Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Hana: Zažívací potíže díky Biopron Pregna+ vymizely

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

s testováním probiotik Biopron Pregna +jsem začala v 24. týdnu těhotenství, nyní jsem v 27. týdnu těhotenství. V prvním trimestru jsem již užívala doplněk stravy určený těhotným ženám.

Inzerce

Dobrou zkušenost s Biopronem mám od syna, chtěla jsem vyzkoušet variantu pro těhotné ženy

Mám již velmi pozitivní zkušenosti s užíváním Biopronu Baby u svého syna.  Tomu je nyní 17 měsíců, ale užívá Biopron Baby již od narození a jsme velmi spokojeni. Lákalo mě vyzkoušet doplněk stravy, který tato firma nabízí na trhu těhotným ženám. Velmi se mi zamlouvalo spojení probiotik zároveň s kyselinou listovou a vitamínem B1 a B2.

Co mě v těhotenství trápí?

Na konci 2. trimestru mě trápí pálení žáhy a zažívací obtíže.

Kombinace probiotik, kyseliny listové a vitamínů

Když jsem si o Biopron Pregna+ přečetla, byla jsem nadšená, že jedna jediná pilulka obsahuje probiotika (pro dobré zažívání), kyselinu listovou (pro zdravý vývoj miminka), vitamín B1 a B2 (pro snížení únavy) a ještě výtažek z kanadské brusinky. 

K testování Biopronu jsem přistoupila s velkým zájmem a zvědavostí

Byla jsem pevně rozhodnuta, že když nevyjde testování, přesto tento doplněk stravy zakoupím a vyzkouším. Velmi mě potěšilo, když jsem se dozvěděla velmi milou zprávu, že jsem byla vybrána do testování. K testování jsem přistoupila s velkým zájmem a zvědavostí, zda se zbavím zažívacích obtíží. Po pár dnech užívání jsem pocítila velkou změnu k lepšímu, zažívací obtíže téměř vymizely a já jsem pro svého 17 měsíčního syna maminkou, která je plná energie.

Inzerce

Zažívací potíže s Biopron Pregna+ vymizely

V těhotenství jsem zaznamenala zažívací obtíže ve formě střídání průjmu se zácpou. Po užívání Biopron Pregna+ byl tento problém vyřešen a potíže se zažíváním doslova vymizely.

Užívání je bezproblémové

Tabletky Biopron Pregna+ snáším velmi dobře. Nejedná se o příliš velké pilulky, takže je jejich užívání bezproblémové.

Inzerce

Biopron Pregna+ vřele doporučuji!

Maminka Hana

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Hana: Zažívací potíže díky Biopron Pregna+ vymizely - diskuze

Poradna

Pupík

| Zuzana96 | 28.10.2020, 11:49

Dobrý den, synovi po odpadnuti pupíku jsem objevila v pupíku takový vyrustek nejde to vidět jen kdyz ten pupík jakoby ohrnu byla jsem s tim u lékaře protože mu z toho tekl žlutý mazek moc tomu nevěnoval pozorností a napsal jen framykoin mast tyden jsem mazala a nic se nezlepšilo. A nechce se mi v tehle situaci jit do nemocnice na dětskou chirurgii tak se obracim na vás.

Dobrý den. Malý výrůstek je granulom, potírejte dále Framykoinem, trvá delší dobu, než se zahojí. Na chirurgii nemusíte chodit.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 08:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce