Inzerce
Inzerce
Inzerce

Diskuze: Městská nemocnice Ostrava, p.o. (strana 2) - diskuze

Přidat textové hodnocení
 • pohodový porod
  V této porodnici jsem rodila své první děťátko. Zvolila jsem si ji na základě absolvovaného předporodního kurzu, který byl přínosný a mohu ho vřele doporučit všem těhulkám. Byla jsme naprosto spokojena s milým a vstřícným přístupem personálu po celou dobu - před, během i po porodu.
  Příjem byl plánovaný, byly mi trpělivě a pečlivě zodpovězeny všechny otázky porodní asistentkou i lékařem. Na porodním boxu byl se mnou po celou dobu manžel, kterého sestřička poučila, jak být pro mě tou nejlepší oporou a co má dělat. Pochvala a uznání patří i anesteziologovi a sestřičce, kteří mi zaváděli epidurál. Ocenila jsem, že porodní asistentka s námi nebyla celou dobu na boxu a nechala nám soukromí, ale kdykoliv jsme ji potřebovali, zazvonili jsme a hned přišla. Při samotném porodu tam byl jen nejnutnější personál a opravdu mi pomohli, když jsem ztrácela sílu u tlačení. Díky nim máme krásnou a zdravou holčičku Elišku.
  K dispozici jsem měla vlastní sprchu s míčem (úžasná pomoc při kontrakcích), polohovací vak, masážní pomůcky.Kdybych neměla vyvolávaný porod, určitě bych chtěla zkusit vanu, ale s epidurálem to nešlo.
  Na oddělení šestinedělí jsem se setkala jenom se vstřícným jednáním a ochotou pomoci, což prvorodička ocení nejen při kojení. Dík patří sestřičkám ze šestinedělí i novorozeneckého oddělení. Díky nim pořád plně kojíme a to má malá už 6 měsíců.
  Rozhodně jsem si při výběru porodnice vybrala dobře a při příštím těhotenství se tam určitě vrátím. Odnáším si na porod krásné vzpomínky.
  barasmina   | 06.02.2014 17:50:25
  Reagovat | URL příspěvku
 • vyvolávaný porod 10/2013
  Na Fifejdách jsem rodila minulý týden a musím napsat, že jsme porodnici vybrali opravdu dobře. Chodila jsem tam již na přdporodní kurz - všechny sestřičky byly velice milé a věděly, o čem mluví. Mimo to jsem tam ke konci chodila na pravidelná vyšetření po odeslání mou gynekoložkou. Jelikože se malé na svět nechtělo, domluvili jsme si termín vyvolání porodu. Ráno příchod na 7, v 8 již na porodním boxu (ty jsou úplně nové a cítila jsem se tam velice dobře). Péče perfektní i bez porodního plánu se chovali všichni velmi hezky a tak, jak mi yhovovalo, setřičky mě hlídaly, doktor se chodil dívat, jak zabírá tabletka pro vyvolání, kapačka s vodou, neustálý monitoring mě i miminka. Sprcha s balonem, vždy jsem věděla, co mám dělat a kdy zase někdo přijde a co mi budou dělat. Ke konci to nabralo rychlý spád, všichni znali své role a vše měli perfektně zorganizováno. A stále byli všichni milí a profi. Jakmile se malá narodila, ihned mi ji přiložili na bříško a k prsu a 2 hodiny nechali, poté si ji vzali na umytí, přebalení atd. Vždy jsme věděli, kde zrovna je a co s ní dělají.Co se týče oddělení šestinedělí, zrovna probíhala rekonstrukce některých pokojů, ale musím říct, že nevadilo (mají to tam končit koncem 10/2013) a zase budou max 2 maminky na pokoji... my měly 3 postele, ale byly jsme tam jen 2. Měla jsem standartní pokoj, takže bez poplatku. I zde se chovali moc hezky. Chodily se na nás dívat a pomáhat nám, případně zodpověděly dotazy sestřičky porodní a novorozenecké. V této nemocnici dají moc na význam kojení a proto se snažili, abychom ani v tomto ohledu neměly problém, případně pomohly s nasazením miminka na prs, posléze s odstříkáním (měla jsem hodně mléka). Vždy jsem věděla, co který den budem absolvovat - na vyšetření kyčlí přišel doktor, každé ráno vizita pro maminky (šití, zácpa, případně jiné problémy by se hned řešily), pro miminka další vizita. co se týče jídla, nemohu si stěžovat, bylo fakt dobré, stačilo, z domu jsem něco měla, ale snědla za 3 dny asi jednu čokoládu a 2 jogurty. Normálně pouští 4. den po porodu, ale my byly obě v poho a na vyžádání nás pustili o den dříve.
  Všem mohu porod na Fifejdách jen a jen doporučit, budete spokojeni   .
  mysa10   | 29.10.2013 16:04:37
  Reagovat | URL příspěvku
 • Strava
  Na Fifejdách jsem rodila v únoru 2013. Až na neschody s lékařem, který vedl porod a přesvědčoval mě o tom, co cítím a co určitě necítím a nakonec chtěl, abych podepsala reverz, že svým přístupem ohrožuji dítě, pro který ale nestihl dojít, protože během jeho kázání se malý narodil, si na přístup zaměstnanců nemohu stěžovat. Jak lékaři, tak sestřičky byli vstřícní, obětaví a ve všem se snažili poradit. Ale co je na Fifejdách hrůza je stravování. O dietě a zdravé a vyvážené stravě se nedá hovořit vůbec. Salámy kvality, kterou bych v životě nejedla, i když se chipsům zrovna nevyhýbám, apod. Největší problém jsem spatřovala v hladovění. Jako cukrovkářka jsem v těhotenství jedla min 5x denně a v pravidelných intrvalech. Na Fifejdách se podávala snídaně až po vizitě pro dítě i matku - někdy i kolem 10h dopoledne (budíček byl cca v 7h). Oběd byl ve 12h a pokud ženy nestihly všechna vyšetření, tak o něj jednoduše přišly. A večeře byla až v 19h. Kdyby mi manžel nenosil svačinky, tak za ty 4 dny pobytu asi zkolabuji. Určitě doporučuji, ale zařiďte si vlastní svačinku.
  Vlaďka_T   | 03.05.2013 15:07:10
  Reagovat | URL příspěvku
 • Rodila jsem v červenci 2011 a setkala se se skvělým personálem, děkuji za jejich profesionální a lidský přístup. Rovněž mě mile překvapilo přátelské prostředí a špičkové vybavení porodnice. Vřele doporučuji. 
  bartsi   | 02.09.2011 11:39:22
  Reagovat | URL příspěvku
 • Už se těším
  Rodila jsme na Fifejdách v únoru 2010 - tedy těsně před tím, než začali porodnici opravovat - teď čekám druhé miminko (termín v půlce prosince) a po prohlédnutí fotek se moc těším, že půjdu rodit zase tam :-) vpadá to tam mnoc krásně!
  canii   | 21.06.2011 12:05:43
  Reagovat | URL příspěvku
 • rodila sem tam dvakrat jednou 2003 nic moc namysellan vrchni sesstra :( po druhe 2008 a byal sem spokejna a ted asi znova termin je na srpen zari rok 2011 :-) a vypada to velmi dobre
  kaacca   | 08.06.2011 15:54:40
  Reagovat | URL příspěvku
 • Poděkování
  Chtěla bych poděkovat personálu porodnice, všem sestřičkám, lékařům a hlavně porodní asistentce sl. Martě Bothové, za profesionální a lidský přístup. Rodila jsem v březnu 2011.
  jani_de77   | 07.04.2011 13:21:34
  Reagovat | URL příspěvku
 • Děkuji!
  2. listopadu 2010 jsem rodila v Městské nemocnici Ostrava. Tímto chci poděkovat všem, které jsem v nemocnici potkala, za profesionální a lidský přístup. Takže díky!!! 
  jahosik   | 01.12.2010 21:29:06
  Reagovat | URL příspěvku
 • Rijen 2009
  Rodila jsem na Fifejdach v rijnu 2009, v dobe, kdy byla jedna ze tri ostravskych porodnic zavrena a tak tam bylo preplneno a rodilo se jak na pasu. Presto mam jen ty nejlepsi vzpominky na personal jak v porodnici, tak na oddeleni sestinedeli.
  Sestricky maji uzasny lidsky pristup.
  A zvlast bych chtela spomenout pani Dr. Baluskovou, ta byla mym andelem straznim.
  Uz vim, kam pojedu rodit priste.
  plaz   | 27.11.2009 11:46:02
  Reagovat | URL příspěvku
 • =Poděkování=
  Dobrý den,
  V lednu 2009 jsem rodila v nemocnici Fifejdy. Chtěla bych tímto pochválit všechny doktory i sestry, které se o nás staraly do doby porodu. Obvzvlášť, ale sestru paní =Konečnou= , která byla nejvíce pečlivá a podle mně, měla největší zásluhu na tom, že jsem se tam citíla skoro jako doma. Je moc a moc hodná a psychicky vás podrží. A nejen to, prostě byla taková druhá máma. Touto cestou ji ještě jednou moc děkuji a moc pozdravuji.
  Natalie0711   | 26.02.2009 20:37:51
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce