Inzerce
Inzerce
Inzerce

Perfektní - diskuze

  • Perfektní
    Přidávám se ke 100% hodnocení této porodnice. Naprosto profesionální a vstřícný přístup veškerého personálu, u porodu se vystřídala směna. Porodní asistentka si vyslechla, jaké zásahy při porodu chci a nechci (sama jsem si    o některé pak stejně řekla), všichni mi nejdřív řekli co se bude dít. Bylo to náročné, ale bez nich bych neodrodila a nenaučila se kojit.

    I na poporodním byli všichni úžasní, i když jsem za sestrami chodila pro radu tak 10x denně a i v noci když malá plakala. Skvěle se o nás starali, donesli čaj, pohlídali dítě když jsem si chtěla zajít do sprchy, dali krém nebo prášek na bolest, vařili pro nás... ty tři dny co jsem tam byla o nás bylo pečováno jako v lázních a dodnes na to ráda vzpomínám. Zkrátka profesionální lékařská péče 24/7 rovnou za rohem. Moc a moc děkuji veškerému personálu, který precizně, koordinovaně a s oddaností denně pomáhá lidem na svět a pořád dokola krotí křičící napřed maminky a pak miminka. Respekt.  
    natwhipu   | 27.03.2018 02:49:14
    Reagovat | URL příspěvku

Téma: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh (strana 6)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce