Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Markéta: Biopronem Pregna+ proti bolestem břicha a nadýmání

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky, 

od 30 let se mi nedařilo otěhotnět a až po čtyřicítce jsem díky umělému oplodnění otěhotněla. 

Inzerce

Obě těhotenství jsou pro mě náročná

K zdravému dvouletému Felixovi čekáme nyní druhého chlapečka. Obě těhotenství pro mě byla příšerná. Nechápu, jak si těhotenství někdo může užívat. Až z vlastní zkušenosti je mi jasné, proč se tomu říká jiný stav. Připadám si jako mimozemšťan. V prvním trimestru jsem zhubla 5 kg díky nevolnostem a po hormonální hyperstimulaci vaječníků a cpaní se hormony na udržení miminka. Do 14. týdne jsem trpěla bolestmi hlavy a únavou, zadýcháváním se a závratěmi. Závratě přicházely několikrát za den, více dopoledne, zčista jasna, a to i bez námahy. Vše jsem ale nakonec zvládla a přečkala, teď mě ještě čeká třetí echo srdce a případně léky na srdce. 

Jak prožívám 2. trimestr

V druhém trimestru mi bylo celkem dobře. Nepřibrala jsem vůbec, zřejmě proto, že jsem na vyšší než své váze a také kvůli nemocem. Felix začal chodit do jesliček, každý měsíc na 3 dopoledne a pak jsme oba onemocněli. Nyní jsem ve 29. týdnu těhotenství a už je mi zase na zvracení přes den, více pak večer s únavou. Chodím spát s kyblíkem

Intolerance laktózy, bolesti břicha a nadýmání

Biopron Pregna+ jsem si již dříve 1x zakoupila, protože kvůli intoleranci laktózy a refluxní chorobě jícnu trpívám bolestmi břicha a nadýmáním. Stačí zhřešit sladkostí nebo jíst venku, tedy dostatečně neohlídat mléko a jogurt, V takových případech se ani nenaději a už beru 2 tabletky Biopronu denně. Obyčejně za 2 dny je to pak v pořádku a všechny nepříjemnosti zmizí.

Biopron Pregna+ plánuji také užívat ve třetím trimestru i při kojení

Do testování jsem se chtěla zapojit proto, že mě zajímá, zda Biopron Pregna+ opravdu funguje. Plánuji ho kupovat ještě teď v třetím trimestru a dále užívat i při kojení.

Inzerce

Účinnost laktobacilů v Biopronu

Po přečtení knížky Špína je dobrá od dvou britských vědců je mi známo, že daty podložená účinnost je lactobacillus rhamnosus a právě proto padla má volba na BioPron Pregna+.

Kromě Biopronu jsem užívala i kyselinu listovou

Kromě Biopronu jsem brala, tak jak je doporučováné ještě před otěhotněním a v prvním trimestru, vyšší dávky aktivní formy kyseliny listové. V druhém trimestru se mi hodně lámaly nehty, tak jsem si koupila Femibion 2. Léky beru jen ty nezbytně nutné, co nejnižší dávky.

Inzerce

Maminkám s podobnými problémy doporučuji Biopron Pregna+ 

Na reflux jíst častěji malé porce, vyhnout se pepři, chilli, ostrému a na nevolnost a únavu z hormonů, ať už těhotenských nebo pilulek, odpočívat, co to jde. Těším se na sdílení vašich zkušeností. Děkuji za možnost Biopron Pregna+ testovat.

Markéta (43 let)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Markéta: Biopronem Pregna+ proti bolestem břicha a nadýmání - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | dnes, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce