Inzerce
Inzerce
Inzerce

Porodnice Liberec, Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Celkové hodnocení porodnice

4.50
Hodnotilo 24 pacientek

Hodnocení 2019-2020:

0
Hodnotilo 0 pacientek

1. Adresa, kontakty porodnice

Název zařízení: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Název oddělení/kliniky: Gynekologicko - porodnické oddělení
Adresa, ulice, číslo: Husova 10
Www stránky: www.nemlib.cz
E-mail: nemlib@nemlib.cz
Primář: MUDr. Pavel Černý

2. Podrobná informace z porodnice

4. Fotoreportáž

Rozhovor s MUDr. Dagmarou Zemanovou byl zpracován v roce 2015.

Zobrazit fotoreportáž »

5. Hodnocení porodnice rodičkami

Celkové hodnocení péče v porodnici:
(4.50)
Porod:
(4.46)
Poporodní gynekologická péče:
(4.50)
Poporodní péče o miminko:
(4.58)
Chci hodnotitZobrazit podrobné hodnocení »

Celkové hodnocení porodnic počítáme metodou váženého aritmetického průměru. Největší váhu má hodnocení porodu 50%, poporodní péče gynekologická má váhu 25%, pediatrická péče rovněž 25%.

6. Zkušenosti pacientek z porodnice Liberec - diskuze
Přidat textové hodnocení
 • Absolutní spokojenost
  Naše první miminko se v této porodnici narodilo začátkem července 2017 a byli jsme se vším naprosto spokojeni! Porod by náročný (20hod kontrakcí skončily císařským řezem - malý měl 4,5kg), ale přesto jsme si to v rámci možností užili.
  Personál byl úžasný - od porodních asistentek (vystřídaly se u nás 3 směny :)) přes doktora a operační tým až po dětské sestry a personál na oddělené šestinedělek. Opravdu skvělí lidé, empatičtí, vždy nás informovali o stavu a dali nám na výběr, nikam nás netlačili. Se vším rádi poradili a dodávali energii i motivaci.
  Skvělé bylo dokonce i jídlo (navzdory pooperační dietě) a nadstandardní pokoje jsou skvěle zařízené a příjemné. Platilo se za ně 700 Kč/noc a vyplatila se opravdu každá koruna. To soukromí a pohodlí za to určitě stojí.
  Takže na 100 % doporučuji a poštěstí-li se nám ještě s dalšími dětmi, určitě zde zavítáme znovu.
  atkame   | 15.08.2017 11:39:05
  Reagovat | URL příspěvku
 • Neprofesionální porod !! naopak úžasná poporodní pěče :)
  Hodně jsem se bála poporodní péče v Liberecké porodnici, jelikož na ni hodně lidí nadává. S poporodní péčí jsem byla na 100% spokojena. Neustále se o mě někdo zajímal, věnoval se mi a hlavně velké díky patří novorozeneckému oddělení, který to nevzdával s mým synem a zkoušeli vymyslet, jak ho donutit abych ho mohla kojit, jelikož nechtěl. Poradili si a za to jim moc děkuji  


  ABSOLUTNÍ SELHÁNÍ - POROD !!!

  když jsem přišla do nemocnice (24.9.2016) s kontrakcemi již po necelé minutě, sestřičky opřené o dveře a čekali až vyjedu do prvního patra a dojdu na porodní sál sama bez pomoci a očividně měli vážně času dost. Jakmile došlo na vyšetření, sestřička křičela na ostatní, že již rodim. Dali mi injekci do ruky, aniž by se mě zeptali. Na porodní sál přišla doktorka, teda doufám že to byla doktorka, vzhledem k jejímu mladistvému věku a následným porodním výkonem.
  Nepochopitelně mi doslova řekli, že musím na bok i když jsem věděla, že tohle tělo nechce. NERESPEKTOVALI ABSOLUTNĚ NIC CO JSEM CHTĚLA! Začali mě tam všichni přetáčet na bok, měla jsem hrozné bolesti do nohou ( křeče) poté jsem omylem kopla sestřičku. Nechali mě na boku hodně dlouho a pak mě zase otáčeli zpět, abych mohla rodit. Samotná porodní sestra říkala doktorce, že by mě už měli otočit, ale doktorka byla jiného názoru. Díky poloze na boku, byl můj syn téměř bez kyslíku!

  NESMYSLNÉ, ZBYTEČNÉ A NEVHODNÉ !!

  Při porodu mi tlačili na břicho, takže jsem nemohla pořádně sama tlačit! Doktorka na mě řvala, že tlačím blbě, což mě opravdu naštvala! Přitom můj porod neměl žádné komplikace, aby mohlo dojít na toto zbytečné řešení !

  NEDOPORUČUJI RODIT V LIBERCI, POKUD NEMÁTE VLASTNÍHO PORODNÍKA ČI PORODNÍ ASISTENTKU !

  Děkuji

  Čermáková Tereza
  TerezaCermakova   | 12.10.2016 12:30:30
  Reagovat | URL příspěvku
 • Velké díky...
  Rodila jsem indukovaným porodem 20.1.2016 o týden dřív, protože malý již nepřibýval na váze a musím říct, že jsem do nemocnice nastupovala se staženým žaludkem, protože jsem měla dojem, že liberecká porodnice nemá dobrou pověst ohledně personálu. Musím povzbudit všechny, co se tam chystají rodit, protože jsem byla příjemně překvapena, moje porodní asistentka, která se mnou prošla komplet celým porodem od zavedení pilulky až po šití byla úžasná. Sama jsem neprošla žádným předporodním kurzem a s ní to ani nebylo nutné. Bohužel nevím její jméno, ale chtěla bych jí tímto moc poděkovat za její cenné rady a psychickou podporu, za to, že mě do ničeho nenutila, že mě povzbuzovala a že mi po takovém výkonu ještě jako třešničku na dortu přinesla teplé jídlo. Byla skvělá. Doktorky, které se na mě vystřídaly mi všechno vysvětlily a konaly rychle a profesionálně. Chtěla bych poděkovat i lékařkám a sestřičkám z novorozeneckého oddělení. Měla jsem problém s intenzivním a velice bolestivým naléváním prsou a ony radily, přinesly obklady, neustále chodily a ověřovaly, jak jsem na tom. Pomohly i s kojením, malý měl pouhých 2470 g při narození a špatně se přisával, ale spolu s jejich pomocí jsme to všechno zvládly. Ve finále nebyl problém ani s nemocniční stravou, samozřejmě nemůžete čekat steaky k snídani, obědu i večeři, ale jídlo bylo celkem chutné, logicky s menším obsahem soli, ale personál v kuchyni toto kompenzoval. Paní byla moc milá a když jsme se chtěly v klidu najíst, tak dokonce i pochovala mimča, která zrovna protestovala a plakala. Závěrem tedy ještě jednou velice děkuji a doufám, že se tam ještě jednou vrátím s holčičkou, nebo dalším zdravým chlapečkem :)
  stee   | 24.02.2016 19:31:16
  Reagovat | URL příspěvku
 • Dobrý den,rodila jsem 11.3.2015 a tímto bych chtěla moc pochválit Lbc porodnici,lékařku,porodní asistentku a všechny okolo co se o mě i o miminko při celém pobytu v porodnici starali. Moc děkuji Petra Kopecká
  barolka   | 28.03.2015 18:32:37
  Reagovat | URL příspěvku
 • Lbc nebo Jbc?
  Liberecká porodnice je podle mého názoru na stejné úrovni jako Jablonecká. Kvůli fámám a pomluvám jsem se bála rodit v Lbc a jezdila jsem do Jbc. Při porodu mě ale v JBC odmítli, protože měli plno, a poslali mě na 6hodin domů, kde jsem si odbyla první dobu porodní. Pak jsem tam telefonovala, stále měli plno a poslali mě do Liberce, kam ale ani nezatelefonovali. Takže jsem na příjmu ještě dostala vynadáno. Jinak to ale v Liberecké porodnici bylo bezva. Jen bych doporučila vzít si láhev s vodou, bodyčka pro miminko a Bepanten nebo Sudokrém. Přeji příjemný personál i kamarádky na pokoji a hodně štěstí!
  82L82   | 05.03.2014 10:02:08
  Reagovat | URL příspěvku
 • Potřetí zase do Liberce
  Celkem jsem si v nemlib pobyla 4krát, 2krát na gynekologii na revizi-zamlklé těhotenství a 2krát na porodnickém, kde nám vstřícný a profesionální personál pomohl porodit 2 zdravé chlapečky (8/2011 a 1/2013).
  I když ten první porod byl pekelně bolestný a dlouhý, zakončený "kleštěma" a v druhém případě jsme málem nestihli dojet, vždy nás rodila MUDra Zemanová s milýma a ochotnýma PA.
  Posléze celý pobyt na poporodním s miminkama byl parádní a celý personál včetně uklízeček a sanitářek byl bez nadsázky POHODA 
  Dět.sestry pořád chodili kontrolovat miminka a naše kojení, gyn.sestry se ohleduplně zajímali o nás, vyjevené prvorodičky 
  Závěrem, z odd.porod.gyn. v liber.nem. jsem nadšená, protože v "dnešní blbé době" dělat práci s nadšením a obětavě, člověk aby pohledal.
  Zvláštní kapitolu do jiné diskuze je nemocniční strava... Ale za sebe můžu říct, že jsem ty "záhady" na talíři vždy snědla, páč jsem byla po obou porodech pořádně vyhladovělá 
  Milé nastávájící maminky, hlavně mějte na paměti, že v druhé řadě jde o Vás a Vaše pohodlí... teď už záleží jen na dobrém startu do života pro Vaše milované mimuško!     
  Thera   | 06.02.2014 15:22:02
  Reagovat | URL příspěvku
 • Krajská nemocnice LBC
  Oba porody jsem měla v Liberci, ten první byl v listopadu 2010 a docela komplikovaný, trval se vším všudy téměř 24 hodin a došlo i na velké šití, bohužel i čípku kvůli masivnímu krvácení, druhý bych přála každé mamině, ráno 16.8.2013 v 6 hodin mi praskla voda, bolesti začaly až po 9:15 a v 11 hodin byl Kubík na světě, porodní asistentka byla úžasná, dobře mi poradila, takže jsem neustálým chozením po předporodním pokoji,horkou sprchou a hopsáním na balonu vše uspíšila. Jak s doktorkami tak i sestřičkami na gyn.-por. a především na novorozeneckém jsem byla spokojená, akorát se mi nezamlouvala paní uklizečka, která měla neustále nějaké poznámky, které si rozhodně mohla odpustit, asi se jí nechtělo makat :( Setkala jsem se s ní už na sále, kde nestihla povléci porodní stůl a hodila mi mop pod nohy, takže jsem se málem přerazila.
  Monik1982   | 09.09.2013 14:48:53
  Reagovat | URL příspěvku
 • Nem LBC
  Rodila jsem v porodnici v Liberci 22.9.2011, na sále, s personálem jsem žádné problémy neměla. Porodní asistentka paní Červinková je úžasná, hrozně mi pomohla, pan doktor Beránek taky super, i sranda byla při šití. Jsem asi skromná, ale myslím si, že je to také podle rodičky jakou má povahu a požadavky. Mne se osvědčilo, že stačí si říct o to co potřebuji a dostalo se mi onoho. Sestřičky na šestinedělí také velice příjemné, také jsem neměla problémy, samozřejmě, že kuchyně nebyl žádný zázrak ale těch pár dní se to vydržet dalo. Sestřičky na novorozeneckém bych rozdělila na dvě skupiny, ty mladičké jsou úžasné, mají super postoj ke své práci, poradili mi jak s kojením, měla jsem ze začátku problémy s bradavkami, ony jsou velice příjemné, přišli i několikrát stačilo jen říci. To se ovšem nedá moc říci o těch starších, každá sestra řekla něco jiného, byly trošku i arogantní,jako že ony vědí vše nejlépe. Ale také stačilo si trošku otevřít ústa a dát najevo,že jsou tu od toho aby se nám věnovali a byl klid. A hlavně bychom si měli uvědomit jde jen o pár dní, doma už bude na vše klid, vše po našem.
  piskiska   | 05.10.2011 10:38:37
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce