Inzerce
Inzerce
Inzerce

Bára: Femometer předčil předchozí teploměry. Díky aplikaci mohu s jinými ženami anonymně sdílet zkušenosti

Milé čtenářky,

po dobu 30 dnů jsem měla možnost zkoušet digitální bazální teploměr Femometer Vinca II.

Na první pohled není poznat, že se jedná o bazální teploměr, což je skvělé, nemusím ho totiž během cestování schovávat. Má opravdu pěkný a diskrétní obal. Velice oceňuji, že má podsvícený display. Toto jsem u předchozího teploměru opravdu velmi postrádala - musela jsem si na teploměr svítit, abych hodnoty viděla. Také jsem spokojená s tím, že poslední naměřená teplota je v teploměru uložená a zobrazuje se do nového měření.

Inzerce

Měření je přesné a manipulace velmi jednoduchá

Manipulace je velice snadná, takže ji opravdu zvládne každý. Po vytažení teploměru z pouzdra se sám zapne, zapípá a je připravený k měření. Až bude doměřeno, opět se ozve pípnutí. Zvuk je hlasitý tak akorát, ale pokud by někomu nevyhovoval lze jej upravit v aplikaci. U mého předchozího teploměru zapípání nebylo téměř slyšet.

Myslím, že mohu říct, že měření je přesné. Teploty jsem porovnala ještě s jedním teploměrem a byly téměř shodné. Nemohu však potvrdit, že by měření trvalo 30 sekund, bylo rozhodně delší, tak kolem 2 minut. Toto ale neberu jako mínus, protože u mého starého teploměru sice signál hlásil, že je doměřeno po 30 sekundách, po mém zkoumání teplota ale stále stoupala, takže jsem musela sama stopovat 2 minuty měření, aby se už teplota neměnila. Za mě je rozhodně lepší přesnost než rychlost. Delší doba měření by mě tak od koupě určitě neodradila.

Inzerce

Z funkcí aplikace jsem nadšená

Pokud bych měla zhodnotit, jak funguje teploměr s aplikací, tak musím říct, že jsem byla nadšená. Největším benefitem pro mě bylo, že nemusím hodnoty zapisovat ručně, ale po spárování mobilu s teploměrem se hodnoty samy uloží. Zapisování hodnot každý den mě u předchozího teploměru opravdu nebavilo a občas jsem na to i zapomněla. Další skvělá věc, kterou musím zmínit, je „budík“ v teploměru. V aplikaci jsem si mohla nastavit čas měření a teploměr každé ráno zapípal. Také jsem ocenila možnost zadání různých upozornění, například na braní vitamínů apod., vyhodnocení plodných dnů a přibližné plánování sexu. Velké plus pro mě byla i možnost sdílení zkušeností a pokládání dotazů jiným ženám v anonymním režimu, což v dnešní době postrádám. Jednu věc ale aplikaci musím vytknout, a to je, že pokud je mobil delší dobu v nečinnosti, upozornění na braní vitamínů se nespustí. Těžko ale říct, zda je to mobilem či aplikací.

Takže pokud bych měla shrnout výhody teploměru a aplikace, byly by to rozhodně:

  • design,
  • podsvícený display,
  • pípání po měření,
  • budík v teploměru,
  • automatické ukládání teplot do aplikace,
  • uložená poslední měřená teplota,
  • vyhodnocení plodných dnů,
  • možnost nastavení upozornění například pro braní léků,
  • sdílení informací s jinými ženami v rámci aplikace.

Inzerce

Koupi teploměru doporučuji, mám návrh ale i na malé zlepšení

Nevýhodu jsem našla pouze jedinou, a sice již zmíněné vynechávání upozornění na braní vitamínů v případě, že je mobil delší dobu v nečinnosti. Také myslím, že by bylo dobré zvážit možnost, aby se teploměr mohl spárovat i s jinými aplikacemi. Každému nemusí vyhovovat aplikace v anglickém jazyce. Případně některá toho může v základní bezplatné verzi nabízet více.

Za sebe mohu koupi teploměru jen doporučit, rozhodně mi nevadí, že měření v mém případě trvalo déle.

Bára

Inzerce
 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Femometer předčil předchozí teploměry. Díky aplikaci mohu s jinými ženami anonymně sdílet zkušenosti - diskuze

Poradna

Sirup na kašel

| veronika001 | 22.09.2022, 14:17

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda doporučujete podávat sirup proti kašli u dítěte,kterému byl nyní rok. Mám doma Prospan,který je podle dávkování pro dospělé i děti. Syn má takový chraptivý kašel a je hodně zahleněný,tak mu to dávám asi 4.den ale žádné zlepšení-má dostávat 3 dávky,takže dávám ráno,po obědě a tu třetí dávku večer nedávám-nejsem si jistá jestli před spaním je vhodné sirup dávat. Ještě mám doma tussin a stoptussin-mám dávat takto starému dítěti spíš tento typ? Dřív jsem tussin dávala když byl hodně malý,ale žádné zlepšení.Děkuju vám za odpověď.S pozdravem Veronika Manhalová

Dobrý den. Kašel je pravděpodobně způsobený i rýmou, přidejte nosní kapky, sirup podávejte 2x denně, ráno a odpoledne.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 23.09.2022, 08:54
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×