Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Barbora: testování plenek Skippy mělo úspěch!

Dobrý den,

nejdříve bychom chtěli moc poděkovat, že jsme se mohli zúčastnit testování pro nás nové značky plenek SKIPPY a rovnou ve třech variantách!

Krásný design na obalech

Když balíček s plenkami dorazil, malý Dominik (3 měsíce) koukal, co to je. Líbily se mu obrázky, hlavně rošťáci na obalech.

Skippy More Happiness nám hned padly a vydržely i 9 hodin

První jsme vyzkoušeli plenky Skippy More Happiness. Když jsme je rozbalili, byli jsme nadšení už jen barvou (modrá) a tím, jak vypadají, malému Domiskovi padly.

Nezpůsobovaly žádné otlačeniny, žádné mokré oblečení, v noci bez problémů. Plenka vydržela i 9 hodin, co syn spinkal 

Inzerce

Největší výhodou je signalizační proužek, který upozorní, že je plenka naplněná

Největší plus na plenkách je proužek, syn se počůral a plenka se na proužkách zabarvila. Tak člověk věděl, že je počůraný.

Takže za nás plenky Skippy More Happiness jedině doporučujeme!

Inzerce

Skromné balení plenek Skippy Econom

Druhé jsme začali testovat Skippy Econom. Tyto plenky vydržely také vše, jen menší závada u několika plenek se nám stalo, že jak se odlepuje páska na zapnutí plenky, utrhla se celá, ale mohlo to být rukami. :-)

Svůj účel plenky splnily a ještě úžasně balené do mini plenek, že když jsme je rozbalili, říkali jsme si, že to našemu malému nemůže být.

Až když jsme je rozložili, tak se nám ulevilo, že to je jen skromné balení plenek.

Plenky Skippy Premium jsme se rozhodli užívat i nadále

A jako poslední plenky SKIPPY jsme vyzkoušeli Premium. Ty opět měly úžasný proužek, kdy jsme viděli, že syn nám tam udělal  poklad.

Jsou pružné, nikde syna nemačkaly a nikde neprotékaly. Tyto plenky Premium jsme se rozhodli i ještě zakoupit.

V jednom balíku 84 ks plenek a ještě rozložené do dvou menších balíčku, takže takové 2v1, což je ideální na cesty.

Za nás testování plenek Skippy mělo úspěch!

Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat a budeme se těšit, až budeme moci zase něco vyzkoušet a otestovat!

Barča (maminka) Dominiček (syn)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Barbora: testování plenek Skippy mělo úspěch - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce