Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Markéta: Biopronem Pregna+ proti bolestem břicha a nadýmání

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky, 

od 30 let se mi nedařilo otěhotnět a až po čtyřicítce jsem díky umělému oplodnění otěhotněla. 

Inzerce

Obě těhotenství jsou pro mě náročná

K zdravému dvouletému Felixovi čekáme nyní druhého chlapečka. Obě těhotenství pro mě byla příšerná. Nechápu, jak si těhotenství někdo může užívat. Až z vlastní zkušenosti je mi jasné, proč se tomu říká jiný stav. Připadám si jako mimozemšťan. V prvním trimestru jsem zhubla 5 kg díky nevolnostem a po hormonální hyperstimulaci vaječníků a cpaní se hormony na udržení miminka. Do 14. týdne jsem trpěla bolestmi hlavy a únavou, zadýcháváním se a závratěmi. Závratě přicházely několikrát za den, více dopoledne, zčista jasna, a to i bez námahy. Vše jsem ale nakonec zvládla a přečkala, teď mě ještě čeká třetí echo srdce a případně léky na srdce. 

Jak prožívám 2. trimestr

V druhém trimestru mi bylo celkem dobře. Nepřibrala jsem vůbec, zřejmě proto, že jsem na vyšší než své váze a také kvůli nemocem. Felix začal chodit do jesliček, každý měsíc na 3 dopoledne a pak jsme oba onemocněli. Nyní jsem ve 29. týdnu těhotenství a už je mi zase na zvracení přes den, více pak večer s únavou. Chodím spát s kyblíkem

Inzerce

Intolerance laktózy, bolesti břicha a nadýmání

Biopron Pregna+ jsem si již dříve 1x zakoupila, protože kvůli intoleranci laktózy a refluxní chorobě jícnu trpívám bolestmi břicha a nadýmáním. Stačí zhřešit sladkostí nebo jíst venku, tedy dostatečně neohlídat mléko a jogurt, V takových případech se ani nenaději a už beru 2 tabletky Biopronu denně. Obyčejně za 2 dny je to pak v pořádku a všechny nepříjemnosti zmizí.

Biopron Pregna+ plánuji také užívat ve třetím trimestru i při kojení

Do testování jsem se chtěla zapojit proto, že mě zajímá, zda Biopron Pregna+ opravdu funguje. Plánuji ho kupovat ještě teď v třetím trimestru a dále užívat i při kojení.

Inzerce

Účinnost laktobacilů v Biopronu

Po přečtení knížky Špína je dobrá od dvou britských vědců je mi známo, že daty podložená účinnost je lactobacillus rhamnosus a právě proto padla má volba na BioPron Pregna+.

Kromě Biopronu jsem užívala i kyselinu listovou

Kromě Biopronu jsem brala, tak jak je doporučováné ještě před otěhotněním a v prvním trimestru, vyšší dávky aktivní formy kyseliny listové. V druhém trimestru se mi hodně lámaly nehty, tak jsem si koupila Femibion 2. Léky beru jen ty nezbytně nutné, co nejnižší dávky.

Inzerce

Maminkám s podobnými problémy doporučuji Biopron Pregna+ 

Na reflux jíst častěji malé porce, vyhnout se pepři, chilli, ostrému a na nevolnost a únavu z hormonů, ať už těhotenských nebo pilulek, odpočívat, co to jde. Těším se na sdílení vašich zkušeností. Děkuji za možnost Biopron Pregna+ testovat.

Markéta (43 let)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Markéta: Biopronem Pregna+ proti bolestem břicha a nadýmání - diskuze

Poradna

Dobry den,
zazadala jsem si u zamestnavatele o prodlouzeni rodicovske dovolene do ctyr let veku ditete. Cerpani rodicovskeho prispevku mam rozlozeno take do ctyr let veku ditete. Zamestnavatel mi prodlouzeni predbezne prislibil, ale v souvislosti s covidem se situace meni kazdym dnem, a jeho souhlas ted neni uz jisty. Muj dotaz je nasledujici: pokud mi zamestnavatel rd neprodlouzi (na coz ma narok) a ukonci se mnou pracovni pomer, mam se hlasit na pracovni urad jako nezamestnana a budu pobirat podporu v nezamestnanosti? Nebo nemam nic delat po dobu cerpani rodicovskeho prispevku a dal budu vedena jako na rodicovske dovolene?
Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den,
na rodičovské dovolené je možné být nejvýše do 3 let věku dítěte. Pokud potřebujete být doma déle, musíte se se zaměstnavatelem domluvit na neplaceném volnu. Pokud zaměstnavatel s neplaceným volnem nebude souhlasit, budete muset podat výpověď Vy nebo se dohodnout se zaměstnavatelem na ukončení pracovního poměru dohodou, jelikož překážka v nástupu je na Vaší straně (pokud tedy zaměstnavatel nemá jiný důvod k výpovědi, o kterém nepíšete). Po skončení pracovního poměru se nemusíte hlásit na úřad práce. Po dobu čerpání rodičovského příspěvku budete dále státním pojištěncem, je ale potřeba to zdravotní pojišťovně oznámit do 8 dnů od konce pracovního poměru. Pokud budete hledat práci, můžete se registrovat na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání a čerpat podporu v nezaměstnanosti.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 23.01.2021, 16:21
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce