Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Jitka: Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

od mé kamarádky jsem dostala doporučení na probiotika Biopron Pregna+. Když jsem je vyhledávala na internetu, objevila se mi stránka k testování na Babyonline. S nadšením a odhodláním jsem redakci kontaktovala a do výzvy se zapojila. 

Probiotika Biopron mi byla doporučena kvůli špatné imunitě a z hlediska alergií

Výrobek jsem potřebovala hlavně z důvodu horšího zdravotního stavu z hlediska alergií, špatné imunity a krve. Probiotika mi byla doporučena od lékařů. Biopron Pregna+ jsem si však zvolila následně sama.

Inzerce

Jsem na počátku 3. trimestru 

Nyní jsem ve 28. týdnu těhotenství a k Biopronu dále beru kyselinu listovou, léky na imunitu a injekce na ředění krve. Vše po domluvě s lékaři, kterými jsem pravidelně sledována. 

Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy

Na výrobku Biopron Pregna+se mi líbí jeho složení, které obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy. Mému tělu dodává, co potřebuje a jsem s ním prozatím spokojena a nadále v jeho užívání budu pokračovat. 

Inzerce

Při užívání Biopron Pregna+ se cítím velice dobře

Zjevné potíže jsem přímo neměla. Biopron jsem využívala k předejití onemocnění, na které je mé tělo citlivé. Je pravda, že za 20 dní, co Biopron užívám, se mi nemoci vyhýbají a cítím se velice dobře. 

Žádné nežádoucí účinky

Během užívání jsem se nepotýkala s žádnými nežádoucími vedlejšími účinky - mé tělo snášelo tato probiotika velice dobře. 

Inzerce

Výrobek Biopron bych ostatním maminkám doporučila

Užívání probiotika není nijak náročné a jsou velice dobrá k předejití onemocnění a především dodají tělu maminky i miminka vše potřebné, což je v těhotenství velice důležité. Já, jelikož mé miminko bylo několik let vytoužené a díky handicapu v rodině, si těhotenství velice vážím a chci dodat svému tělu i tělu mého chlapečka vše, co potřebujeme. 

Myslím si, že Biopron jsou ta správná probiotika, která jsem hledala.

Jsem odhodlaná, že v užívání Biopronu budu nadále pokračovat a Biopron BABY budu dávat i svému miminku. Myslím si, že jsou to ta správná probiotika, které jsem hledala. 

Inzerce

Děkuji!

Maminka Jitka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Jitka: Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy - diskuze

Poradna

Zoubky a bolesti bříška

| Kristyna52 | 27.03.2020, 09:48

Dobrý den paní doktorko, mám holčičku 7,5 měsíce, na UM, příkrmy má už od 5.měsíce. Malá zatím nemá žádný zoubek. V posledním měsíci začala být více protivná a v posledním týdnu je to hrozné. Přes den když jde spát hrozně pláče, už ani v kočárku mi nechce spát. Často se když je na zádíčkách se propíná a když usne tak má kolikrát i takové záškuby. Minulý týden měla i průjem ale ten už přešel opět do tuhé stolice. Má ale kolikrát problém s větry, jako kdyby jí to moc nešlo ven. Teploty nemá. Najeli jsme na Nutrilon 2 a začala mi po mléku (i v noci někdy) trochu ublinkávat. Jinak příkrmy bez problému. Chci se zeptat, mám toto připisovat k růstu zoubků, nebo to může být něco jiného? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Problémy bych více přisuzovala větrům, přidejte lactobacil a Espumisan.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 27.03.2020, 09:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce