Inzerce
Inzerce
Inzerce

Výtok a pálení při pohlavním styku

Sex, pohlavní styk | nika172 | 06.04.2020, 10:02

Dobrý den, mám dotaz ohledně výtoku. Je mi 20 let a mám pravidelný sex se svým přítelem už přes dva roky. Poslední měsíc jsem na sobě zaznamenala několik nepřijemných změn. Nejprve se u mě objevil žlutý hrudkavý výtok konzistencí připomínající tvaroh, vůbec nezapáchal ani nesvědil. Trvalo to přibližně týden než jsem se rozhodla si na to koupit intimní gel Canesten, akorát k výsledku jsem se nedostala, protože mi začala menstruace. Ta proběhla v pořádku tak jak měla. Poté jsem tento výtok měla znovu, tentokrát mě to při pohlavním styku pálilo a to natolik, že jsme nemohli pokračovat. Při žádné jiné činnosti mě to ve vagíně nepálí. Můj dotaz tedy zní, souvisí spolu výtok s tímto pálením při pohlavním styku? A zda mi na to nemůžete poradit nějaký lék dostupný v lékárně. Vzhledem k dnešní pandemické situaci bych se totiž raději zdržela návštěvy gynekologa.

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o zánět v pochvě a při dráždění v rámci pohlavního styku se potíže pochopitelně stupňují. Je možné vyzkoušet dezinfekční výplachy - např. preparát Rosalgin a léčbu doplnit o vaginální krém - Vitagyn C nebo vaginální kapsle Gynimun (vše volně prodejné), po dobu po léčby bez pohlavního styku. Pokud by to nepomohlo, vyhledejte lékaře, diagnózu a léčbu nelze stanovit bez gynekologického vyšetření. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 07.04.2020, 07:50
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce