Inzerce
Inzerce
Inzerce

MUDr. David Vydra

1. Adresa, kontakty

Jméno:MUDr. David Vydra
Adresa, ulice, číslo:TRŠICE 28, Olomouc, 783 57
Www stránky:www.davidvydra.cz
Telefon:+ 420 702 183 478

2. Podrobná informace o ordinaci

Pro uživatele: Tento lékař nemá vyplněné podrobné informace.
Pro lékaře: Jste majitelem této ordinace? Chcete doplnit podrobnou informaci, příp. ordinační dobu? Pište na: info@babyonline.cz

3. Zkušenosti žen

Celkové hodnocení lékaře

5
Hodnotilo rodičů: 2
Přidat hodnocení

Podrobné hodnocení

Kvalita péče, profesionalita:

(5)

Lidský přístup:

(5)

Příjemnost prostředí:

(5)

Zde můžete veřejně poděkovat za péči svému lékaři. V případě negativních referencí, prosím, mějte na paměti pravidla slušné komunikace. Děkujeme.

  Celkové hodnocení:

  (5)

  Kvalita péče, profesionalita:

  (5)

  Lidský přístup:

  (5)

  Příjemnost prostředí:

  (5)

  Pan doktor je profesionální a skvělý lékař. Mám v něj absolutní důvěru. Jeho povinností není usmívat se na každou matku, ale pečovat o nemocné děti, což se mu daří na vysoké úrovni.

  Celkové hodnocení:

  (0)

  Kvalita péče, profesionalita:

  (0)

  Lidský přístup:

  (0)

  Příjemnost prostředí:

  (0)

  Od pana doktora Vydry jsme museli odejít, jelikož mi jeho chování nepřišlo příjemné. Vždy jsem od něj odcházela s pocitem, že dělám všechno špatně. Pan doktor je arogantní a sebestredny. Několikrát na mě zvýšil hlas a často připomínal, že to on je tady ten PAN DOKTOR a že to on to vystudoval. Nemohla jsem mít vlastní názor, nemohla jsem si dovolit odporovat a mluvit nebo klást dotazy. Místo pro dotazy bylo až na konci návštěvy, až mě laskavě vyzvali. Jednou, když jsem měla dotaz hned na začátku návštěvy, pam doktor me ignoroval a odpověděla mi sestra, abych dotazy kladla až na konci návštěvy. Také u dcery zanedbal váhu. Řekl mi až s odstupem času, že dcera málo pribira a že nemám dostatek mléka a že je okamžitě čas začít dokrmovat umělým mlékem. S touto odpovědi jsem se nespokojila a šla za laktační poradkyni, která mi potvrdila, že kdyby mi to doktor řekl dříve, nebyl by problém se rozkojit do pár dnů. Avšak dokrm nebyl nutností a teď se snažím rozkojit a mrzí mě, že jsem takovým problémům mohla předejít, kdyby mě pan doktor upozornil včas. Jako prvorodička jsem věřila spíše doktorovi než svým pocitům a bohužel ne dobrému doktorovi. Doktoři mohou mít vystudovano bůh ví co, ale pokud se nechová jako člověk s respektem k ostatním, tak nemá ve zdravotnictví, co dělat, natož tak práci s dětmi a rodiči.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×