Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hormonální nerovnováha

Antikoncepce | Ragshi | 12.02.2020, 10:25

Dobrý den, potřebuji radu ohledně hormonální nerovnováhy (zřejmě). Před nějakou dobou začalo špinění v půlce cyklu(beru antikoncepci). V současné době je to již většinu měsíce. Doktorka mi řekla, že to může být hormony. Nechci hned vysazovat antikoncepci. Je možné, aby to bylo způsobeno například špatnou funkcí ŠŽ? Popřípadě mohu zkusit Gynex současně při užívání antikoncepce? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, spíš je možná pro vás tento druh antikoncepce slabý, nízkohormonální. Proto než vysazení antikoncepce bych uvažovala o změně preparátu. Gynex je pouze podpurný preparát, tudíž jeho vliv na špinění uprostřed cyklu bych neviděla jako zásadní.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 14.02.2020, 08:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce