Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Hana: Zažívací potíže díky Biopron Pregna+ vymizely

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

s testováním probiotik Biopron Pregna +jsem začala v 24. týdnu těhotenství, nyní jsem v 27. týdnu těhotenství. V prvním trimestru jsem již užívala doplněk stravy určený těhotným ženám.

Inzerce

Dobrou zkušenost s Biopronem mám od syna, chtěla jsem vyzkoušet variantu pro těhotné ženy

Mám již velmi pozitivní zkušenosti s užíváním Biopronu Baby u svého syna.  Tomu je nyní 17 měsíců, ale užívá Biopron Baby již od narození a jsme velmi spokojeni. Lákalo mě vyzkoušet doplněk stravy, který tato firma nabízí na trhu těhotným ženám. Velmi se mi zamlouvalo spojení probiotik zároveň s kyselinou listovou a vitamínem B1 a B2.

Co mě v těhotenství trápí?

Na konci 2. trimestru mě trápí pálení žáhy a zažívací obtíže.

Inzerce

Kombinace probiotik, kyseliny listové a vitamínů

Když jsem si o Biopron Pregna+ přečetla, byla jsem nadšená, že jedna jediná pilulka obsahuje probiotika (pro dobré zažívání), kyselinu listovou (pro zdravý vývoj miminka), vitamín B1 a B2 (pro snížení únavy) a ještě výtažek z kanadské brusinky. 

K testování Biopronu jsem přistoupila s velkým zájmem a zvědavostí

Byla jsem pevně rozhodnuta, že když nevyjde testování, přesto tento doplněk stravy zakoupím a vyzkouším. Velmi mě potěšilo, když jsem se dozvěděla velmi milou zprávu, že jsem byla vybrána do testování. K testování jsem přistoupila s velkým zájmem a zvědavostí, zda se zbavím zažívacích obtíží. Po pár dnech užívání jsem pocítila velkou změnu k lepšímu, zažívací obtíže téměř vymizely a já jsem pro svého 17 měsíčního syna maminkou, která je plná energie.

Inzerce

Zažívací potíže s Biopron Pregna+ vymizely

V těhotenství jsem zaznamenala zažívací obtíže ve formě střídání průjmu se zácpou. Po užívání Biopron Pregna+ byl tento problém vyřešen a potíže se zažíváním doslova vymizely.

Užívání je bezproblémové

Tabletky Biopron Pregna+ snáším velmi dobře. Nejedná se o příliš velké pilulky, takže je jejich užívání bezproblémové.

Inzerce

Biopron Pregna+ vřele doporučuji!

Maminka Hana

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Hana: Zažívací potíže díky Biopron Pregna+ vymizely - diskuze

Poradna

Dobrý den, jsem asi čtvrt roku po laparoskopické sterilizaci a nabírám na váze a mám zvláštní chutě. Nebyla jsem "podvázána ale bylo mi řečeno že to upalují". Zajímalo by mě zda-li je možné otěhotnět či nikoliv. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, otěhotnění při sterilizaci je velmi vzácné, ne však nemožné. Může se jednat např. o mimoděložní těhotenství. Pokud by příznaky pokračovaly, nebo by se objevily bolesti břicha, špinění či jiné potíže, vyhledejte Vašeho gynekologa.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 25.01.2021, 14:04
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce