Inzerce
Inzerce
Inzerce

Trauma z nemocnice?

Dobrý den, před měsícem byl náš chlapec 1 a třičtvrtě roku hospitalizován na JIP na dětské infekční klinice se zánětem mozkových blan. První dva dny jsme tam nemohli být, tudíž tam zůstal sám. Nyní jsme již měsíc doma a stále neusne sám v pokojíku, v noci se budí po 2 hodinách, někdy i dřív a sedí a brečí, jen jak otevřu dveře, tak si hned lehne a po chvíli usne, stačí, když si tam sednu na postel. Pár nocí jsem tam já nebo muž strávili s ním, aby se nebál tam být sám, ale myslím, že po měsíci doma už by si mohl zvyknout, že je doma a že tu není sám. Po zdravotní stránce je jinak v pořádku. Už si nevím rady, za dva měsíce se nám narodí druhé dítě a představa, že budu chodit celou noc od jednoho k druhému, mě děsí... prosím, poraďte. Bere vitamín B6 a b-komplex. A ještě nás trápí pitný režim, přes den vypije skoro dva litry a v noci se také kolikrát vzbudí jen na čaj - není to moc a jak to omezit v noci? Děkuji.

Odpověď

Trauma z nemocnice je vždy velmi silné, návrat k normálu bývá dlouhý a těžký. Dáváte správně B vitamin, zkuste přidat sirup Sedalia 3x denně kávovou lžičku, může to urychlit zklidňování. Noční pití musíte zredukovat tím, že mu tekutiny omezíte, zvykne si, v tomto věku by měl spinkat již celou noc.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Trauma z nemocnice? - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×