Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: nejlepší absorpci měly plenky Skippy Premium

Milí čtenáři,

plní očekávání jsme dne 10. 8. přijali balíček s plenkami Skippy. Do rozbalování balíku se vrhl jak syn, pro kterého byly plenky, tak i dcera, která byla zvědavá, co tam je.

Inzerce

Hned po vybalování je čas na přebalování! :) Tedy začínáme testovat! 

Inzerce

Jako první jsme začali testovat pleny Skippy Econom, které doporučuji na den

Plena Econom mi přišla trochu tlustější. Jiný styl skládání plíny se mi ze začátku špatně rozdělával, například při rychlejším přebalování v kočáře.

Ze začátku jsem bojovala s nepružnými pásky. Trochu zbytečné se mi zdá více látky, nebo jak to nazvat po okrajích pleny.

Inzerce

Přes den jsme kromě jednoho protečení neměli problém, v noci to bylo horší. Protekly nám 4 plíny.

Nepružné pásky tlačily syna na bocích. Tak jak jsem v noci nepřebalovala, u těchto jsem bohužel musela.

Inzerce

Pleny bych maminkám doporučila spíše pro hubenější děti a Econom radši přes den.

Skippy More Happiness mají signalizační pásek

Na plenkách More Happiness se mi líbí signalizační pasek upozorňující na použití plíny. Dále pružný pasek na zádech. Co mi chybí, jsou pružné pásky na bocích. Opět zbytečně přebytečná látka kolem plíny. Plenka je vhodná pro holčičky i kluky, zase bych volila spíš pro hubenější děti. Plena nám protekla jen jednou, přes noc jsme neměli problém. Nepružné pásky po bocích synovy udělaly párkrát otlaky po bocích, hlavně když si hrál v sedě. Pleny bych maminkám doporučila jak přes den, tak i v noci. :) 

Pleny Skippy Premium nám ani jednou neprotekly

Plenky Premium nám seděly stejně jak Skippy More Happiness a popsala bych je také úplně stejně. Jen s rozdílem, že nám neprotekla žádná. Pleny vyzkoušeny jak přes den, tak i v noci. Tyto plenky bych doporučila úplně stejně jako More Happiness. 

Líbí se mi barevný vzhled plen a jejich cena

Plenky jsou na dotek příjemné, syn se neoprudil, ani neměl žádnou vyrážku. Líbí se mi barevný vzhled plen a cenová hladina. 

Plenky Skippy mohu doporučit všem maminkám.

Nejlepší absorpci měly plenky Premium

Plenky Skippy Premium mi na absorpci přišly nejlepší jak přes den, tak hlavně i v noci. Vydržely celou noc a neprotekly. 

Jako jedinou nevýhodu shledávám nepružné pásky

Syn mel párkrát po plenách otlaky hlavně při sedu, kdy pasek nepruží a utlačuje kůži. 

Při chůzi a běhání neměl syn problém s omezením pohybu. Až na nepružné pásky a jiný sklad plenek Econom se s plenkami pracovalo dobře. 

Děkujeme na možnost testování plen Skippy! :) 

Určitě jsme nezůstali u posledních. 

Lucka a Ríša 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: nejlepší absorpci měly plenky Skippy Premium - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce