Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Jitka: Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

od mé kamarádky jsem dostala doporučení na probiotika Biopron Pregna+. Když jsem je vyhledávala na internetu, objevila se mi stránka k testování na Babyonline. S nadšením a odhodláním jsem redakci kontaktovala a do výzvy se zapojila. 

Probiotika Biopron mi byla doporučena kvůli špatné imunitě a z hlediska alergií

Výrobek jsem potřebovala hlavně z důvodu horšího zdravotního stavu z hlediska alergií, špatné imunity a krve. Probiotika mi byla doporučena od lékařů. Biopron Pregna+ jsem si však zvolila následně sama.

Inzerce

Jsem na počátku 3. trimestru 

Nyní jsem ve 28. týdnu těhotenství a k Biopronu dále beru kyselinu listovou, léky na imunitu a injekce na ředění krve. Vše po domluvě s lékaři, kterými jsem pravidelně sledována. 

Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy

Na výrobku Biopron Pregna+se mi líbí jeho složení, které obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy. Mému tělu dodává, co potřebuje a jsem s ním prozatím spokojena a nadále v jeho užívání budu pokračovat. 

Inzerce

Při užívání Biopron Pregna+ se cítím velice dobře

Zjevné potíže jsem přímo neměla. Biopron jsem využívala k předejití onemocnění, na které je mé tělo citlivé. Je pravda, že za 20 dní, co Biopron užívám, se mi nemoci vyhýbají a cítím se velice dobře. 

Žádné nežádoucí účinky

Během užívání jsem se nepotýkala s žádnými nežádoucími vedlejšími účinky - mé tělo snášelo tato probiotika velice dobře. 

Inzerce

Výrobek Biopron bych ostatním maminkám doporučila

Užívání probiotika není nijak náročné a jsou velice dobrá k předejití onemocnění a především dodají tělu maminky i miminka vše potřebné, což je v těhotenství velice důležité. Já, jelikož mé miminko bylo několik let vytoužené a díky handicapu v rodině, si těhotenství velice vážím a chci dodat svému tělu i tělu mého chlapečka vše, co potřebujeme. 

Myslím si, že Biopron jsou ta správná probiotika, která jsem hledala.

Jsem odhodlaná, že v užívání Biopronu budu nadále pokračovat a Biopron BABY budu dávat i svému miminku. Myslím si, že jsou to ta správná probiotika, které jsem hledala. 

Inzerce

Děkuji!

Maminka Jitka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Jitka: Biopron Pregna+ obsahuje veškeré potřebné složky pro zdravý vývoj miminka i těhotné ženy - diskuze

Poradna

Dobry den,
zazadala jsem si u zamestnavatele o prodlouzeni rodicovske dovolene do ctyr let veku ditete. Cerpani rodicovskeho prispevku mam rozlozeno take do ctyr let veku ditete. Zamestnavatel mi prodlouzeni predbezne prislibil, ale v souvislosti s covidem se situace meni kazdym dnem, a jeho souhlas ted neni uz jisty. Muj dotaz je nasledujici: pokud mi zamestnavatel rd neprodlouzi (na coz ma narok) a ukonci se mnou pracovni pomer, mam se hlasit na pracovni urad jako nezamestnana a budu pobirat podporu v nezamestnanosti? Nebo nemam nic delat po dobu cerpani rodicovskeho prispevku a dal budu vedena jako na rodicovske dovolene?
Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den,
na rodičovské dovolené je možné být nejvýše do 3 let věku dítěte. Pokud potřebujete být doma déle, musíte se se zaměstnavatelem domluvit na neplaceném volnu. Pokud zaměstnavatel s neplaceným volnem nebude souhlasit, budete muset podat výpověď Vy nebo se dohodnout se zaměstnavatelem na ukončení pracovního poměru dohodou, jelikož překážka v nástupu je na Vaší straně (pokud tedy zaměstnavatel nemá jiný důvod k výpovědi, o kterém nepíšete). Po skončení pracovního poměru se nemusíte hlásit na úřad práce. Po dobu čerpání rodičovského příspěvku budete dále státním pojištěncem, je ale potřeba to zdravotní pojišťovně oznámit do 8 dnů od konce pracovního poměru. Pokud budete hledat práci, můžete se registrovat na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání a čerpat podporu v nezaměstnanosti.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 23.01.2021, 16:21
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce