Inzerce
Inzerce
Inzerce

Bezva Fest Tour se vrací! 

Nejzábavnější rodinný festival je tady! Bezva Fest vyráží na svou druhou celorepublikovou tour: 4. 5. Slavkov u Brna, 18. 5. Ostrava, 25. 5. Hradec Králové, 8. 6. Plzeň, 15. 6. Litoměřice.  Návštěvníci se mají opět na co těšit. Vstupenky v předprodeji seženete v síti Ticketportal.  

2 pódia, 30 atrakcí včetně nejdelší nafukovací překážkové dráhy u nás, 10 bezva zón pro celou rodinu, autogramiády, soutěže o hodnotné ceny, dárečky pro každé dítě, bohatý program – to vše je Bezva Fest. Navíc veškerá zábava, atrakce i program jsou v ceně vstupného.

Inzerce

Oblíbení interpreti a influenceři

2 pódia plná hvězd. Ano, i letošní tour si připravila bohatý program na obou pódiích. Na své si přijdou dětští posluchači, teenageři i dospělí. Podrobný program jednotlivých zastávek naleznete na www.bezvafest.cz. Můžeme prozradit, že celou tour roztančí například Karol a Kvído, Matěj Plšek a další hvězdy dle lokalit. Po každém vystoupení vás navíc čekají autogramiády. 

Nezapomenutelné zážitky si odnesou malí i velcí

Festival nemá věkové omezení. Svou strukturou i náplní zaujme široké publikum. Cílem Bezva Festu je zábavnou formou předat zajímavé poznatky, rozvíjet fantazii a tvořivost a vést děti a mladistvé k pohybu. Toto vše zajistí bezva zóny

Pro nejmenší návštěvníky je připravena baby zóna s překážkovou dráhou s prvky Montessori. Zavítat mohou i do minizoo, kde se seznámí se zvířátky. Šikovné ručičky si užijí zábavu v kreativní zóně s několika různorodými dílničkami. Pro děti jsou připraveny Lego herny, Barbie  a Hot Wheels herna, Sparky zóna a další. 

Inzerce

Zóny her, fantazie, krásy i adrenalinu

Ve sportovní zóně si návštěvníci na vlastní kůži vyzkouší  známé i neznámé sporty a možná v některém z nich najdou zalíbení. K vidění bude například i hobby horsing. A to není vše. Díky fantasy a game zóně se dostaneme do jiného časoprostoru. Fantasy zóna nás přemístí do dob rytířů a středověkých válečníků a naopak v game zóně se můžeme podívat prakticky kamkoliv. K vidění a ozkoušení budou novinky ve světě herních konzolí a PC. 

Ani dospělí návštěvníci nezůstanou ochuzeni. Pro něžné pohlaví je připravena beauty zóna, ve které se dozví spoustu zajímavostí ze světa zdraví, kosmetiky a výživy. Pánové se mohou těšit na chlapáckou zónu s rychlými auty, crossfitem a další zábavou. 

Inzerce

Letošní novinkou je eduzóna, kde se návštěvníci dozví spoustu zajímavých informací a novinek ze světa vědy, technologií, silniční bezpečnosti a ekologie. 

Inzerce

Čím chci být? Na tuto otázku vám možná dá odpověď zóna povolání. A jaký je pohled na svět jinýma očima? To se dozvíte v charitativní zóně, kde se představí známé české nadace.

Bezva atrakce po celý den zdarma 

Navíc si celý den si bez omezení mohou návštěvníci užívat 30 atrakcí včetně nejdelší překážkové dráhy u nás. A tím rozhodně nekončíme. Pokud si troufnete a budete chtít vidět festival z výšky, splníme vám přání. K dispozici bude totiž vysokozdvižná plošina. 

K odpočinku budou určeny relaxační zóny a pro mlsné jazýčky máme dobrou zprávu.  V areálu bude dostatek stánků s výborným občerstvením. 

Vstupenky v předprodeji zakoupíte v síti Ticketportal. Děti do 100 cm, ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma a rodiny mohou využít zlevněné rodinné vstupné. Veškeré další informace a podrobnosti naleznete na www.bezvafest.cz a sociálních sítích FB, IG a TikToku Bezva Fest. 

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Bezva Fest Tour se vrací! - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×