Inzerce
Inzerce
Inzerce

Diskuze: Nemocnice Pardubického kraje, Svitavská nemocnice (strana 2) - diskuze

Přidat textové hodnocení
 • Můj 1. porod
  Rodila jsem 25.11.2019 ve Svitavách. Přítel mě odvezl do porodnice už v neděli večer po 21h, kdy byly pravidelné kontrakce po 5-4 minutách. Na příjmu byla sestřička velice milá a vstřícná. Bohužel jsem se otevírala pomalu, tak mi bylo doporučeno odpočívat, případně i spát (s kontrakcemi to opravdu nešlo). O půl 5 ráno mi sama praskla voda. Sestřička mi pak ,,dopíchla" zbytek (upřímně první a poslední nejpříjemnější pocit). Po příjezdu přítele jsem seděla na míči, zkoušela si lehnout, prostě najít si vhodnou polohu. Kontrakce mi ale hrozně zesílily, tak jsem sestřičku požádala o epidural. Ten se ale už nestihl, tak mi dala analgetika (název jsem zapomněla). Pak se vystřídala noční směna s ranní a přišla moje p.doktorka Pidimová. Rodit jsem začala kolem 8 hodiny. Byla jsem už naprosto vyčerpaná a po hodině přišel pan primář. Ještě si pamatuji jak říkal: " Tak se na vás kouknu, jak vám to jde." Já sice tlačila, ale bez výsledku a nakonec mi byl proveden klešťový porod. Bolest to nebyla, jak si každý řekne. Jednou jsem zatlačila a malá byla venku. Měla prý hodně široká ramena a po nástřihu vyjela sice hlava, ale zbytek už nešel. Šití bylo minimální (měla jsem 2 stehy i po nástřihu). Bonding opravdu trval 2 hodiny a celou dobu byl přítomen i přítel.
  Co se týká celkového pobytu, tak musím vyzdvihnout sestřičky z novorozeneckého a pana doktora Boda. Profesionalita opravdu na místě :) Z gynekologického také všichni vstřícní a ochotní, až na jednu sestru (vypadala a chovala se, že je tam za trest).
  Já mohu za sebe doporučit na 100% a pokud bych šla rodit znovu, tak zase do Svitav.
  Cascada   | 02.01.2020 22:37:40
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce