Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Barbora: testování plenek Skippy mělo úspěch!

Dobrý den,

nejdříve bychom chtěli moc poděkovat, že jsme se mohli zúčastnit testování pro nás nové značky plenek SKIPPY a rovnou ve třech variantách!

Inzerce

Krásný design na obalech

Když balíček s plenkami dorazil, malý Dominik (3 měsíce) koukal, co to je. Líbily se mu obrázky, hlavně rošťáci na obalech.

Inzerce

Skippy More Happiness nám hned padly a vydržely i 9 hodin

První jsme vyzkoušeli plenky Skippy More Happiness. Když jsme je rozbalili, byli jsme nadšení už jen barvou (modrá) a tím, jak vypadají, malému Domiskovi padly.

Nezpůsobovaly žádné otlačeniny, žádné mokré oblečení, v noci bez problémů. Plenka vydržela i 9 hodin, co syn spinkal 

Inzerce

Největší výhodou je signalizační proužek, který upozorní, že je plenka naplněná

Největší plus na plenkách je proužek, syn se počůral a plenka se na proužkách zabarvila. Tak člověk věděl, že je počůraný.

Takže za nás plenky Skippy More Happiness jedině doporučujeme!

Inzerce

Skromné balení plenek Skippy Econom

Druhé jsme začali testovat Skippy Econom. Tyto plenky vydržely také vše, jen menší závada u několika plenek se nám stalo, že jak se odlepuje páska na zapnutí plenky, utrhla se celá, ale mohlo to být rukami. :-)

Svůj účel plenky splnily a ještě úžasně balené do mini plenek, že když jsme je rozbalili, říkali jsme si, že to našemu malému nemůže být.

Až když jsme je rozložili, tak se nám ulevilo, že to je jen skromné balení plenek.

Plenky Skippy Premium jsme se rozhodli užívat i nadále

A jako poslední plenky SKIPPY jsme vyzkoušeli Premium. Ty opět měly úžasný proužek, kdy jsme viděli, že syn nám tam udělal  poklad.

Jsou pružné, nikde syna nemačkaly a nikde neprotékaly. Tyto plenky Premium jsme se rozhodli i ještě zakoupit.

V jednom balíku 84 ks plenek a ještě rozložené do dvou menších balíčku, takže takové 2v1, což je ideální na cesty.

Za nás testování plenek Skippy mělo úspěch!

Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat a budeme se těšit, až budeme moci zase něco vyzkoušet a otestovat!

Barča (maminka) Dominiček (syn)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Barbora: testování plenek Skippy mělo úspěch - diskuze

Poradna

PP v mateřství

| Lululai | dnes, 09:52

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu v následující situaci. Do dne 13.9.2020 jsem byla na tříleté rodičovské dovolené a byla jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Poté jsem na týden nastoupila do práce a následně jsem podala výpověď. Od té doby jsem vedena na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání. Nyní syna konečně přijali do školky, hledám si proto zaměstnání a zároveň jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná. Nastup na mateřskou v ochranné lhůtě nestihnu, vychází na červenec 2021. Předpokládám, že jedinou možností, kdy bych mohla mít nárok na PPM, je nyní nastoupit do práce. Chtěla bych se zeptat za jakých podmínek bych měla nárok na PPM. Jak dlouho před nástupem na mateřskou musím mít pracovní smlouvu uzavřenou? Je určena nějaká lhůta, nebo teoreticky stačí i několik dní před nástupem na mateřskou? Pokud bych uzavřela DPP nebo DPČ, a odměna by byla stanovena například na 12tis. Kč měsíčně, měla bych nárok alespoň na mateřskou v takové výši, jaká je v případě minimální mzdy, nebo jak se v takovém případě mateřská vypočítává? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,
pokud jste otěhotněla až po skončení pracovního poměru, nejste nyní v ochranné lhůtě. Abyste měla nárok na PPM, musela byste nastoupit do zaměstnání s účastí na nemocenském pojištění a pracovat v něm do nástupu na PPM nebo alespoň tak dlouho, aby Vám následně vyšel nástup na PPM v ochranné lhůtě po skončení zaměstnání. Není dána minimální doba, po kterou by muselo zaměstnání trvat před nástupem na PPM. Případná ochranná lhůta by byla tak dlouhá, jako toto nové zaměstnání, které by skončilo v těhotenství (maximum je 180 dní). Ochranná lhůta neplyne z DPP a ze zaměstnání malého rozsahu (DPČ často mívá charakter zaměstnání malého rozsahu). Pro nárok z DPP nebo ze zaměstnání malého rozsahu, musí toto zaměstnání stále trvat v době nástupu na PPM a musíte být účastna nemocenského pojištění z tohoto zaměstnání v měsíci nástupu na PPM nebo alespoň ve třech bezprostředně předcházejících měsících. U těchto zaměstnání jste nemocensky pojištěná pouze v měsíci, kdy dosáhnete hranice výdělku pro odvod pojistného (u DPP se odvádí od výdělku vyššího než 10 tis. Kč, u DPČ od 3500 Kč). Výše PPM se počítá z Vašeho skutečného výdělku, případně z pravděpodobného příjmu, pokud bylo zaměstnání krátké. Minimální mzda do toho nijak nevstupuje.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | dnes, 18:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce