Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: nízké ceny plenek Skippy mě opravdu šokovaly

Ahoj, 

jmenuji se Lucka a jsem maminkou dvou úžasných lumpů. Ten větší již plenky nepotřebuje, ale mladší zatím ještě ano! :-) Kubíčkovi je 15 měsíců, a byť je velmi šikovný a chodí zkoušet čůrat na nočník, občas se nevyhneme situacím, kdy je plenka nezbytná. Nosí velikost číslo 4 (od 7-18 kg).

Běžně užíváme plenky babylove nebo Albert

Do teď jsme používali pleny babylove, jen jednou Pampers a plenky z Albertu. A kromě babylove měl po všech alergickou reakci. V našem případě jsme plenky zkoušeli na výletech, jízdách autem na hřištích nebo třeba na spinkání a tak podobně. Obdrželi jsme plenky Skippy Econom (50 ks), Skippy MoreHappiness (50 ks) a Skippy Premium (74 ks).

Inzerce

Nízké ceny plenek Skippy mě opravdu šokovaly

Když jsem se dívala na internet a zjišťovala ceny, tak musím říct, že mne šokovaly opravdu nízké ceny plen. Za ty mají ode mě palec nahoru, protože s malými dětmi je každá koruna k dobru. 

S plenkami Skippy Econom ušetříte

Již název „econom“ napovídá, že se vám budou snažit ušetřit. Tyto plenky jsme otevřeli jako první. Pravda je, že nezapáchají, jako některé plenky a byly krásně poskládané v malém pytlíku, takže se jich do malého pytle vešlo 50. Co mi ale chybělo, byl roztahovací pásek za zády a pružné pásky na zapínání plenky. Synovi po dřívější alergické reakci na Pampers dávám raději nové plenky nejprve jen na chvilku a pak čas stupňuji. Plenky obstály, neprotekly. Jen mě zarazilo, že se pokaždé předek pleny jakoby sroloval dolů (viz foto). Každopádně ani tak neprotékaly.

Inzerce

Pleny Skippy MoreHappiness mají krásný obal a indikační proužek, synovi však způsobily alergii

To byly plenky, které měly nádherný růžovo-modrý obal. Tyhle plenky jsme nestihli ani vyfotit. Po hodině, co měl plenky, tak jsem zpozorovala, že se ošívá, kňučí a drbe se okolo pindíka. Alergie dorazila. ? Byť se píše, že jsou hypoalergenní. Ale k synovi už se mi nepřiblížily. Super je ukazovací proužek, zda je nutno plenu vyměnit. 

Inzerce

U plen Skippy Premium mě překvapil natahovací pásek nad zadečkem 

Mají pěkný zlatavý obal, kam se vešly dva menší balíky plen. Doufala jsem, že na rozdíl od ostatních dvou vzorků plen, budou mít napínací zapínací pásky aspoň tyto pleny. Ale neměly. Ovšem překvapil natahovací pásek nad zadečkem. Tenhle typ nepadá ni po 2 hodinách.

Inzerce

Maminka si může vybrat ze 3 druhů, co dítěti nejvíce vyhovuje

Osobně jsem značku Skippy neznala. Je super, že mají plenky 3 typů a maminka se může rozhodnout, co bude jejímu děťátku dávat. Za nás budeme dále setrvávat na babylove. Ale určitě to byla zajímavá zkušenost. 

Maminka Lucie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: nízké ceny plenek Skippy mě opravdu šokovaly - diskuze

Poradna

Dítě nemluví

| petra.rajmon | 25.09.2020, 19:37

Dobrý den paní doktorko, znovu se na Vás obracím s radou,již před nějakou dobou jsem vám psala ohledně vývoje řeči u mého syna,který v 1,5 roce téměř nemluvil,pouze žvatlání,ukazoval a jen základní máma,táta.Radila jste počkat cca půl roku a pak kdyžtak konzultovat se svým pediatrem.Nyní má syn 25 měsíců a je to pořád stejné,žádná nová slova,věty vůbec..Jediný posun je v tom, že přidal zvuky-houkání aut,pár zvuků zvířat,jinak pořád jenom ukazuje.Nyní zkoušíme znakování,ale zatím to úspěch nemá.Své doktorce jsem o tom říkala a ona mi na to řekla,že počkáme do 3leté prohlídky,že kluci jsou v mluvení pomalejší. Zajímalo by mě, jestli jste se s takovými dětmi setkala a jestli do budoucna nebude mít nějaký problém nebo poruchu. Trochu se bojím,mám známou, které syn ve 2 letech také vůbec nemluvil a teď musí chodit na nějakou speciální základní školu,protože je pomalejší i s učením (nevím jakou má přesně poruchu). Děkuji Vám za odpověď a snad mě trochu uklidníte..

Dobrý den. Ano, jsou děti, které se rozmluví až ve 3 letech, ale pokud máte strach, požádejte o neurologické vyšetření.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 29.09.2020, 16:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce