená ještě docela dost i přes den, láhev je až na dalším místě... 

Dcera prozatím upřednostňuje spíše kojení a venku moc nepije

V sobotu jsme šli procházkou přes Zámeckou zahradu, ale pití z hrnečku se nekonalo. Možná si trochu cucla, nic víc, ale ona celkově málo pije venku, i když jsme používali lahvičku Lovi s dudákem, jak říkám je ještě hodně kojená a do lahvičky jsem nedávala mléko. 

Inzerce

Hrníček LOVI má Linda stále k dispozici

Hrneček od LOVI má Lindí stále k dispozici, včera si ho vzala sama od sebe dvakrát. 

Hezké dny přeje Ali (matali) s 16ti měsíční Lindou, 13tiletým Matým a 10tiletou Šárkou 

Inzerce

Závěrečné hodnocení hrníčku LOVI

Dobrý den, 

po 14 dnech testování musím říct, že hrneček LOVI 360 splnil to, co jsem od něj očekávala. 

Linda si na hrneček od LOVI zvykla a pije z něj ráda

Lindí si už na něj zvykla, drží se jí dobře, pije z něj, ale samozřejmě když mě vidí s normálním hrnečkem, tak to chce taky zkoušet. Pokud mám třeba ovocný čaj, tak ji hrneček s trochou pití přidržím a dám ji napít. 

Je vhodný na procházky a budeme mít i jeden nový z RETRO kolekce

Hrneček LOVI 360 nosíme i na procházky a trochu z něj i venku pije. Myslím, že hrneček budeme používat dál a k lahvičce se savičkou se vracet už nemusíme. Stačí, že ještě dost kojíme. Pod stromečkem bude mít Linda ještě jeden hrneček z RETRO kolekce, který jsme měli to štěstí vyhrát, tak je budeme mít na prostřídání. 

Nevím, co by se na hrníčku LOVI mělo změnit, je opravdu perfektní

Dobře se i čistí, fakt nevím, co by se na něm mělo zlepšit. Moje starší děti mívaly u hrnečku okousaná pítka a musela jsem kupovat potom častěji nový hrneček, to tady nehrozí, savičku také už Linda jednu prokousla. U toho hrnečku je vyměnitelná membrána, tak až bude potřeba, koupíme membránu a nemusí se kupovat nový hrneček. 

S testováním jsme velmi spokojeni

Děkujeme za možnost testování. Linda je myslím s hrnečkem spokojená a já také. S lahvičkou se savičkou někdy docela kropila koberec, takže jsem ji do lahvičky nemohla dávat jiné pití než vodu, jinak bychom to těžko z koberce dostávali.

Hezké dny Ali s 16-ti měsíční Lindou.

Maminka Eva

Obdržení balíčku a první seznámení s hrníčkem LOVI

Ahoj,

ráda bych se s vámi podělila o testování hrníčku LOVI se systémem 360° v designu Rabbit.

Vzhled hrnečku LOVI je úžasný

Vzhled hrnečku od LOVI je úžasný na první pohled. I našemu malému štěstí se moc líbil a hned ho chtěl vyzkoušet.

Je velmi šikovný do ruky a nepropustí ani kapku

Hrneček je šikovný do ruky pro děti i dospělé a velmi dobře se drží. Má praktické víčko, které nepropustí ani kapku, takže je vhodný i na cesty. Dobře se montuje a vyplachuje, což je další velké plus.

Zatím ještě s pitím syn bojuje, neví, jak na to 

Jako dospělá jsem hned přišla na to, jak se z hrnečku pije. Ale musím říct, že se mi z něj moc dobře nepije. Může to být tím, že už jsem dospělá a nemám sací reflexy. ? Nicméně náš dvouletý syn na to doteď nemůže přijít. Přes veškerou snahu mu to ukázat, vysvětli, mu to stále nejde. Takže si hrníček rozšroubuje a používá ho jako kelímek. Když všechno pití vylije, tak pak jako hračku. Zatím to ale nevzdávám a snažím se dál.

Hrneček je skvělý na údržbu a velmi praktický

Hrneček od LOVI je skvělý na údržbu. Dobře se vše vypláchne a vymyje, takže nikde nezůstává pití. Umytý je za pár chvilek a znovu použitelný.

Mně osobně se hrneček LOVI moc líbí a zdá se mi praktický, tak doufám, že náš malý uličník na to časem přijde a uvidí to stejně.

Eva

Závěrečné hodnocení hrníčku LOVI

Po 14 dnech syn systém pití z hrnečku LOVI pochopil

Seznámení s hrnečkem LOVI u nás trvalo téměř 14 dní. Když už jsem to začala vzdávat a přemýšlet o tom, že membránu vyndám, aby si syn zkusil pití bez ní, tak konečně pochopil, že musí sát a začal z hrnečku normálně pít. Teď ho nedá z ruky. Stále chodí a ucucává pití. Tak mám obrovskou radost. 

Těším se, až netekoucí hrneček vyzkoušíme na cestě k lékaři

I tak se snaží hrneček rozmontovat, protože viděl mamku, jak ho rozebírá. Tak budu doufat, že se mu to jen tak nepovede. Příští týden jedeme na kontrolu k lékaři, tak se těším, až hrneček vezmeme s sebou a já nebudu mít za cestu plnou kabelku pití. Tento netekoucí hrneček od LOVI je prostě super. Ideální matná barva, na které není hned vše vidět, takže lidi na nás nebudou koukat jak na nějaké šmudly.

Hrneček LOVI vyřešil problém s kousáním dudlíků

Pocity z hrnečku ze začátku nebyly zrovna úplně nadšené, ale postupem času, jak jsem se pokoušela synovi vysvětlit, jak z hrnečku pít, jsme se s ním seznámili oba lépe a dnes jsme z něj oba nadšení. I přes to, že se to naše malé žvejkátko mermomocí snaží alespoň kousek membrány rozkousat, tak se mu to nedaří. Dudlík na flašce mu vydržel tak den, dva. A tím, že bydlíme na vesnici, bylo nákladné jezdit pro nové dudlíky. Hrneček LOVI to vše vyřešil.

Za mě je LOVI nejlepší hrneček na trhu

Závěrem chci říct, než jsem dostala možnost LOVI testovat, koukala jsem po něm v obchodě a váhala jsem, zdali koupit nebo ne. Dnes už vím jistě, že bych po něm sáhla bez menšího zaváhání. Za mě je to rozhodně nejlepší hrneček, co syn měl a nebylo jich zrovna málo. Už teď vím, že ho našemu druhému pokladu, co se za chvilku vyklube na svět, pořídím také. Tak že maminky neváhejte a hrneček LOVI 360 pořiďte i svým drobečkům i třeba přes nelehký start, to za to stojí. 

Eva

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Hrníček LOVI 360° FOLLOW THE RABBIT kolekce - diskuze

Poradna

Nárok na porodné

| Janice78 | 19.02.2020, 13:46

Dobrý den,
ráda bych se na Vás obrátila s dotazem či pomocí ve věci zamítnutého nároku na porodné.
Jsem samoživitelka, OSVČ.
Dotaz, proč nedosáhnu na porodné jsem zaslala úředníkovi, který mou žádost vyřizoval na jeho email i do datové schránky. Níže zasílám svůj dotaz a jeho odpověď. Nechápu ale, proč po mě chtěl úředník dokládat i zálohy z pssz a ze zdravotní pojišťovny pro účely zjištění nároku na porodné, když se ve finále odkazuje na odstavec ze zákona, kde vycházejí z průměru a ne z mých skutečných příjmů.
Z jakého důvodu se neřídili odstavcem 4?
(4) Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost, započítává se jí jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu za každý měsíc

a) jedna dvanáctina příjmů uvedených v daňovém přiznání za kalendářní rok, který bezprostředně předchází kalendářnímu roku, do něhož spadá počátek období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku, a to bez ohledu na to, kolik měsíců osoba ve zdaňovacím období samostatnou výdělečnou činnost vykonávala a zda tato činnost byla ve zdaňovacím období vykonávána jako činnost hlavní či vedlejší, nebo
b) jedna dvanáctina příjmů, jde-li o příjmy podléhající dani z příjmů stanovenou paušální částkou, ze kterých byla stanovena daň paušální částkou, není-li dále stanoveno jinak.

Zde zasílám emailovou komunikaci
Dobrý den,

odkazuji Vás na ustanovení § 5 odst. 5 písm. a) zákona č. 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře:

„Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost jako hlavní činnost, započítává se jí však jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu vždy nejméně částka 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství.“

a odst. 7)

„Částka průměrné měsíční mzdy se zjišťuje za kalendářní rok předcházející období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku a vyhlašuje ji Ministerstvo práce a sociálních věcí ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv sdělením podle průměrné mzdy v národním hospodářství vyhlášené Českým statistickým úřadem, s tím, že tuto částku zaokrouhluje na celé stokoruny dolů.“

Více Vám již sdělit nemohu. Proti vyrozumění se neodvoláváte, odvolání je proti rozhodnutí. Vyrozumění je pro Vás možnost se písemně nebo osobně vyjádřit, vyjádření e-mailem není považováno za písemnou formu, protože e-mail není opatřený elektronickým podpisem, a vysvětlení Vám poskytuji pouze jako odpověď na dotaz. Vzhledem k tomu, že jste s dítětem sama, pak hranice příjmů, pod které se musíte dostat, je velmi nízká a díky tomu nárok pak podle platných ustanovení zákona nevzniká.

Považuji tuto odpověď za dostačující a dále na případné e-maily nemohu odpovídat, mám zde dalších 500 žádostí o dávky, které čekají na zpracování.

S přáním hezkého dne,

cid:image001.png@01D5B035.29F5AF60

Lukáš Marek
Odborný referent – pracovník SSP a dávek PP pro správní obvod Praha 15 a 22
E: lukas.marek@uradprace.cz

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Praha 10
Vršovická 1429/68
Vršovice
101 00 Praha 101

Datová schránka: w7aznwp
http://www.uradprace.cz

From: Jana Dlouhá <D.Jana@seznam.cz>
Sent: Tuesday, February 18, 2020 4:57 PM
To: Marek Lukáš (UPA-ABJ) <lukas.marek@uradprace.cz>
Subject: Porodné, spis.zn.2730-20-AB

Dobrý den, pane Marku,

na základě Vašeho vyrozumění ohledně možného nároku na porodné bych se chtěla touto cestou
odvolat a požádat o vysvětlení, jak jste k finální příjmové částce 14700Kč dospěl.
Dle DAP za rok 2017, z kterého se má nárok vypočítávat byl základ daně 153.070,-Kč,
což je po vydělení 12, měsíční příjmová částka 12755,80 Kč
Jiné příjmy jsem v tomto roce neměla. Není mi tedy známo, jak jste k výsledné částce dospěl
a žádám tedy o vysvětlení

Předem děkuji

S pozdravem

Dlouhá J.


Neobtěžovala bych Vás s tímto dotazem, ale podle pana Marka je jeho odpověď dostačující a už se k ní zřejmě nehodlá vyjadřovat. Proto zkouším Vás, zda by jste byli ochotni mi danou záležitost vysvětlit, případně pomohli s odvoláním a přezkumem jejich výsledku

Předem velice děkuji

S pozdravem

Jana Dlouhá

Dobrý den,

postup úřadu je v souladu se zákonem. Pokud jste v rozhodném období vykonávala samostatnou výdělečnou činnost, zjišťují se příjmy podle § 5 odst. 4). Pokud se ale jedná o hlavní činnost a jsou takto zjištěné příjmy nízké, tedy nedosahují nejméně 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, započítává se místo Vašich skutečných příjmů právě těchto 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, tak jak to uvádí § 5 odst. 5) a související odst. 7). Pokud byste vykonávala samostatnou výdělečnou činnost v rozhodném období, ale v předchozím zdaňovacím období byste ji nevykonávala, postupovalo by se podle odst. 6).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 21.02.2020, 09:54
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce