Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Markéta: Biopronem Pregna+ proti bolestem břicha a nadýmání

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky, 

od 30 let se mi nedařilo otěhotnět a až po čtyřicítce jsem díky umělému oplodnění otěhotněla. 

Inzerce

Obě těhotenství jsou pro mě náročná

K zdravému dvouletému Felixovi čekáme nyní druhého chlapečka. Obě těhotenství pro mě byla příšerná. Nechápu, jak si těhotenství někdo může užívat. Až z vlastní zkušenosti je mi jasné, proč se tomu říká jiný stav. Připadám si jako mimozemšťan. V prvním trimestru jsem zhubla 5 kg díky nevolnostem a po hormonální hyperstimulaci vaječníků a cpaní se hormony na udržení miminka. Do 14. týdne jsem trpěla bolestmi hlavy a únavou, zadýcháváním se a závratěmi. Závratě přicházely několikrát za den, více dopoledne, zčista jasna, a to i bez námahy. Vše jsem ale nakonec zvládla a přečkala, teď mě ještě čeká třetí echo srdce a případně léky na srdce. 

Jak prožívám 2. trimestr

V druhém trimestru mi bylo celkem dobře. Nepřibrala jsem vůbec, zřejmě proto, že jsem na vyšší než své váze a také kvůli nemocem. Felix začal chodit do jesliček, každý měsíc na 3 dopoledne a pak jsme oba onemocněli. Nyní jsem ve 29. týdnu těhotenství a už je mi zase na zvracení přes den, více pak večer s únavou. Chodím spát s kyblíkem

Inzerce

Intolerance laktózy, bolesti břicha a nadýmání

Biopron Pregna+ jsem si již dříve 1x zakoupila, protože kvůli intoleranci laktózy a refluxní chorobě jícnu trpívám bolestmi břicha a nadýmáním. Stačí zhřešit sladkostí nebo jíst venku, tedy dostatečně neohlídat mléko a jogurt, V takových případech se ani nenaději a už beru 2 tabletky Biopronu denně. Obyčejně za 2 dny je to pak v pořádku a všechny nepříjemnosti zmizí.

Biopron Pregna+ plánuji také užívat ve třetím trimestru i při kojení

Do testování jsem se chtěla zapojit proto, že mě zajímá, zda Biopron Pregna+ opravdu funguje. Plánuji ho kupovat ještě teď v třetím trimestru a dále užívat i při kojení.

Inzerce

Účinnost laktobacilů v Biopronu

Po přečtení knížky Špína je dobrá od dvou britských vědců je mi známo, že daty podložená účinnost je lactobacillus rhamnosus a právě proto padla má volba na BioPron Pregna+.

Kromě Biopronu jsem užívala i kyselinu listovou

Kromě Biopronu jsem brala, tak jak je doporučováné ještě před otěhotněním a v prvním trimestru, vyšší dávky aktivní formy kyseliny listové. V druhém trimestru se mi hodně lámaly nehty, tak jsem si koupila Femibion 2. Léky beru jen ty nezbytně nutné, co nejnižší dávky.

Inzerce

Maminkám s podobnými problémy doporučuji Biopron Pregna+ 

Na reflux jíst častěji malé porce, vyhnout se pepři, chilli, ostrému a na nevolnost a únavu z hormonů, ať už těhotenských nebo pilulek, odpočívat, co to jde. Těším se na sdílení vašich zkušeností. Děkuji za možnost Biopron Pregna+ testovat.

Markéta (43 let)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Markéta: Biopronem Pregna+ proti bolestem břicha a nadýmání - diskuze

Poradna

Zoubky a bolesti bříška

| Kristyna52 | 27.03.2020, 09:48

Dobrý den paní doktorko, mám holčičku 7,5 měsíce, na UM, příkrmy má už od 5.měsíce. Malá zatím nemá žádný zoubek. V posledním měsíci začala být více protivná a v posledním týdnu je to hrozné. Přes den když jde spát hrozně pláče, už ani v kočárku mi nechce spát. Často se když je na zádíčkách se propíná a když usne tak má kolikrát i takové záškuby. Minulý týden měla i průjem ale ten už přešel opět do tuhé stolice. Má ale kolikrát problém s větry, jako kdyby jí to moc nešlo ven. Teploty nemá. Najeli jsme na Nutrilon 2 a začala mi po mléku (i v noci někdy) trochu ublinkávat. Jinak příkrmy bez problému. Chci se zeptat, mám toto připisovat k růstu zoubků, nebo to může být něco jiného? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Problémy bych více přisuzovala větrům, přidejte lactobacil a Espumisan.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 27.03.2020, 09:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce