Inzerce
Inzerce
Inzerce

Porodnice Ústí nad Orlicí, Orlickoústecká nemocnice

Celkové hodnocení porodnice

4.63
Hodnotilo 32 pacientek

Hodnocení 2022-2023:

0
Hodnotilo 0 pacientek

1. Adresa, kontakty porodnice

Název zařízení: Orlickoústecká nemocnice a.s.
Název oddělení/kliniky: Gynekologicko – porodnické oddělení
Adresa, ulice, číslo: Čs. armády 1076
Www stránky: www.uo.hospital.cz
E-mail: posta@uo.hospital.cz
Primář: MUDr. Dionýz Zakál

2. Podrobná informace z porodnice

4. Fotoreportáž

Přinášíme Vám fotoreportáž z porodnice Orlickoústecké nemocnice, a.s. a rozhovor s panem MUDr. Dionýzem Zakálem, primářem Gynekologicko-porodnického oddělení.

Ke zvětšení fotografií dojde po kliknutí v novém okně. Fotoreportáž z porodnice s rozhovorem byla pořízena v roce 2010.

Zobrazit fotoreportáž »

5. Hodnocení porodnice rodičkami

Celkové hodnocení péče v porodnici:
(4.63)
Porod:
(4.53)
Poporodní gynekologická péče:
(4.72)
Poporodní péče o miminko:
(4.72)
Chci hodnotitZobrazit podrobné hodnocení »

Celkové hodnocení porodnic počítáme metodou váženého aritmetického průměru. Největší váhu má hodnocení porodu 50%, poporodní péče gynekologická má váhu 25%, pediatrická péče rovněž 25%.

6. Zkušenosti pacientek z porodnice Ústí nad Orlicí - diskuze
Přidat textové hodnocení
 • Luxusni pece
  27.3.2022 se nam v porodnici Usti nad Orlici narodil syn.Slovy nelze vyjadrit ta perfektni pece,pred,behem ani po porodu se nikdo nemracil,nikdo nebyl otraveny,ze se musi o vas starat.Vyvolani porodu trvalo od patku do nedele a veskery personal se mi venoval s maximalni peci a zajmem.Kez je to takhle vsude.Jeste jednou mooooccc dekuji.
  KorinkovaDita   | 07.04.2022 09:25:33
  Reagovat | URL příspěvku
 • Dvě dcery
  M8me dvě krásné a zdravé dcery starší 11 let Jeanette a mladší Stella měla včera měsíc. Poprvé jsem rodila v r.2005 v Orlickoústecké porodnici. Voda mi odtekla o půl čtvrté ráno a dcera Jeanette se narodila 14.54hod, u porodu byl i manžel. PA za námi chodila cca 1x za hodinu, doktorka na mě byla kouknout asi třikrát a vždy zdůraznila stahy jsou nepravidelné a neotvíráte se, nikdo mě nic neřekl, neporadil, jen říkali když to šlo tam tak to musí jít ven. Když mě doktorka nestřihávala tak nečekala na stah a střihla do živého. Byla arogantní že jsem si dovolila říct že mě to bolí.Na porod nemám dobré vzpomínky vysílila jsem se protože jsem neuměla správně dýchat a při porodu už jsem neměla sílu tlačit, Jeanette vytáhli zvonem.
  Po druhé jsem rodila také v Ústí n.O.To druhý porod byl úplně jiný. Ve čtyři ráno mě vzbudila mírná bolest v kříži, kterou jsem ještě zaspala, v pět hodin opět a tak jsem vstala a šla žehlit, uklízet a vařit oběd. V 9hod jsem měla vše hotové. Za celou dobu jsem už nic necítila a tak jsem si šla lehnout. V 11 jsem se vzbudila a dala si sprchu a nahřívala jsem si záda a bolest se ozvala, oběd jsem si už nedávala. V jednu jsem šla do knihovny a na nákup a už jsem věděla že brzo pojedeme. Doma jsem si ještě dala teplou koupel a počkala na manžela až příjde z práce a vyrazili jsme do porodnice. Manžel u porodu nechtěl být, mysleli jsme si že to bude někdy pozdě večer protože jsem měla nepravidelné stahy. Na příjmu mi řekli že jsem otevřená na čtyři prsty a malá se narodila za tři hodiny. Musím pochválit PA chodila se na mě dívat tak po 20minutách, doktorka tam taky byla často, obě mi odpovídali na moje otázky, radili, uklidňovali, museli mi píchnout vodu ale to nic není. V 17.57hod byla Slella na světě. Porod proběhl v klidu a bez komplikací, nastřihnutí jsem vůbec necítila. Dceru jsem měla dvě hodiny na bříšku, našla si prso a přisála se, krásný zážitek. Po 18.00-té jsem volala Jeanette a manželovi že máme holčičku a v 19.00hod už ji zapíjeli v hospůdce. Švagrová hlídala Jeany a manžel poctivě zapíjel Stellu.
  První porod hodnotit nebudu, za to druhý porod, péče, sestřičky, doktoři, vybavení na jedničku. A největší pochvala za kuchyň.
  Lulubinky   | 07.10.2016 13:48:32
  Reagovat | URL příspěvku
 • Prvního syna jsem porodila v Praze u Apolináře, co se týká lékařů 100%, ale sestry 10% - velice chladné, neochotné cokoli vysvětlovat, na dotaz ohledně kojení jsem byla odkázána na šanon na pokoji. Svého druhého syna jsem porodila před 4 měsíci neplánovaným císařským řezem v porodnici v Ústí nad Orlicí. S péčí a přístupem lékařů, porodních asistentek a sestřiček jsem byla velice spokojená. Vše mi bylo jasně a v klidu vysvětleno, syna jsem měla u sebe cca 15 minut ihned po narození ještě na sále, po přeložení na JIP mi byl každé 3 hodiny přivezen na kojení. Po přeložení na normální pokoj jsem měla již syna u sebe. Velice oceňuji podporu kojení v této porodnici a ochotu a pomoc sestřiček z novorozeneckého oddělení. Celkově působí porodní oddělení milým, klidným a přátelským chodem. Mám-li ohodnotit tuto porodnici, jednoznačně po všech stránkách 100%.      
 • ? Poděkování ?
  Rodila jsem 29 ledna své třetí miminko, narodila se mi nádherná holčička Laurinka, Byla jsem štěstím bez sebe, jen naše holčička měla velmi nízkou porodní váhu. Asi jako každá matka jsem se velice o svojí holčičku bála ale našla jsem velikou oporu v sestřičkách ale hlavně v sestřičkách z novorozeneckého oddělení které tam pro nás byly každou vteřinu připravené pomoci. S jejich podporou jsme vše úspěšně zvládli, malá roste jako z vody a dělá nám jen radost. Proto milé maminky mohu jen vřele doporučit a zároveň poděkovat celému personálu za to že mi nedovolili se vzdát, za jejich vlídná slova, úsměv i pohlazení a otření slz. MŮJ VELKÝ DÍK PATŘÍ PRÁVĚ VÁM !!! Děkuji z celého srdce za vaši péči    
  gabriellasz   | 23.02.2012 09:47:01
  Reagovat | URL příspěvku
 • Doporučuji a za chvíli jsem tam zas
  Jako prvorodička ze všeho vykulená a netušíce co se mnou bude jsem byla moc spokojená. Porod v pohodě (2 hod). Dětské sestřičky taky super, milé ochotné, usměvavé vždycky pomohly jak mohly. Akorát ty rána... snídaně jedna vizita druhá vizita a člověk jen nevěděl co má svlíkat dřív, jestli sebe nebo miminko   jinak jídlo taky v fajn, nebýt tak mlsná, tak tam snad přiberu.
  Už se na to docela těším, jak to všechno dopande  
  Scaut   | 02.02.2012 12:49:50
  Reagovat | URL příspěvku
 • První porod v Orlickoústecké nemocnici
  Ráda bych taky přidala pár řádek k hodnocen této porodnice.
  Tuhle porodnici mohu jen doporučit. S celkovým průběhem jsem velmi spokojená, až nadšená.
  Na příjmu byla velmi milá PA, která se mi věnovala i na sále. Byla opravdu profesionální a zkušená, ale také velmi lidská. Pomáhala mi svými radami, jak jen to šlo. Celou první dobu porodní jsme si s manželem na sále užili v soukromí, jen s jejími občasnými kontrolami. Paní doktorka přišla jen na poslední fázi, byla také velmi milá. Věřím, že i díky nim jsem měla krásný a rychlý (6 hod) porod.
  Péče na oddělení šestinedělí byla úžasná. Sestřičky jak z gynekologie tak z novorozeneckého se starala, jak jen mohly. Chodily se několikrát ptát, jestli je vše v pořádku a jestli něco nepotřebujeme. Kdykoliv jsme zazvonily, ochotně přišly poradit a pomoct. Strava bez chybičky, jídlo velmi dobré, 6x denně.
  Vybavení velmi moderní, standardní pokoje po dvou, sociální zařízení pro 4 mezi pokoji. Velmi čisté a každý den udržované paními uklízečkami.
  Jediné, co bych vytkla (ale na druhou stranu to chápu, jinak by to ani nešlo) je nutnost být včas na jídle, kdy ve chvíli, kdy např. kojíte, tak to fakt nejde... ale nikdo nikdy nic neřekl, když jsme přišly později, prostě to chápali. A taky drobná nepravidelnost vizit, kdy jsme třeba necelou hodinku seděly na lůžku (kalhotky dole   ) a čekaly, než přijde vizita z gyndy a přišla vizita na mimčo... Ale to jsou opravdu takové spíše úsměvné drobnosti.
  Ještě jedna poznámka - návštěvy byly v čase od 10 do 17 hod, ale jak už to tak bývá, většina přišla tak kolem té 15.hodiny. Návštěvní místnost byla v té chvíli malá a nebylo si kam sednout. Ale nakonec se to vždycky nějak udělalo  

  Celkový dojem hodnotím určitě na jedničku s třemi hvězdičkami   Příště jdu rodit určitě zase tam.
  nacenka   | 22.10.2011 10:04:20
  Reagovat | URL příspěvku
 • poporodní oddělení
  Na poporodním oddělení v UO jsem ležela jako těhotná se žlučníkovou kolikou cca 1 měsíc před porodem v červnu 2011. Moc chválím jak vybavenost pokoje (daleko lepší než v Podolí a na Bulovce v Praze), tak jídlo a v první řadě zdravotní péči a přístup doktorů a sester. Díky.
  Mattynka17   | 03.10.2011 13:49:00
  Reagovat | URL příspěvku
 • Spokojená
  Já rodila v Ústí v červenci 2011. Personál byl úžasný. Porodní asistentka která mě měla na starosti byla hodná, milá, pomáhala, radila, nechala si mačkat ruku:)
  Paní doktorka, která se o mne starala mě sice trápila, ale podle mě mi tím porod velice urychlila. Byla také moc hodná a vstřícná.
  Primář byl trošku nepříjemný, ale při viozitě jiný den už byl v pohodě.
  Péče na poporodním je normální. Jedna sestra mě štvala těmi výrazy, co měla u vizit ale to se dá skousnout. Péče o malou byla horší. Kojila sem sama, tak jak sem uznala za vhodné. Malou sem se naučila držet sama ale asi je to lepší, je to tak přirozenější.
  Tuhle porodnici doporučuji!
  Mysulatko   | 25.07.2011 15:50:51
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
×