Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Hana: Zažívací potíže díky Biopron Pregna+ vymizely

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

s testováním probiotik Biopron Pregna +jsem začala v 24. týdnu těhotenství, nyní jsem v 27. týdnu těhotenství. V prvním trimestru jsem již užívala doplněk stravy určený těhotným ženám.

Inzerce

Dobrou zkušenost s Biopronem mám od syna, chtěla jsem vyzkoušet variantu pro těhotné ženy

Mám již velmi pozitivní zkušenosti s užíváním Biopronu Baby u svého syna.  Tomu je nyní 17 měsíců, ale užívá Biopron Baby již od narození a jsme velmi spokojeni. Lákalo mě vyzkoušet doplněk stravy, který tato firma nabízí na trhu těhotným ženám. Velmi se mi zamlouvalo spojení probiotik zároveň s kyselinou listovou a vitamínem B1 a B2.

Co mě v těhotenství trápí?

Na konci 2. trimestru mě trápí pálení žáhy a zažívací obtíže.

Kombinace probiotik, kyseliny listové a vitamínů

Když jsem si o Biopron Pregna+ přečetla, byla jsem nadšená, že jedna jediná pilulka obsahuje probiotika (pro dobré zažívání), kyselinu listovou (pro zdravý vývoj miminka), vitamín B1 a B2 (pro snížení únavy) a ještě výtažek z kanadské brusinky. 

K testování Biopronu jsem přistoupila s velkým zájmem a zvědavostí

Byla jsem pevně rozhodnuta, že když nevyjde testování, přesto tento doplněk stravy zakoupím a vyzkouším. Velmi mě potěšilo, když jsem se dozvěděla velmi milou zprávu, že jsem byla vybrána do testování. K testování jsem přistoupila s velkým zájmem a zvědavostí, zda se zbavím zažívacích obtíží. Po pár dnech užívání jsem pocítila velkou změnu k lepšímu, zažívací obtíže téměř vymizely a já jsem pro svého 17 měsíčního syna maminkou, která je plná energie.

Inzerce

Zažívací potíže s Biopron Pregna+ vymizely

V těhotenství jsem zaznamenala zažívací obtíže ve formě střídání průjmu se zácpou. Po užívání Biopron Pregna+ byl tento problém vyřešen a potíže se zažíváním doslova vymizely.

Užívání je bezproblémové

Tabletky Biopron Pregna+ snáším velmi dobře. Nejedná se o příliš velké pilulky, takže je jejich užívání bezproblémové.

Inzerce

Biopron Pregna+ vřele doporučuji!

Maminka Hana

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Hana: Zažívací potíže díky Biopron Pregna+ vymizely - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | dnes, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce