Inzerce
Inzerce
Inzerce

Aneta: Femometer funguje skvěle, navíc i luxusně vypadá

Milí čtenáři,

ráda bych vám představila ovulační teploměr Femometer Vinca II, který jsem se rozhodla testovat, abych mohla vypozorovat, kdy probíhá ovulace. Vzhledem k tomu, že jsem před pár měsíci přišla o miminko a bohužel se mi stále nedaří otěhotnět, tak doufám, že díky sledování teploty konečně najdu dvě čárky na těhotenském testu.

Vzhled teploměru mě překvapil

Když jsem rozbalila balíček, tak mě velice překvapil vzhled teploměru, protože kdo neví, že se jedná o ovulační teploměr, tak by to nepoznal. Přišel v luxusní krabičce jako nějaký šperk. Papírový stručný návod je v češtině, ale lze zvládnout i bez něj.

Aplikace je v angličtině, nastavení je však jednoduché

Samozřejmě jsem ho ihned chtěla vyzkoušet, tak jsem si nainstalovala aplikaci do telefonu, která je hned v několika jazycích. Základní jazyk je angličtina, ale lze nastavit například i němčinu či ruštinu. Jen je škoda, že nelze nastavit čeština.  

Jakmile se dá do teploměru baterie a zapne se Bluetooth na telefonu, tak pak stačí zapnout aplikaci a vysunout teploměr z pouzdra. Automaticky se spáruje s aplikací a pak už si ho jednoduše nastavíte.

Inzerce

Sice bylo odpoledne a teplota by se měla měřit ráno po probuzení, ale nevydržela jsem to a ihned ho zkusila. Jakmile jsem teploměr otevřela, tak se rozsvítil a já si ho strčila do pusy. Za cca 3 minuty zapípal, a když jsem otevřela aplikaci, tak se teploty automaticky zobrazila i v aplikaci.

Jak funguje propojení s telefonem?

Femometer Vinca II komunikuje přes Bluetooth s mobilní aplikací, kam se automaticky zaznamenávají teploty. V aplikaci je i kalendář, do kterého si můžete zaznamenávat menstruaci, sex, příznaky atd. Teploty se pak zaznamenávají v grafu, kde si lze všimnout, kdy klesá a kdy stoupá. Tudíž se dá po zhruba 3 měsících zjistit, kdy probíhá ovulace.

Teploměr jsem si společně s budíkem dala hned vedle postele, abych mohla měřit hned po probuzení. Každý den jsem měřila tedy ve stejnou dobu hned po probuzení. Vedle mě spící manžel ani nevěděl, že jsem měřila, protože je teploměr velice tichý (případně se dá pípnutí signalizující konec měření vypnout úplně) a vypadá jako malý parfém.

Inzerce

Měření jsem si užila a Femometer bych ráda doporučila i dalším ženám

Měření mě bavilo a až na výjimky fungoval úžasně. Kdyby byla aplikace v češtině, tak by mě testování bavilo více. Hodně rychle se baterie vybila, tak jsem musela již testování ukončit, než koupím novou baterii.

Ovulační teploměr Femometer Vinca II bych určitě doporučila všem ženám, které by chtěly vysledovat, kdy mají plodné období. Jediné, co je potřeba, je alespoň základní znalost cizího jazyku.  

Aneta

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Femometer funguje úžasně, navíc i luxusně vypadá - diskuze

Poradna

Dobrý den přeji. Jsem 6+6 tt dle menstruace. Dnes jsem byla na kontrolním ultrazvuku u svého gynekologa. Ten však neviděl bijící srdíčko. Chtěl se ujistit a tak mě poslal na sono do nemocnice. Tam paní doktorka též řekla, že srdíčko nevidí. Teď mám týden počkat a poté dojít na další kontrolu. Vím, že nejste vědma, ale chci se spíš zeptat, zda je možné, že by srdíčko ještě během těchto dní začalo bít? Že by ještě srdeční akce nemusela bit třeba i viditelná.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

datace dle menstruace nemusí být zcela přesná, k oplodnění mohlo dojít v pozdější fázi menstruačního cyklu a může se stát, že těhotenství je ve fázi, kdy ještě zcela bezpečně srdeční akce nemusí být vidět. Určitě je nutné vyčkat kontrolního ultrazvuku s odstupem.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 06.12.2023, 16:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×