Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: nízké ceny plenek Skippy mě opravdu šokovaly

Ahoj, 

jmenuji se Lucka a jsem maminkou dvou úžasných lumpů. Ten větší již plenky nepotřebuje, ale mladší zatím ještě ano! :-) Kubíčkovi je 15 měsíců, a byť je velmi šikovný a chodí zkoušet čůrat na nočník, občas se nevyhneme situacím, kdy je plenka nezbytná. Nosí velikost číslo 4 (od 7-18 kg).

Běžně užíváme plenky babylove nebo Albert

Do teď jsme používali pleny babylove, jen jednou Pampers a plenky z Albertu. A kromě babylove měl po všech alergickou reakci. V našem případě jsme plenky zkoušeli na výletech, jízdách autem na hřištích nebo třeba na spinkání a tak podobně. Obdrželi jsme plenky Skippy Econom (50 ks), Skippy MoreHappiness (50 ks) a Skippy Premium (74 ks).

Inzerce

Nízké ceny plenek Skippy mě opravdu šokovaly

Když jsem se dívala na internet a zjišťovala ceny, tak musím říct, že mne šokovaly opravdu nízké ceny plen. Za ty mají ode mě palec nahoru, protože s malými dětmi je každá koruna k dobru. 

S plenkami Skippy Econom ušetříte

Již název „econom“ napovídá, že se vám budou snažit ušetřit. Tyto plenky jsme otevřeli jako první. Pravda je, že nezapáchají, jako některé plenky a byly krásně poskládané v malém pytlíku, takže se jich do malého pytle vešlo 50. Co mi ale chybělo, byl roztahovací pásek za zády a pružné pásky na zapínání plenky. Synovi po dřívější alergické reakci na Pampers dávám raději nové plenky nejprve jen na chvilku a pak čas stupňuji. Plenky obstály, neprotekly. Jen mě zarazilo, že se pokaždé předek pleny jakoby sroloval dolů (viz foto). Každopádně ani tak neprotékaly.

Inzerce

Pleny Skippy MoreHappiness mají krásný obal a indikační proužek, synovi však způsobily alergii

To byly plenky, které měly nádherný růžovo-modrý obal. Tyhle plenky jsme nestihli ani vyfotit. Po hodině, co měl plenky, tak jsem zpozorovala, že se ošívá, kňučí a drbe se okolo pindíka. Alergie dorazila. ? Byť se píše, že jsou hypoalergenní. Ale k synovi už se mi nepřiblížily. Super je ukazovací proužek, zda je nutno plenu vyměnit. 

Inzerce

U plen Skippy Premium mě překvapil natahovací pásek nad zadečkem 

Mají pěkný zlatavý obal, kam se vešly dva menší balíky plen. Doufala jsem, že na rozdíl od ostatních dvou vzorků plen, budou mít napínací zapínací pásky aspoň tyto pleny. Ale neměly. Ovšem překvapil natahovací pásek nad zadečkem. Tenhle typ nepadá ni po 2 hodinách.

Inzerce

Maminka si může vybrat ze 3 druhů, co dítěti nejvíce vyhovuje

Osobně jsem značku Skippy neznala. Je super, že mají plenky 3 typů a maminka se může rozhodnout, co bude jejímu děťátku dávat. Za nás budeme dále setrvávat na babylove. Ale určitě to byla zajímavá zkušenost. 

Maminka Lucie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: nízké ceny plenek Skippy mě opravdu šokovaly - diskuze

Poradna

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, u jakých nemocí není toto očkování doporučeno pro batole ve věku 2 let.

Děkuji za odpověď.


Dobrý den, kontraindikací jsou závažná neurologická onemocnění, konzultujte v očkovacím centru.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 19.01.2021, 16:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce