Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Jitka: Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

od mé kamarádky jsem dostala doporučení na probiotika Biopron Pregna+. Když jsem je vyhledávala na internetu, objevila se mi stránka k testování na Babyonline. S nadšením a odhodláním jsem redakci kontaktovala a do výzvy se zapojila. 

Probiotika Biopron mi byla doporučena kvůli špatné imunitě a z hlediska alergií

Výrobek jsem potřebovala hlavně z důvodu horšího zdravotního stavu z hlediska alergií, špatné imunity a krve. Probiotika mi byla doporučena od lékařů. Biopron Pregna+ jsem si však zvolila následně sama.

Inzerce

Jsem na počátku 3. trimestru 

Nyní jsem ve 28. týdnu těhotenství a k Biopronu dále beru kyselinu listovou, léky na imunitu a injekce na ředění krve. Vše po domluvě s lékaři, kterými jsem pravidelně sledována. 

Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy

Na výrobku Biopron Pregna+se mi líbí jeho složení, které obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy. Mému tělu dodává, co potřebuje a jsem s ním prozatím spokojena a nadále v jeho užívání budu pokračovat. 

Při užívání Biopron Pregna+ se cítím velice dobře

Zjevné potíže jsem přímo neměla. Biopron jsem využívala k předejití onemocnění, na které je mé tělo citlivé. Je pravda, že za 20 dní, co Biopron užívám, se mi nemoci vyhýbají a cítím se velice dobře. 

Žádné nežádoucí účinky

Během užívání jsem se nepotýkala s žádnými nežádoucími vedlejšími účinky - mé tělo snášelo tato probiotika velice dobře. 

Inzerce

Výrobek Biopron bych ostatním maminkám doporučila

Užívání probiotika není nijak náročné a jsou velice dobrá k předejití onemocnění a především dodají tělu maminky i miminka vše potřebné, což je v těhotenství velice důležité. Já, jelikož mé miminko bylo několik let vytoužené a díky handicapu v rodině, si těhotenství velice vážím a chci dodat svému tělu i tělu mého chlapečka vše, co potřebujeme. 

Myslím si, že Biopron jsou ta správná probiotika, která jsem hledala.

Jsem odhodlaná, že v užívání Biopronu budu nadále pokračovat a Biopron BABY budu dávat i svému miminku. Myslím si, že jsou to ta správná probiotika, které jsem hledala. 

Inzerce

Děkuji!

Maminka Jitka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Jitka: Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | dnes, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce